Dziecko

Dziewczynka poszła do komunii w sukni ślubnej mamy. Jej kreacja wywołała mieszane komentarze

Dziecko

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
edziecko.pl
sukienka komunijna, dziewczynka

Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Każdy stara się, by dzieci wyglądały jak najlepiej, dlatego niektórzy posuwają się do zaskakujących pomysłów. Zdarza się nawet, że dziewczynki przystępują do sakramentu w sukniach ślubnych. Tak właśnie było w przypadku pewnej kilkulatki ze Stanów Zjednoczonych. Nagranie z ceremonii wywołało mieszane reakcje wśród komentujących.

Sukienka komunijna

Niejednokrotnie przygotowania do pierwszej komunii świętej rozpoczynają się już wiele tygodni wcześniej, a do kluczowych elementów należy stylizacja dla dziewczynek, które pragną wyglądać, jak księżniczki. Rodzice szukają odpowiednich kreacji w licznych sklepach, jednak niektórzy decydują się na całkiem oryginalne rozwiązania. Zdarza się nawet, że pociechy przyjmują komunię w sukniach ślubnych swoich krewnych.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Do takiej sytuacji doszło w Stanach Zjednoczonych. Kilkuletnia Jennah przyjęła pierwszą komunię świętą ubrana w suknię ślubną swojej mamy, która wyszła za mąż zaraz po skończeniu studiów w wieku 26 lat. Kreacja została przerobiona i specjalnie dopasowana do figury kilkulatki. Finalnie suknia miała bogato zdobioną górę, natomiast dół obfitował w liczne, nierównomiernie udrapowane falbany. Na głowie dziewczynka miała tiulową ozdobę przypominającą welon. Wiadomo, że później przebrała się jednak w sukienkę bezę z zakrytymi ramionami.

Suknia ślubna jako kreacja komunijna

Wygląd Jennah podczas uroczystości w Michigan został upubliczniony przez jej kuzynkę o imieniu Merna, która na TikToku posługuje się nickiem @mk_delight. Zamieściła ona w sieci nagranie, w którym pokazała nie tylko stylizację dziewczynki, ale także to, czym raczyli się goście wydarzenia oraz jakie atrakcje dla dzieci zostały zaplanowane przez jej rodziców - a te były oryginalne, ponieważ m.in. każdy mógł spersonalizować sobie czapkę z daszkiem.

Wideo doczekało się już ponad 10 tysięcy wyświetleń, a także licznych komentarzy. Wiele osób było zachwyconych wyglądem dziewczynki i pisało: "Wyglądała pięknie", "Kochamy jej sukienkę" czy "To takie słodkie". Jedna z internautek była jednak odmiennego zdania i stwierdziła: "Nie wglądała ładnie". Autorka nagrania odparła na to: "Nikt nie pytał o twoją opinię".

A Wam jak podoba się taka stylizacja?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: cristinairanzo/Getty Image

Pozostałe wiadomości