Riya Sokół z córkami w piosence „Nawet gdy”

Gwiazdy


Riya Sokół to nieszablonowa i wszechstronna artystka. Piosenkarka wraz z córkami, Natalią i Miką, wykonała na scenie Dzień Dobry TVN utwór „Nawet gdy”. Jak podobał się Wam występ?

Kim jest Riya Sokół?

Riya Sokół to artystka, która nie mieści się w żadnej szufladce. Jej głos stanowi narzędzie, dzięki któremu dzieli się sobą ze światem. Wokalistka często uczestniczy w różnego rodzaju projektach komercyjnych, niszowych i spirytualnych. Swoją twórczość uważa za pretekst do głębszej podróży po wnętrzu słuchacza. Jej muzyka, teksty i wokal skrywają delikatnie zaproponowany przekaz energetyczny, który czule dotyka serca.

Za swoją największą moc uważa fakt, że jest kobietą i mamą dwóch małych kobietek. Jak podkreśla, każdy napotkany człowiek jest jej nauczycielem.

Kariera artystyczna

Riya ma na koncie dwa albumy, a także liczne projekty filmowe i teatralne. Napisała spektakl „Neverland”, który przez prawie dwa lata był regularnie grany w całej Polsce i kilku miastach w Europie. Artystka tworzy teksty na swoje płyty oraz dla innych muzyków. Sokół jest także autorką słów utworu promującego na świecie film Jana Komasy „Miasto 44”. Piosenka pod tytułem „Warsaw 44” została wykonana do muzyki Pawła Lucewicza.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Anna „Fanka” Wójcik z latynoską piosenką „Esta Noche”

Marcin "Czersky” Czerwiński z Eddym Aguero z utworem „Nie ma Ciebie” (Cuando no estas tu)

Maciej Olbrych i jego dwie pasje. Jak łączy miłość do muzyki i koni?

Autor: Agata Polak