mężczyzna

  mężczyzna

  Pewien zagraniczny portal internetowy przeprowadził ankietę, w której ustalił 60 rzeczy, które najbardziej denerwują mężczyzn u kobiet. Między innymi to: palenie papierosów, zbyt mocny makijaż, nadużywanie solarium, plotkarstwo, wąsy, eksponowanie nadwagi, tłuste włosy, przechwalanie się, świecąca się twarz, bardzo długie włosy, długie tipsy, namalowane kreski zamiast brwi. Co jeszcze odstrasza mężczyzn od kobiet? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Joanna Heidtman, Dariusz Kordek oraz Michał Ogórek.

  Kobiety coraz częściej decydują się na powiększenie, już nie mitycznego, punktu G. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego albo tkanki tłuszczowej w okolice punktu G. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prof. Zbigniew Lew Starowicz oraz Rafał Kuźlik - specjalista położnictwa i ginekologii. Czy punkt G jest niezbędny do przeżywania orgazm? Gdzie dokładnie on się znajduje? Dlaczego niektóre kobiety nie są w stanie osiągnąć orgazmu? Jak polepszyć jakość życia intymnego?

  Nie krytykuj, zajmuj się domem i dziećmi, nie wymagaj zbyt dużo od mężczyzny. Piotr Pałagin jest lekarzem pediatrii i homeopatii i zajmuję się psychoterapią rodzinną. W czym upatruje przyczyny kryzysu męskości? Przez co mężczyźni tracą swoją męskość? Dlaczego rozpadło się małżeństwo Pana Piotra?

  Pudełko NIC to ulubione pudełko mężczyzn. Jak ono wygląda i gdzie się znajduje? O tym w Dzień Dobry TVN dyskutowali: Jolanta Pieńkowska, Agnieszka Jastrzębska i Robert Kantereit.

  Czy Czarek jest zadowolony? Jakie komentarze pojawiają się w mediach od kiedy świat usłyszał o nowej funkcji Edyty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o nowej roli Edyty Pazury rozmawiała z małżeństwem Pazura.

  81 procent kobiet twierdzi, że chce faceta wrażliwego i męskiego jednocześnie. Przecież to się nie wyklucza! Udowodnili to nasi goście: Wojciech Olejniczak, Mariusz Czerkawski oraz Tomasz Sobierajski.

  Co mężczyzn odstręcza od zawierania związku małżeńskiego? Domniemana utrata wolności czy zwyczajna niechęć do formalizowania związku? O tym w Dzień Dobry TVN: socjolog Tomasz Sobierajski, aktor Dariusz Jakubowski oraz Jakub Tolak - aktor i muzyk. Czy mężczyźni naprawdę są z Marsa, a kobiety z Wenus?

  Podobno mężczyźni najbardziej nie lubią w kobietach zazdrości. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog Katarzyna Miller, wokalistka Lora Szafran oraz dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk. Która zazdrość jest budująca i scalająca, a która dekonstrukcyjna? Czy Marcin Prokop lubi nudne kobiety? Czy kobieta zmienia mężczyznę? Jak Kaja Śródka zmieniła Patryka Mikiciuka?

  Mucha to świetna alternatywa dla krawata. Dla jednych ekstrawagancja, dla innych wyraz elegancji. Gościem Dzień Dobry TVN była Marta Urbaniak, która tworzy oryginalne muchy. W roli przepytującego Marcin Sawicki - nasz redakcyjny amator muszek :)

  Wszystko zaczęło się od żartu. Katarzyna Bojanowska oraz Joanna Socha założyły własny biznes. Ich firma szyje bokserki dla mężczyzn. Jakie bokserki najbardziej podobają się Marcinowi Prokopowi? :)

  Tutaj nie ma miejsca na słabość, łzy czy pretensje - amerykański football to sport dla prawdziwych twardzieli. Opolska drużyna footballu walczy ze stereotypem, w myśl którego football to sport zarezerwowany jest tylko dla mężczyzn. Z jakim skutkiem? Zobaczcie!

  Znany szerzej jako Mr Vintage, prowadzi bloga o modzie męskiej. Jakie są najczęstsze modowe grzechy popełniane przez mężczyzn? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział Michał Kędziora - alter ego Mistera Vintage.

  "One chcą od nas, byśmy czasem byli wrażliwi, a czasem brutalni. Żeby czasem dać w ryja, a czasem pocałować, przeprosić, bo wtedy kobieta czuje, że ją mężczyzna kocha, ale my się w tym ewidentnie gubimy" - na takie wyznanie zdobył się Bogusław Linda. A jakich mężczyzn szukają kobiety? O tym w Dzień Dobry TVN nasi goście: Katarzyna Montgomery oraz Wanda Kwietniewska.

  Dlaczego dla mężczyzn ważniejsza jest atrakcyjna sylwetka niż uroda? Czym jeszcze kobiety przyciągają uwagę mężczyzn? Jak ważny dla mężczyzn jest zmysł wzroku, a jak słuchu? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawiali: producentka pokazów mody Dorota Wróblewska, socjolog Tomasz Sobierajski oraz redaktor naczelny KMag- Mikołaj Komar. Jakie elementy wyglądu płci przeciwnej przyciągają ich uwagę?

  Czterdzieści lat minęło. Wcale nie jak jeden dzień, ale jak czterdzieści lat. Kim jest dzisiejszy mężczyzna po 40.? Czy siedzi w domu z piwem w ręku? Czy nie dopina paska u spodni przez "mięsień piwny"? A może to wysportowany Superman? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli piękni czterdziestoletni: Michał Figurski i Rafał Rutkowski.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na prezentacji najnowszej książki Hanny Bakuły "Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę". Kim jest "dziadziadzidzia"?

  Dla siebie, dla mężczyzn, a może dla innych kobiet? Kto jest odbiorcą kobiecych strojów? O kim myślą kobiety ubierając się? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był socjolog Tomasz Sobierajski.

  Czy mężczyzna, który jest ojcem jest bardziej atrakcyjny, męski i pewny siebie? Jak kobiety postrzegają mężczyznę z dzieckiem? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN aktora Jakuba Przebindowskiego, psychologa Piotra Mosaka i choreografa Agustina Egurrolę.

  Chcą sami naprawiać samochód, sami przetykać zapchane rury, sami malować ściany i wieszać póki. Ale mijają dni, tygodnie, a wszystko pozostaje tak jak było. Mężczyźni garną się do pracy, ale nic z tego nie wynika. Dlaczego chcą mieć opinię "złotej rączki"? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Magdalena Żakowska, wokalistka Wanda Kwietniewska, dziennikarz Zygmunt Chajzer oraz psycholog Piotr Mosak.

  Wąsy, broda, zarost na klatce piersiowej, włosy w uszach? Odważny, zaradny czy opiekuńczy? Co sprawia, że mężczyzna jest mężczyzną? Czym jest pojęcie "męskości" w dzisiejszym świecie? Mężczyna powinien wyglądać na tyle dobrze, żeby zainteresować kobietę albo jej nie przestraszyć - taką tezę stawiają twóry dokumentu "Męskość". O tym, co czyni ich mężczyznami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Najsztubem, Krzysztofem Hołowczycem, Domanem Nowakowskim i chirurgiem plastycznym Markiem Szczytem. Kim dla Hołowczyca jest prawdziwy mężczyzna?

  Wedle stereotypów, kiedy mężczyzna zachoruje, zachowuje się jak rozpuszczone i niegrzeczne dziecko. Cacka się ze sobą, jęczy i jest w stanie prawie agonalnym. Czy nasi respondenci potwierdzili tę obiegową opinię?

  Katarzyna Grochola odwiedziła studio Dzień Dobry TVN ze swoją najnowszą książką „Houston, mamy problem". Jak się wchodzi w skórę mężczyzny, gdy chce się napisać książkę, której głównym narratorem jest mężczyzna? - Jestem pisarzem, więc mogę sobie być psem, koniem i dowolnym hobbitem - mówiła Grochola w Dzień Dobry TVN. Jak przygotowywała się do napisania tej książki? Czy Katarzyna Grochola rozumie mężczyzn? Co robiłby Marcin Prokop, gdyby przez jeden dzień był kobietą?

  Niesamodzielność, manipulacja, krzykliwość, chichot, notoryczna dieta. A może upalcowany masłem pilot do telewizora? Jakie cechy najbardziej irytują mężczyzn w kobietach? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem Anną Kędzierską, zapaśnikiem Damianem Janikowskim, aktorem Marcinem Chochlewem oraz dziennikarzem Piotrem Najsztubem.

  Czy to wina kobiet, że trafiają na niewłaściwych mężczyzn, czy to może faceci są beznadziejni? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psycholog Małgorzatą Ohme, aktorką Aleksandrą Woźniak, dziennikarką Zuzą Ziomecką oraz tancerką i projektantką Ewą Szabatin.

  Niektórzy twierdzą, że pojęcie "męska wierność" to najzwyklejszy oksymoron. Jednak każda kobieta chce mieć pewność, że jej przyszły mąż lub aktualny partner będzie lub jest jej wierny. Każda kobieta także może wynająć kogoś, kto to sprawdzi. Ale czy na takie usługi jest udzielana gwarancja? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy testerki wierności: Katarzynę i Olgę. Czy potrafią uwieść każdego mężczyznę?

  Był projektantem i stylistą w belgijskiej firmie "Olivier Strelli". Odpowiadał za udział firmy w Międzynarodowych Targach Prêt-à-Porter w Paryżu. Nowa Książka Krzysztofa Łoszewskiego traktuje o tym, jak powinien ubierać się mężczyzna. Gdzie musi udać się ubrany w garnitur, gdzie nie może zaprezentować się w spodenkach, a gdzie w spodniach dresowych? O męskim dress codzie, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawiali autor bloga poświęconego modzie męskiej Patryk Strzała oraz sam Krzysztof Łoszewski.

  Kiedy szykuje się rodzinne przyjecie bądź ślub koleżanki z pracy i masz pewność, że będziesz tam jedyną singielką w sukurs przyjdzie Ci oferta firmy, która "wypożycza" panów do towarzystwa. Jakie cechy charakteru może posiadać kobieta, która skorzysta z tego typu usług? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa Piotra Mosaka.

  Romantyczne, szalone, niecodzienne albo niebezpieczne. Magdalena Prus oraz Aleksandra Ostrowska zorganizują każde zaręczyny. Zaręczają, że będzie ciekawie i niestandardowo!

  Książka „Wszystko, co chciałaś wiedzieć o mężczyznach, ale bałaś się zapytać" to swoista instrukcja użycia mężczyzny. Krytyka mamusi, byłej narzeczonej, za duży brzuch, łysina. Zobacz, o czym rozmawiać z mężczyzną, by go stracić! Naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN byli: autorka książki Evita de Gor, aktorka Małgorzata Potocka, redaktor naczelna „Joy” Anna Zejdler-Ibisz oraz kitesurfer Victor Borsuk.

  Kiedyś była wynajmowana przez kobiety, aby sprawdzić wierność ich partnerów. Zebrała wszystkie swoje doświadczenia i napisała książkę "101 Ways to Keep a Man" ("101 sposobów, aby utrzymać mężczyznę przy sobie"- przyp.tłum). W studiu Dzień Dobry TVN aktorka Viola Kołakowska, psycholog Maria Rotkiel, aktor Dariusz Jakubowski oraz redaktor naczelny magazynu K MAG Mikołaj Komar zastanawiali się nad tym, czy naprawdę za zdradę mężczyzny odpowiada tylko i wyłącznie kobieta?