Porady stylistki

W stroju Adama – Kamila po ciąży ma problem z doborem ubrań

Porady stylistki

W stroju Adama – Kamila po ciąży ma problem z doborem ubrań

Kolejną uczestniczką metamorfozy jest Kamila Dziurdzińska, która niedawno została po raz trzeci mamą. Za dwa tygodnie organizuje chrzciny dla swojego maleństwa, ale nie ma co na siebie włożyć. Zobaczcie, co zaproponował jej Adam Chowański. Dzisiejsza metamorfoza jest dla naszego stylisty wyjątkowa, bo jubileuszowa! Adam „ukobiecił” już sto uczestniczek!

Kamila Dziurdzińska ma 37 lat i jest mamą trójki dzieci (10 lat, 7 lat i 5 miesięcy). Pani Kamila nie wróciła jeszcze do figury sprzed ciąży, przez co ma problem z doborem odpowiednich ubrań. Nasza bohaterka lubi modę, zna obowiązujące trendy, jednak ciężko jej samej wybrać strój, który zamaskuje jej niedoskonałości. Jak napisała do nas w liście zgłoszeniowym:

Niedawno urodziłam trzecie dziecko i jeszcze nie wróciłam do swojej figury. 2 czerwca mam chrzciny, no i problem, ponieważ nie wiem co na siebie włożyć. Problem tkwi w brzuszku, reszta figury jest ok. Bardzo proszę o pomoc, wręcz błagam. Mam problem taki, że górę mam inną, dół mam inny. Po ciąży zmieniła mi się sylwetka i czuję się zagubiona. Przymierzam mnóstwo rzeczy i nic nie pasuje.

Adam Chowański przygotował dla Pani Kamili stylizację codzienną oraz wyjściową. Zobaczcie je!

Zobacz też:

 "Chcę być seksowną mamą!" Adam zmienił panią Anię nie do poznania.

Ania "W stroju Adama" przybrała pastelowy look.

W stroju Adama: sportowa mama znalazła szyk!

Co sądzisz o tym artykule?
61
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0