Omenaa Mensah

    Omenaa Mensah

    O to Agnieszka Jastrzębska zapytała Natalię Siwiec, Joannę Jabłczyńską, Maję Hirsch, Roberta Gawlińskiego, Monikę Gawlińską, Omenę Mensah, Radosława Majdana, Izabelę Janachowską.

    ... Lasów Państwowych. Omenaa Mensah spotała się z aktorem... w lesie, by porozmawiać o tym, jak to się stało, że został ambasadorem i, jak powinno się spędzać wolny czas w lesie. Dlaczego lepiej biegać po lesie niż po miejskich drogach?

    Omenaa Mensah, prezenterka pogody w TVN Meteo oraz w TVN 24, ma niezwykłą pasję - kocha piękne meble, dlatego sama postanowiła je robić. Wyszukuje meble z niebanalną historią i przywraca je do życia. Projektuje także całkiem nowe. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała, skąd czerpie inspiracje.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy obchodzą Walentynki oraz czy mają receptę na udany związek? Na miłosne pytania odpowiadali: Małgorzata Socha, Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, Edyta Herbuś, Beata i Robert Jansonowie, Agnieszka Cegielska, Magda i Rafał Rutkowscy, Omenaa Mensah, Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, Dorota Zawadzka i Robert Myśliński oraz Bożena i Mariusz Walterowie.