odeta moro

    odeta moro

    Jakie były początki polskich gwiazd w show-biznesie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Huberta Urbańskiego, Katarzynę Glinkę, Tamarę Arciuch, Agnieszkę Cegielską, Rafała Maślaka, Odetę Moro, Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka.

    W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski i Odeta Moro przygotowali propozycje dań, które można zaserwować podczas wiosennego śniadania: kaszę jaglaną na dwa sposoby, truskawkowo-ziołową herbatę, gryczane pancakes z rabarbarem i spaghetti z botwinki z kozim serem i jajkami. Smacznego!

    Jak dziennikarce udało się zrzucić 12 kilogramów? Jaką Odeta zastosowała dietę? Z jakiego powodu zrezygnowała z mięsa? Czy długo wytrzymała na diecie wege? I dlaczego Odeta tak bardzo zachęca wszystkich do jedzenia grejpfrutów zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

    Takie uczucie towarzyszyło Odecie Moro, która rok temu rozwiodła się z mężem. Małgorzta Ohme twierdzi, że rozstając się z partnerem tracimy kawałek swojej tożsamości. Z kolei Paulina Młynarska przy każdym rozstaniu zadawała sobie pytanie: "Co jest ze mną nie tak?". Jak w tak trudnych momentach czują się inne kobiety? Jak sobie poradzić z porażką? Czy w gorszych chwilach warto skorzystać z pomocy specjalisty i udać się na terapię? Jak zorganizować sobie życie na nowo? Na pytania prowadzących w Dzień Dobry TVN odpowiedziały nasze ekspertki.