Wystarczą już 2 kubki zielonej herbaty, by wspierać dobre samopoczucie. Doskonale wiedzą o tym uczestnicy "Top Model", którzy dostali szansę wzięcia udziału w sesji wizerunkowej marki Lipton. W tym wyjątkowym zadaniu pomagała im słynna trenerka oraz promotorka zdrowego stylu życia - Anna Lewandowska. Jak uczestnicy show poradzili sobie na planie sesji?
"Telefon nie pomaga w budowaniu intymności".
Początek romantycznej relacji to dla wielu osób wyjątkowy czas, związany z beztroską, przypływem endorfin, a nawet odrobiną szaleństwa. Ekscytacja właściwa pierwszym randkom nie może jednak trwać wiecznie.
Iga Świątek daje się poznać nie tylko podczas meczów i na konferencjach sportowych, ale także w mediach społecznościowych. Tenisistka jest tam niezwykle aktywna i chętnie odpowiada na pytania panów. Jeden z nich zapytał, jaką kawę lubi najbardziej. Gwiazda tenisa odpowiedziała.
Pewnego dnia znikają motylki w brzuchu i fascynacja, a do związku wkrada się rutyna. Jak się okazuje, na brak wzajemnego zainteresowania narzekają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Co więc robić, aby w relacji nie wiało nudą, a partnerzy wciąż się inspirowali i uzupełniali? Na te i inne pytania odpowiedziała seksuolog, Anka Grzywacz.
Kiedy dni są długie, a słoneczna pogoda za oknem zachęca do działania, warto zadbać o to, by każdy poranek obfitował w dobrą energię i przynosił nam chęci do podejmowania wszelakich wyzwań. Poranna rutyna pozwala uniknąć chaosu podczas przygotowywania się do pracy lub innych zobowiązań, ułatwia organizację domowych obowiązków, a przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Jak zatem dobrze zacząć dzień i w pełni się nim cieszyć już od momentu przebudzenia?
W wywiadach ludzie powszechnie uważani za ludzi sukcesu, jak Mark Zuckerberg czy Steve Jobs, wielokrotnie opowiadali o swoich porannych nawykach. Utrzymywali, że to właśnie codzienna rutyna i dobrze rozpoczęty dzień były kluczami ich sukcesu. Jak wziąć z nich przykład? W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym dziennikarka, Aga Kozak.
Dzień Świstaka to doroczne święto obchodzone 2 lutego w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jego bohaterem jest świstak. Na podstawie jego zachowania prognozuje się, kiedy można spodziewać się wiosny. Przepowiednia ta sprawdza się w około 50% przypadków! :) Określenie "Dzień Świstaka" jest też synonimem rutyny. Z psychologiem Danutą Golec rozmawialiśmy, w studiu Dzień Dobry TVN, o tym, czy powtarzalność w życiu codziennym jest dla nas dobra, czy raczej powinniśmy z nią walczyć.
Czy każdy dzień niepracującej mamy jest podobny do poprzedniego i co robić by przełamać rutynę? O prawdziwym "dniu świstaka" rozmawialiśmy z Edytą Poncyliusz i Katarzyną Konopą.