jubileusz

  jubileusz

  35 lat na scenie. Mógł zostać piłkarzem, a został komikiem. Niespełniony trener piłki nożnej i pływania. Marcin Daniec to niekwestionowanie guru dobrego humoru. Po kim odziedziczył talent? Gościem Dzień Dobry TVN był... Daniec z Gwiazdami. Do Dańca i do różańca:). Opowiedział i córeczkach, i kobiecie swojego życia.

  W styczniu 2015 roku RMF FM świętuje 25. urodziny. RMF Fm to dziś jedna z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce. Kto 25 lat temu mógł przypuszczać, że założenie pierwszej prywatnej radiostacji w naszym kraju będzie takim sukcesem? O poczatkach stacji rozmawialiśmy z Edwardem Miszczakiem, Andrzejem Sołtysikiem, Brianem Scottem, Marcinem Wroną, Maciejem Wójcikiem, Piotrem Metzem i , obecnymi w studiu Dzień Dobry TVN, Tadeuszem Sołtysem i Konradem Piaseckim. Słuchacie RMF FM?

  Już w środę, 14 stycznia, w naszej kawiarence, na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, gościć będziemy aktorów "na Wspólnej". Od 8:00 będziecie mogli się spotkać m.in. z: Ewą Gawryluk, Anną Cieślak, Joanną Jabłczyńską, Waldemarem Obłozą, Robertem Kudelskim, Martą Wierzbicką, Waldemarem Błaszczykiem, Michałem Tomalą i Bożeną Dykiel, przewodniczącą jury akcji "Aktorski diament". Zapraszamy na finał akcji! Świętujcie z nami jubileuszowy, dwutysięczny odcinek serialu "Na Wspólnej"!

  Edyta i Cezary Pazura przyjaźnią się z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakami. Jak się zaczęła ta przyjaźń? Rozmawiali o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  "Naj Story", "Gdzie jest Ola", "Ocean Wspomnień" czy "Maxi Singiel" - to tylko niektóre z przebojów zespołu Papa D (kiedyś Papa Dance). Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Pawła Stasiaka, wokalistę zespołu Papa D. W przyszłym roku zespół świętuje 30-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej. Paweł Stasiak wspomina w Dzień Dobry TVN tych 30 lat i muzykę lat 80.

  28 listopada 2013 roku - to bardzo ważna w historii programu Dzień Dobry TVN data. Dziś świętujemy 2000 odcinek programu!!! Zobaczcie, co działo się w studio podczas jubileuszowego programu!

  Dziś 2000 odcinek Dzień Dobry TVN. Codziennie witamy Was sporą dawką informacji i dowcipu. Cztery pary najlepszych prowadzących, studio usytuowane w sercu Warszawy, najjaśniejsze gwiazdy na firmamencie sławy oraz gorące tematy, także polityczne i społeczne. Bez Was byśmy nie istnieli! Dziękujemy, że jesteście z nami! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  Na uroczystej kolacji z okazji 30-lecia marki Apart, Agnieszka Jastrzębska spotkała się z obecnymi na tym, "perłowym jubileuszu" gwiazdami!

  Beata Kozidrak wróciła właśnie z intensywnej trasy koncertowej po USA i Kanadzie. W tym roku zespół Bajm obchodzi swoje 35-lecie. Czym różni się publiczność w Polsce od tej za oceanem? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o wielkim święcie z udziałem Bajmu, o trasie po USA oraz o tym, co jej daje w życiu siłę.

  Grają od 25 lat. Wydali 17 płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów, nakręcili 40 teledysków i sprzedali około 2 milionów płyt. Zespół Big Cyc świętuje swoje 25-lecie! - Jesteśmy zgraną rockandrollową paczką - mówił o zespole w Dzień Dobry TVN Krzysztof Skiba. na scenie Dzień Dobry TVn wykonali utwór ze swojej najnowszej płyty pt. "Big Cyc wiecznie żywy". Dlaczego, choć od powstania zespołu Big Cyc minęło 25 lat, Krzysztof Skiba nie nauczył się grać na żadnym instrumencie muzycznym?

  Minęło już pięć lat odkąd cykl „Książki na weekend” gości w Dzień Dobry TVN. Pomimo niepokojących statystyk Polacy jednak czytają! Jakie książki tym razem poleciła Anna Dziewit? Kryminał, romans, a może poezję?

  Agnieszka Jastrzębska, podczas sesji zdjęciowej do jubileuszowego wydania "Gali", przeprowadziła wywiad z Edytą Górniak, która najczęściej gościła na okładkach magazynu. Czy to prawda, że Edyta Górniak chce adoptować dziecko? Co robiła w Kanadzie, z której niedawno wróciła? Jaka jest prawdziwa Edyta Górniak?

  W 1993 ukazała się ich pierwsza płyta. Dziesiąty studyjny album zespołu noszący tytuł "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan" ukazał się w 2012 roku. Mija 20 lat od kiedy zespół Hey jest na scenie. I to wciąż na firmamencie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk.

  Już jutro w Stodole odbędzie się koncert T. Love. Artyści zaprezentują swój nowy, dwupłytowy album, w którym połączyli elementy folkowe i bluesowe. W związku z jubileuszem zespołu, płyta została nagrana na taśmę, dokładnie tak jak robili to trzydzieści lat temu. Naszych gości zapytaliśmy o to, czy spotykają się poza pracą i czy mają jakieś tajemnice? Czy były pomiędzy nimi zgrzyty? Muniek Staszczyk, Paweł Nazimek, Sidney Polak oraz Jan Pęczak zdradzili w Dzień Dobry TVN, czy w zespole panuje hierarchia.

  Na senie Dzień Dobry TVN, pełna seksapilu, Wanda Kwietniewska z utworem "Lęk wysokości". To zapowiedź nowej płyty oraz jubileuszu 30-lecia zespołu, który przypada na 2013 rok. Podoba się Wam ta piosneka?

  Nie lubi udzielać wywiadów, jest skromny i nie lubi rozgłosu, ale dla nas zrobił wyjątek. Aktor Marian Dziędziel 6 października obchodził jubilesz 45-lecia pracy artystycznej. Wtedy też świętował swoje 65. urodziny. Dziś gościliśmy go w studiu Dzień Dobry TVN. - Myślę, że jeszcze stać mnie na parę ról - mówił Dziędziel w Dzień Dobry TVN. Pamiętacie Jego najlepsze role? W jakiej produkcji zobaczymy go wkrótce? Czy to prawda, że zanim przyjmie rolę, scenariusz musi przeczytać Jego żona?

  Ten rok jest dla Muńka i jego zespołu szczególny. Właśnie mija 30 lat ich pracy artystycznej. W studiu Dzień Dobry TVN muzyk opowiedział o robieniu kaset, trzydziestu latach na scenie i zdradził, czy gdyby mógł zmieniłby cokolwiek w swojej przeszłości?

  Co wydarzyło się podczas benefisu Daniela Olbrychskiego? W studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska, która była na gali z okazji 50-lecia pracy artystycznej daniela Olbrychskiego.

  Daniel Olbrychski obchodzi 50-lecie pracy artystycznej! Zaprosiliśmy jubilata do Dzień Dobry TVN, by porozmawiać o planach na przyszłość, o tym, czy jeszcze ma jakieś ambicje artystyczne, skoro w polskim kinie uchodzi za jedną z najwybitniejszych gwiazd.

  Nasza reporterka Katarzyna Olubińska była na przyjęciu z okazji 25. lecia pracy artystycznej Piotra Gąsowskiego. Gdzie świętował i co myślą o aktorze: Katarzyna Skrzynecka, Anna Guzik, Hanna Śleszyńska, Joanna Liszowska oraz Anna Głogowska?

  Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć relację z jubileuszu Violetty Villas, który odbył się w Kielcach. Katarzyna Olubińska miała okazję porozmawiać z fanami, którym udało się zdobyć bilety na jubileusz Violetty Villas. Specjalnie dla Was przeprowadziła też wywiad z samą piosenkarką! A w naszym studiu Tomasz Raczek i Jerzy Gruza opowiedzieli nam o artystce.