pierwsza komunia

  pierwsza komunia

  Komunia święta to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie i pierwsza tak ważna uroczystość dla dziecka. Niejednokrotnie rodzicom sen spędza z powiek jednak strój pociechy. O ile z chłopcami sprawa jest prostsza, dziewczynki często chcą wyglądać jak prawdziwe księżniczki. Można to osiągnąć, własnoręcznie robiąc wianek. Zobacz, jakie to proste.

  Limuzyny, dorożki, okazałe suknie, drony, sale bankietowe... To coraz częstsze rekwizyty towarzyszące przyjęciu Pierwszej Komunii Świętej. Czy to za dużo? A może rodzice chcą tylko należycie celebrować ten ważny dla dziecka dzień? Czy takie prezenty jak quady, smartfony, konsole i tablety przysłaniają dzieciom prawdziwy sens tego wydarzenia? W Dzień Dobry TVN o współczesnych komuniach opowiedziała organizatorka imprez okolicznościowych Ewa Boruta. A jak wyglądała komunia zorganizowana przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Czy następne będą bardziej okazałe?

  Czy Dawid Woliński zaprojektował swój komunijny garnitur? Czemu Leszek Stanek przeraził swoje babcie? Czy Izabela Janachowska "załapała się" na komunię w albie? W Dzień Dobry TVN wspominali swoje pierwsze komunie. A jak ta uroczystość wygląda dziś i co najważniejsze jest dla dzieci?

  Maj to czas, kiedy w kościołach odbywają się pierwsze komunie. W co ubrać dziecko? Jakiego koloru powinien być garnitur dla chłopca? Czy dziewczynka powinna wyglądać jak panna młoda w wersji mini? A jak w odświętnych strojach czują się same dzieci? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska i jej troje uroczych, małych modeli.

  Loki, fale, warkocze. To najpopularniejsze fryzury komunijne. Ma być przede wszystkim dziewczęco. Teraz tendencja jest też taka, by wpinać we włosy wianki ze świeżych kwiatów. Z jakich roślin najlepiej je komponować? Z jakim wyprzedzeniem należy przygotować stroik? Co zrobić, by wianek przetrwał na głowie cały dzień? Jak je samodzielnie zrobić? W Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Cagiel, fryzjerkę i Adriannę Lech, florystkę komunijną.