piosenka

  piosenka

  Zespół Żuki Rock and Roll Band, który powstał w 1981 roku, swoim repertuarem i nazwą nawiązują do muzyki zespołu The Beatles. To czterech przyjaciół, którzy lubią i grają muzykę lat 60. Posłuchajcie piosenki, którą wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. nam się bardzo podoba, a Wam?

  Podobno najchętniej słuchamy piosenek, która są smutne i melancholijne. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Skibę, Michała Migałę oraz Gabi Drzewiecką, która zauważyła, że artyści też wolą tworzyć przygnębiające piosenki. Co więcej, nawet jeżeli wiodą szczęśliwe życie, na czas pisania utworów generują negatywne i smutne myśli. Dlaczego tak chętnie słuchamy posępnych piosenek?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Pastele farb", wystąpił zespół Horyzont. Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Antek Smykiewicz wykonał utwór zatytułowany "Wspólny czas". Piosenka zapowiada nową płytę wokalisty, która ukaże się jesienią tego roku.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół 4Dreamers. Idole nastolatek zaśpiewali piosenkę "Sekret". Musimy przyznać, że wpada w ucho :) Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda wokalistka i autorka tekstów Pola Rise. Posłuchajcie piosenki "OhOH", do której teledysk powstał w Korei. Piosenka pochodzi z jej debiutanckiej płyty "Anywhere But Here". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Wesoły Wędrownik, który popularyzuje muzykę zmarłego przed kilkoma laty muzyka, kompozytora i aranżera Norberta Blachy. Posłuchajcie energetycznej piosenki "Jubalee". Nam się bardzo podoba, a Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Pawkin w piosence "Dobrego dnia". Jak Wam się podoba taka muzyka?

  O wokalistce Kasi Dereń Marcin Prokop mówi tak: - Dziewczyna, która pojawia się na naszej scenie, to czysty, żywy, chodzący oryginał, który swoim głosem wspierał wiele polskich wokalistek i wokalistów. Zobaczcie jej wytęp na scenie Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Tak proste to jest", wystąpił duet Linia Nocna. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska. Wykonała, nagrany w 2017 roku, singiel zatytułowany "Na niby".

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Dobro zło", wystąpiła wnuczka Wojciecha Pokory Agata Nizińska. Posłuchajcie piosenki! Podoba się Wam?

  W Dzień Kobiet do kin weszła komedia romantyczna Kobieta sukcesu. Jedną z ról zagrała w filmie Paulina Gałązka. W jaką postać się wcieliła? Czy to była pierwsza komedia romantyczna, w której zagrała? Piosenkę do Kobiety sukcesu napisał i zaśpiewał zespół Afromental. Nosi ona tytuł "Zaufaj". Czy przy jej tworzeniu dostali wolną rękę? Aktorkę i grupę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Zespół RH+ z okazji jubileuszu szykuje urodzinowy album, na którym wystąpią wszyscy dotychczasowi wokaliści zespołu oraz zaproszeni goście. Singiel "Supernova" to jego pierwsza odsłona. Posłuchajcie piosenki piosenki. Na scenie Dzień Dobry TVN RH + feat. Franek.

  Ten zespół własnie wydał swoją pierwszą płytę i rusza w trasę. Posłuchajcie zespołu Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i piosenki "Superbohater". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła piosenkarka, gitarzystka i producentka muzyczna znana jako Mery Spolsky. Posłuchajcie jej piosenki "Liczydło". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Love is stronger", wystąpiła polsko-nigeryjska piosenkarka Ifi Ude. Posłuchajcie tej piosenki! Podoba się Wam?