Gwiazdor "Gogglebox. Przed Telewizorem" został ojcem po raz drugi. Jakie imię wybrał dla maleństwa?

Autor:
Anna
Gondecka
Źródło:
Instagram
Krzysztof Radzikowski z rodziną
Krzysztof Radzikowski z rodziną Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz powitali na świecie swoją drugą pociechę. Dumny tata pochwalił się tym w swoich mediach społecznościowych. Z tej okazji nie mogło zabraknąć wzruszającego zdjęcia.

Krzysztof Radzikowski został po raz drugi ojcem

Krzysztof Radzikowski to strongman, który jest dobrze znany widzom TTV z kultowego już programu "Gogglebox. Przed Telewizorem". Na przestrzeni lat zdobył wiele tytułów w Mistrzostwach Polski i Europy, jednak najważniejsze rola w jego życiu to rola ojca.

Sportowiec jest w związku z Michaliną Pyszkiewicz, z którą doczekał się syna Antoniego. Teraz rodzina ma jeszcze więcej powodów do radości, bowiem właśnie powitała na świecie jej kolejnego członka. Dumny tata od razu pochwalił się maleństwem w mediach społecznościowych, z radością zdradzając imię pociechy.

- Witam wszystkich jestem Hania - napisał na Instagramie.

Krzysztof Radzikowski pokazał córeczkę

Krzysztof Radzikowski podzielił się w sieci swoim zdjęciem z malutką Hanią. Na fotografii widzimy, jak z dumą kanguruje swoją pociechę. Kadr niemal od razu rozczulił internautów, nic więc dziwnego, bowiem przy imponującej sylwetce Krzysztofa Hania zdaje się być prawdziwą kruszynką.

- Gratulacje! Hania na pewno czuje się bezpiecznie w takich ramionach taty. - Jak słodka!! Ogromnie gratulacje i dużo zdrówka dla Hani. - Gratulacje, zdrowia dla córeczki, dla pani Michaliny. Dziewczyny dużo szczęścia z Waszymi chłopakami - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Anna Gondecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości