Porady stylistki

Zimowa panna młoda. Jaką suknię wybrać na ślub w zimie?

Porady stylistki

Zimowa panna młoda. Jaką suknię wybrać na ślub w zimie?

Niewiele osób decyduje się na ślub w zimowej scenerii, chociaż uroczystość pośród otaczającej bieli mogłaby być cudowna. Zima to również piękny czas na ślub. Magda Socha-Włodarska, ekspertka od ślubów opowiedziała o stylizacjach dla panny młodej na wesele w zimie. Jaką sukienkę ślubną wybrać i jakie dobrać dodatki, aby podkreślić tę piękną porę roku.

Czy zimowa suknia ślubna powinna mieć długi rękaw?

Panny młode, które wybierają stylizację ślubną na przyjęcie w zimie, najczęściej decydują się na suknie z długimi rękawami. Powodem zwykle jest kwestia psychologiczna, aniżeli chęć zabezpieczenia się przed zimnem. 

Jest bardzo dużo sposobów, aby poradzić sobie z pogodą i tym, jak przetrwać drogę z kościoła lub urzędu stanu cywilnego do miejsca, w którym jest przyjęcie weselne.

Wiem już z doświadczenia, bo wiele moich panien młodych martwiło się o to, co nałożyć na siebie w trakcie i po, jak będzie zimno i 80 proc. później z tego nie korzysta, nawet panie, które biorą ślub przy minusowej temperaturze. W dzisiejszych czas kościoły są bardzo często ogrzewane

- powiedziała Magda Socha Włodarska. 

>>> Zobacz też:

Świąteczne stylizacje na serio i z przymrużeniem oka

Wątpliwości przed ślubem – co robić, gdy się pojawiają?

Jakie są koszty ślubu cywilnego w urzędzie i poza nim?

Co sądzisz o tym artykule?
68
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0