jubileusz

  jubileusz

  Pani Małgorzata Kujawa z Poznania wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Małgorzata, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Pani Daria Dolewa z Nowego Tomyśla wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Daria, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Pan Mariusz Gomółka z Warszawy wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłał Pan Mariusz, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Kilka dni temu ogłosiliśmy czwarte zadanie konkursowe, w którym poprosiliśmy Was o to, byście napisali, który z odcinków programu „Dzień Dobry TVN” od początku jego historii najbardziej pamiętacie? Dlaczego? Przesłaliście wiele zgłoszeń, za które bardzo dziękujemy. Dziś w programie Dzień Dobry TVN ogłosiliśmy zwycięzcę. Pani Joanna Rawicz z Lublina została nagrodzona przez nasze jury samochodem osobowym. Gratulujemy!

  Pani Anna Zając z Krakowa wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Video, które nadesłała Pani Anna, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Po dyskwalifikacji poprzedniego zwycięzcy wczorajszego smartfona otrzymuje Pani Joanna Maciejewska z Sieradza. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Joanna, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. :-)

  Z okazji 10-lecia Dzień Dobry TVN wspominamy. Tym razem zobaczycie, kto zaklinował się w szafie, zabawiał się na rurze i przebił sufit w studiu, a kto chciał pobić kobietę. Jakie futrzaki "odwiedziły" Dzień Dobry TVN?

  Pani Kamila Kalmus z Warszawy wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Kamila, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  W zeszły czwartek świętowaliśmy okrągły jubileusz. Zobaczcie jak bardzo zmieniliśmy się przez te 10 lat ;)

  Pani Marta Banachowicz z Kozienic, która przesłała zdjęcie swojego taty Andrzeja Gębczyka wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Marta, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Obchody 10-lecia Dzień Dobry TVN to czas wyjątkowy nie tylko dla nas, ale również naszych gości. W szczególności tych, którzy są z nami od początku. Taką osobą jest Jarosław Wałęsa. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz wspominała z nim historię naszej znajomości. A wspomnień nie brakuje. Zapytała go również o jego plany na najbliższą przyszłość. Jak polityk obecnie godzi życie rodzinne z zawodowym? Jakim jest ojcem? Dowiecie się, jaki egzamin był dla Pana Jarka najważniejszym w życiu i za czym uporczywie tęskni. Życzymy Jarkowi Wałęsie i sobie kolejnych 10 lat razem!

  W 2005 r. mało kto w Polsce nie słyszał takich przebojów jak: "Smak słów" Goyi, "Prowadź mnie" Kasi Kowalskiej i "Prócz Ciebie nic" Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego. Utwory te są równolatkami programu „Dzień dobry TVN”. Z okazji jubileuszu zapytaliśmy, co słychać u gwiazd z pierwszych miejsc list przebojów roku 2005. Na kanapach zasiedli: Magdalena Wójcik „Goya”, Kasia Kowalska i Krzysztof Kiliański.

  Pani Dominika Frejnik z Pruszkowa wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Dominika, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Pani Halina Kałuska z Katowic wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Halina, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Dzień Dobry TVN nie można nie kochać. Z okazji 10. urodzin programu gwiazdy: Ewa Minge, Maja Sablewska, Anna Wendzikowska i Krzysztof Hołowczyc, w studiu Dzień Dobry TVN, podzielili się najlepszymi wspomnieniami związanymi z porannym programem. Bywały łzy wzruszenia, słowa wsparcia i otuchy, nie zabrakło też drobnych wpadek... Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!

  Pierwsze koty za płoty. Paweł "Biba" Binkiewicz złamał zasady. Z okazji naszego jubileuszu - 10. urodzin programu Dzień Dobry TVN - Biba miał okazję zadebiutować w roli reportera, który w pogoni za show-biznesem wybrał się na Galę Dzień Dobry TVN. Czy czerwony dywan to miejsce dla Biby? Z kim i o czym początkujący reporter mógł porozmawiać? Zapraszamy do oglądania!

  Pani Monika Chomicka z Lublina wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Monika, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Kilka dni temu ogłosiliśmy pierwsze zadanie konkursowe, w którym poprosiliśmy Was o to, byście napisali nam, jak nasz program zmienił Wasze życie. Przesłaliście wiele historii, za które bardzo dziękujemy. Dziś w programie Dzień Dobry TVN ogłosiliśmy zwycięzcę. Pani Anna Urbańczyk z Mierzęcic została nagrodzona przez nasze jury samochodem osobowym. Gratulujemy!

  Wspaniali ludzie, różne historie, jedno miejsce. 10 lat w Dzień Dobry TVN! Świętuj razem z nami! :-) Za co lubicie program Dzień Dobry TVN?

  Dziesięciolecie Dzień Dobry TVN to nie tylko wyjątkowy jubileusz dla nas, ale i wiele cudownych wspomnień! Przez lata zaskakiwaliśmy gwiazdy, robiąc im urodzinowe niespodzianki. Życząc sobie i dotychczasowym jubilatom wszystkiego najlepszego, przeżyjmy to raz jeszcze!

  Pani Edyta Pecyna z Łodzi wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Edyta, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Pan Krzysztof Sobolewski z Warszawy wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy! Zdjęcie, które nadesłał Pan Krzysztof, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana!

  Pani Marta Niedziółka z Łukowa wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy! Zdjęcie, które nadesłała Pani Marta, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana!

  Legendarny aktor, tegoroczny laureat nagrody "Orły" za osiągnięcia życia, odznaczony przez prezydenta Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia za wybitne zasługi dla kultury narodowej. W tym roku Franciszek Pieczka świętuje 60-lecie pracy artystycznej. Jak wspomina swoje początki? O aktorze wypowiedzieli się także Zbigniew Wodecki i Emilia Krakowska. Co artyści zdradzili dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Zbigniew Wodecki, który ma dziś 65. urodziny! Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Pana Zbigniewa wyjątkową niespodziankę. Zobaczcie, kto pojawił się w naszym studiu i jak zareagował na naszą niespodziankę Zbigniew Wodecki!

  Swoją szósta płytą pt. "Alter Ego" Patrycja Markowska świętuje 15-lecie swojej działalności scenicznej! Z tej okazji postanowiliśmy artystkę nieco wzruszyć ... i chyba nam się udało ;-). Odwdzięczyła nam się, na scenie, utworem- "Nanana (Wszystko gra)".

  Trudno w to uwierzyć ale zespół Papa Dance obchodzi właśnie swoje 30 lecie! Z tej okazji w kuchni Dzień Dobry TVN Paweł Stasiak przygotował kilka dań związanych z historią zespołu: sok anansowo-jarmużowy, twarożek owocowy, pasta z soczewicy na łódeczkach z cykorii i sushi. Smacznego!