Porady stylistki

  Porady stylistki

  Kolejną bohaterką cyklu Alicji Napiórkowskiej "Stylowa odnowa" została pani Ewa Tomaszewska-Szczęsna. Dlaczego zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku z pomocą stylistki Dzień Dobry TVN? Czy dzięki zmianie nabierze pewności siebie? Zobaczcie, jaką stylizację wybrała dla siebie Pani Ewa. A co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska? Zobaczcie, jak szara myszka zmienia się w dziewczynę z charakterem!

  Do stylistki Alicji Napiórkowskiej i naszego cyklu "Stylowa odnowa" zgłosiła się Pani Małgorzata, która szuka swojego stylu. Pani Małgosia nie jest w stanie znaleźć dla siebie ubrań, w których podobałaby się sobie. Jakich rad udzieliła jej Alicja Napiórkowska i czy naszej bohaterce spodobały się przygotowane dla niej stylizacje?

  W nowym cyklu Dzień Dobry TVN - Stylowa odnowa Alicja Napiórkowska pomaga Polkom zmienić zawartość ich szaf. Tym razem radziła Dagmarze Kokoszce. Zobaczcie rezultaty tej metamorfozy.

  Pani Justyna Zielińska, która zgłosiła się do "Stylowej odnowy", chciałaby do swojej garderoby wprowadzić "troszeczkę elegancji". Zobaczcie co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska. Jak podoba się Wam nowy styl Pani Justyny?

  Pani Marta Siemiączko zgłosiła się do "Stylowej odnowy", bo jak twierdzi "chce się czuć bardziej kobieco i zmysłowo". Czy w przeszłości ubierała się "z pazurem"? Jaki efekt chciałaby osiągnąć? Czego w sobie nie lubi i co sprawia jej największą trudność przy wybieraniu ubrań? W Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała jej dwa zestawy ubrań: stylizację dzienną i wieczorową.

  Dla Pani Iwony od niej samej zawsze ważniejsze były dzieci. Dlatego mama 4 pociech nieco się zaniedbała. Ale na zmianę nigdy nie jest za późno! Stylistka Alicja Napiórkowska zajęła się Stylową Odnową pani Iwony Matysiak. Zobaczcie wieczorową i dzienną stylizację, przygotowane przez Alicję.

  Każdy powinien mieć w szafie kurtkę jeansową. Z czym można ją łączyć? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła stylistka Alicja Napiórkowska.

  Według brafiterki Moniki Kołodyńskiej, kobiety, które chciałyby jak najdłużej utrzymać biust w dobrej kondycji, powinny spać w biustonoszu. Czym różni się on od tego zwykłego? Biustonosze do spania Monika pokazała w Dzień Dobry TVN.

  Kobiety w zaawansowanej ciąży narzekają, że nie mają się w co ubrać. Jak sobie radzi w tym temacie przyszła mama Wiktoria Ozga-Szustowska? Jakie rady usłyszała od stylistki?

  To niezwykły pokaz, ponieważ wzięły w nim udział mieszkanki Kołobrzegu. Zobaczcie, co można założyć na letni spacer. Podobają się Wam te propozycje? Jakie modowe błędy najczęściej popełniamy podczas urlopu? Jak bardzo możemy odsłaniać ciało, spacerując nadmorskim deptakiem? O tym w Dzień Dobry Wakacje stylistka Elżbieta Podgórska.

  Latem nosimy sukienki i bluzki z odkrytymi plecami, dużymi dekoltami i na ramiączkach. Warto dobrać do nich biustonosze, które nie tylko ładnie wyeksponują piersi, ale również będą niewidoczne dla innych. Pokazała je w Dzień Dobry TVN brafitterka Monika Kołodyńska. Powiedziała również, jak działa "obniżacz obwodu".

  Jeśli myślisz, że aby świetnie wyglądać, trzeba wydać niebotyczne pieniądze na ubrania, to jesteś w błędzie! W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska pokazała stylizacje, które kosztowały nie więcej niż 200 złotych. Prawda, że wszystkie świetnie wyglądają? ;-)

  Karmiące mamy mogą być ubrane fajnie i wygodnie. Udowodniła to w Dzień Dobry TVN brafitterka Monika Kołodyńska. Do studia przyniosła bluzki i sukienki do karmienia piersią. Podobają się Wam jej propozycje?

  Jak dobrać stanik stroju kąpielowego do rodzaju biustu? W Dzień Dobry TVN brafiterka Monika Kołodyńska pokazała najczęściej popełniane błędy przy doborze stroju kąpielowego, a potem je naprawiła. Dzięki jej radom, niezależnie od rozmiaru, zawsze będziesz świetnie wyglądać na plaży!

  Żeby modnie wyglądać, nie trzeba mieć niezliczonej ilości ubrań. Wystarczy mieć tzw. bazę i trochę kreatywności. Co zatem każda kobieta powinna mieć w szafie? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła stylistka Ewelina Rydzyńska. Dlaczego Marcin Prokop postanowił ignorować Dorotę Wellman? :)

  Do łask wracają biustonosze bralette, czyli miękkie, nieusztywniane biustonosze z koronki. Najmodniejsze w tym sezonie staniki bralette zaprezentowała w studiu dzień Dobry TVN braffiterka Monika Kołodyńska. Zobaczcie, które kobiety powinny nosić tego typu biustonosze.

  Białe spodnie są modne od kilku sezonów, ale czy każdy może je nosić? Z czym łączyć białe spodnie? I, co to jest "total white look"? O tym w Dzień Dobry TVN stylistka Kaja Śródka.

  Niegdyś przetarcia na spodniach powstawały w wyniku intensywnej eksploatacji spodni. Teraz samemu robi się przetarcia w spodniach lub kupuje spodnie z dziurami. O modzie na spodnie z przetarciami rozmawialiśmy ze stylistką Eweliną Rydzyńską, która przygotowała w Dzień Dobry TVN kilka "dziurawych" stylizacji. Jak nosić takie podarte jeansy?

  Maj to czas, kiedy w kościołach odbywają się pierwsze komunie. W co ubrać dziecko? Jakiego koloru powinien być garnitur dla chłopca? Czy dziewczynka powinna wyglądać jak panna młoda w wersji mini? A jak w odświętnych strojach czują się same dzieci? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska i jej troje uroczych, małych modeli.

  Rozpoczyna się sezon chrztów, komunii i ślubów. Jak się ubrać, by wyglądać stosownie do tych uroczystości i jednocześnie modnie? Co można założyć na głowę? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN stylistkę Michalinę Czaplicką. Zobaczcie, jaką spódnicę nasz ekspert zaproponował Marcinowi Prokopowi ;)

  Katarzyna Sokołowska, Anja Rubik, Małgorzata Socha i Katarzyna Smutniak zostały ambasadorkami marki Apart, która w tym roku obchodzi swoje 40-lecie. Jak wyglądały obchody jubileuszu? W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Katarzyna Sokołowska.

  Jeans nie wychodzi z mody. Jak go wykorzystać w codziennych stylizacjach? Trzy propozycje pokazał w Dzień Dobry TVN stylista Adam Chowański.

  Nowy modowy trend mówi: łączcie to, co eleganckie z tym, co sportowe. Ale jak? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska odpowiedziała na to pytanie i pokazała trzy sportowo-eleganckie stylizacje. Czy może je nosić każda kobieta?

  Wiosna to czas, kiedy pogoda jest nieprzewidywalna i często pada deszcz. Jak modnie wyglądać podczas słoty? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska pokazuje, co nosić tej wiosny. Czy w tym sezonie buty sportowe zastąpią szpilki? A co z parasolkami?

  Mamy już przedwiośnie, ale nadal jest dość zimno. Jak połączyć cieplejsze, zimowe ubrania z lżejszymi, wiosennymi, by było modnie? O tym w Dzień Dobry TVN stylistka Iwona Ryszkowska. Przy okazji Marcin Prokop zdradził, jak się ubrać, aby dostać pracę w TVN ;)

  Ten kolor podbił serca milionów kobiet na całym świecie. Zakochały się w nim gwiazdy i projektanci. Jak łączyć go z innymi kolorami i dodatkami? Jakie odcienie wybierać w zależności od konkretnego typu urody? O stylizacjach w kolorze "nude" opowiedziała nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Skarpety mogą być integralną częścią stylizacji. Jak je nosić, zwłaszcza te kolorowe? O tym ekspertka Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska.