Z miłości do piękna

Nie masz pomysłu na Walentynki? Biżuteria będzie strzałem w dziesiątkę

Z miłości do piękna

Nie masz pomysłu na Walentynki? Biżuteria będzie strzałem w dziesiątkę

Zbliżają się Walentynki, a ty nie masz jeszcze prezentu dla swojej drugiej połówki? Nie wszystko stracone. Zobaczcie, co ekspertka Nina Nużyńska-Mazurek poleca na nadchodzące święto zakochanych. To idealne prezenty zarówno dla Niej, jak i dla Niego.

Prezent na Walentynki dla niej

Nie ma co ukrywać, że biżuteria to jeden z prezentów, który kocha chyba każda kobieta. Wśród szerokiego wyboru każdy z panów znajdzie odpowiedni upominek dla swojej ukochanej. Jak doradza nasza ekspertka, w takim dniu jak Walentynki, najlepiej sprawdza się tradycyjna biżuteria z motywami serca, bądź z symbolem nieskończoności.

Serce króluje, ale może być również biżuteria z napisem love albo symbolem nieskończoności, taki dowód na to, że ta miłość będzie trwała, będzie wieczna i zawsze będziemy razem

- powiedziała ekspertka. 

Prezent na Walentynki dla niego

Drogie Panie, dla swoich mężczyzn nasza ekspertka poleca spinki zarówno te od koszuli, jak i krawata. Dla panów lubiących biżuterię idealnie sprawdzą się męskie obrączki lub łańcuchy  łączone ze skórą.

Dla eleganckiego pana, dla pana, których chodzi w garniturze na co dzień, można kupić spinki

– powiedziała.

Zaręczyny w Walentynki

Czas zakochanych to idealny moment do wyznania sobie miłości. Osoby, które chciałyby się tego dnia oświadczyć, jeszcze mają szansę wybrać pierścionek.

Myślę, że tutaj już nie stawiajmy na minimalizm, na cyrkonie. Jeżeli chodzi o zaręczyny, to przede wszystkim diamenty są najodpowiedniejszym kamieniem na tę okazję. Można też wybrać inne kamienie, mamy na przykład topaz

- doradziła Nina Nużyńska-Mazurek.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0