Profilaktyka zdrowia

W nowym odcinku "36,6": kiedy będzie dostępna szczepionka na koronawirusa?

Profilaktyka zdrowia

W nowym odcinku "36,6": kiedy będzie dostępna szczepionka na koronawirusa?

W kolejnym, specjalnym wydaniu "36,6" dotyczącym Covid-19 Ewa Drzyzga będzie rozmawiała z naukowcem z instytutu Johna Hopkinsa w Baltimore, na temat szczepionki na koronawirusa, nad którą pracuje. - Dowiemy się, jak długo trzeba będzie na nią poczekać i dla kogo będzie przeznaczona - zdradziła prowadząca.

Sztuczna inteligencja na usługach medycyny

W programie Ewa Drzyzga będzie również gościć wirusologa prof. Krzysztofa Pyrcia i epidemiologa dr Rafała Mostowego, którzy skomentują najnowsze doniesienia ze świata dotyczące Covid-19.

Będę także rozmawiała z osobami, które rzuciły wszystkie siły na pokład, żeby przygotować dla nas najnowsze technologie w walce z koronawirusem

- powiedziała Ewa.

Nietypowe objawy koronawirusa

W trakcie trwania programu prowadząca "36,6" połączy się także ze specjalistą chorób zakaźnych dr Lidią Stopyrą, która wytłumaczy, jakie nietypowe objawy możemy wiązać z Covid-19 i jak powinniśmy się zachować, kiedy je zaobserwujemy.

Radzenie sobie z izolacją i lękiem

W programie poruszony będzie również temat, jak radzić sobie przymusem pozostania w domu.

Myślę, że nie ma na ten moment lepszej rozmówczyni w tym temacie niż Martyna Wojciechowska – kobieta, która kojarzy się z wieczną energią, kobieta, która zdobyła Koronę Ziemi, więc to będzie dla nas wyznacznik, jak ona jest w stanie zorganizować się w zamknięciu

- powiedziała Ewa Drzyzga.

Inną rozmówczynią w tym temacie będzie również psycholog Joanna Heidtman.

***

Jeśli masz wysoką gorączkę, duszności, kaszel, bóle mięśni i czujesz się osłabiony bezzwłocznie zgłoś się do szpitala zakaźnego lub skontaktuj z najbliższą stacją sanepidu. Wszystkie niezbędne i najświeższe informacje dotyczące koronawirusa znajdziesz w Raporcie specjalnym o koronawirusie.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
48
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0