Przed drugą rocznicą pełnoskalowej agresji Rosji na Ukrainę, reporterka "Superwizjera" Ewa Galica przeprowadziła śledztwo w sprawie majątków przyjaciół Władimira Putina.
"Wiedziałam, że nie ma odwrotu".
Reporter Michał Przedlacki opowiedział w Dzień Dobry TVN o swojej pracy nad najnowszym reportażem.
Za nami uroczysta gala rozdania nagród Rose d'Or 2022.
W Polsce powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w pozyskiwaniu rekompensat dla rodzin ofiar wypadków komunikacyjnych. Reporterzy "Superwizjera" sprawdzili, na jak dużą skalę dochodzi do takiego precedensu i jak on się odbywa. O kulisach w Dzień Dobry TVN opowiedział Jarosław Jabrzyk, redaktor naczelny redakcji.
Od chwili inwazji wojsk Rosyjskich na Ukrainę, każdego dnia dziennikarze stacji TVN relacjonują, co dzieje się na wojennym froncie. Michał Przedlacki, dziennikarz "Superwizjera", był w najniebezpieczniejszych miejscach w Ukrainie.
Od wielu tygodni oczy całej Europy skierowane są na granicę polsko-białoruską. To tam przybywają setki migrantów m.in. z Bliskiego Wschodu, mających nadzieję na lepsze życie. Okazuje się, że od dłuższego czasu działa siatka przemytnicza, która odpowiada za transport ludzi. Kto zarabia na tym ogromne pieniądze?
Powiązania towarzysko-biznesowe o jakich wielu osobom się nie śniło. Tym bardziej, że w ich centrum pojawia się osoba duchowna. Reportaż Bertolda Kittela "Tajemniczy przyjaciel arcybiskupa Głódzia" obnaża kulisy wielomilionowych afer i przekrętów.
Marta trafiła do Amsterdamu za namową chłopaka – miała pracować w hotelu. Gdy dotarła na miejsce, została przemocą zmuszona do prostytucji. Potrzebowała niemal pięciu lat, żeby wyrwać się z zaklętego kręgu i rozpocząć próbę powrotu do normalnego życia. Jej historię opowiedział Marcin Wójcik z "Superwizjera" TVN.
Tuż po drugiej wojnie światowej do kurortów w Rabce i Zakopanem przybyło wiele żydowskich sierot, które ocalały z Holokaustu. Pobyt w sanatoriach miał być dla dzieci szansą na powrót do zdrowia, ale niestety bezpieczne miejsce szybko zostało zaatakowane.
Biznesy kryptowalutowe przyciągnęły ludzi z bogatą przeszłością kryminalną i wyrokami. Do świadczących o tym dowodów dotarli dziennikarze śledczy "Superwizjera" TVN. Za porzucenie tego tematu autorom reportażu proponowano milionową łapówkę. O szczegółach sprawy Patryk Szczepaniak i Michał Fuja opowiedzieli w naszym programie.
Pandemia i polska służba zdrowia. Lekarze, ratownicy, pielęgniarki. Strach, złość, zmęczenie. Dlaczego nie byliśmy na to gotowi? Odpowiedzi na to pytanie szukają autorzy filmu "Brudna strefa. Koronawirus w Polsce".
Wczoraj kolejny raz przyznano dziennikarskie nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. W tym roku laureatami tego prestiżowego wyróżnienia zostali dziennikarze Superwizjera TVN Anna Sobolewska, Bertold Kittel i Piotr Wacowski - autorzy reportażu, którzy wstrząsnął naszym krajem - "Polscy neonaziści". Laureatów nagrody zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o kulisach powstania materiału. Jak dziennikarzom udało się wniknąć do środowiska neonazistów? Po wyemitowaniu reportażu na ich autorów spadła fala hejtu. Z jakimi zarzutami muszą się mierzyć? Gratulujemy nagrody!