moda

  moda

  Dorastał we Włocławku. Pierwszą swoją kolekcję pokazał w październiku 2003 roku. Ubiera Grażynę Szapołowską, Michelle Rodriguez, Kayah, Ditę von Teese, Izabellę Scorupco, Paris Hilton, Małgorzatę Kożuchowską, Ilonę Felicjańską, Annę Muchę. W studiu Dzień Dobry TVN Dawid Woliński opowiedział o swojej nowej kolekcji, o według niego jest największym grzechem i jak wygląda jego szafa?

  Jedyna broń, jaką mieli to... ciuchy! Zobacz, jak zakończył się pojedynek na modę stylistki Eweliny Rydzyńskiej, stawiającej na prostotę, oraz stylisty Tomasza Jacykowa, który uwielbia ekstrawagancję!

  Skarpetki z sandałami, wystające stringi, za duże buty lub zbyt krótkie spódnice? Co jest największym modowym grzechem Polaków? Stylista Tomasz Jacyków i Ewelina Rydzyńska w Dzień Dobry TVN na tropie modowych wpadek! Jak ubierają się Polacy? Z jakich wzorców korzystamy?

  Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki był w Łodzi i spotkał tam Goka Wana, kultowego, brytyjskiego stylistę. Jak Gok „uczył się” kobiet, czy zdarzyło mu się, że ktokolwiek odrzucił jego porady i ile naprawdę ubrań potrzebuje kobieta? Dowiesz się także, czy Marcin Sawicki wyznał Gokowi miłość ?

  Jest jednym z najlepszych projektantów mody w Anglii i synem polskich emigrantów. Ubierał m.in. Lady Dianę, Fergie, Stefanie Powers, Margaret Thatcher. Projektuje także dla rodzin królewskich. Jego styl to kombinacja elegancji, kulturowego eklektyzmu i profesjonalnego krawiectwa. W 2003 roku uległ poważnemu wypadkowi, co sprawiło, że całkowicie przewartościował swoje życie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tomasza Starzewskiego.

  Dorota Gardias gościła w atelier Łukasza Jemioła. Projektant opowiedział o swojej , nowej kolekcji, a jego stroje zaprezentowała Natasza Urbańska. Zobacz, co prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" przypadło do gustu.

  Anna Puślecka była na Art & Fashion Festival w Poznaniu. Spotkała tam projektanta mody, Krzysztofa Stróżynę, który w Londynie ubiera takie gwiazdy jak: Katy Perry czy Cheryl Cole. Czego uczy Polskich adeptów mody?

  Maria Góralczyk, Maria Niklińska oraz Sabrina Pilewicz pokazały, co noszą w torebkach! Lustrowała ich reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Diane von Furstenberg – tylko nam ikona mody zdradza, co łączyło ją z Ryszardem Kapuścińskim! Zobacz rozmowę Agnieszki Jastrzębskiej z Diane von Furstenberg, która teraz na rynek wprowadza swoje perfumy.

  Tomasz Jacyków udał się do szkoły, by zobaczyć, jak noszą się współczesne nauczycielki. Za cel obrał sobie znalezienie tej najmodniejszej. Czy mu się udało? Dziś święto nauczycieli - przypomnij sobie, jak ubiera się Twoja nauczycielka.

  Bartek Węglarczyk przeprowadził wywiad z ikoną współczesnej mody Małgorzata Belą. O tym, jak łączy życie zawodowe z prywatnym, czy czuje się bardziej aktorka czy modelką, o roli matki oraz o swoim życiu w Paryżu i Stanach Zjednoczonych odpowiedziała prowadzącemu Dzień Dobry TVN.

  Anna Puślecka gościła na pokazie kolekcji ubrań Teresy Rosati w USA. Czym inspirowała się projektantka i jak zakończył się pokaz?

  Już pięcioletnie dzieciaki wiedzą, że lepiej mieć sukienkę renomowanej firmy odzieżowej niż taką z hipermarketu. Skąd przywiązanie do metki już na tak wczesnym etapie życia? Skąd dzieci znają rynek modowy? Jak powinny wyglądać zakupy z naszymi latoroślami? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem dziecięcym Aleksandrą Piotrowską oraz ze stylistką Eweliną Rydzyńską.

  Tydzień temu na Facebooku ogłosiliśmy quiz na najlepszy strój naszej reporterki Agnieszki Jastrzębskiej. W wybranej przez Was kreacji wystąpiła dziś w programie Dzień Dobry TVN. Zobaczcie Agnieszkę w pełnej krasie!

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była gościem w domu Beaty Kozidrak. Kamera Dzień Dobry TVN zajrzała do garderoby wokalistki. Tylko w Dzień Dobry TVN pokazujemy pierwsze projekty ubrań Agaty, córki Beaty. Niedawno Agata wkroczyła w dorosłość. Jaka była 18-tka Agaty? Jaki prezent dostała od rodziców? Jak to jest być córką sławnej mamy?

  Dwie bliźniaczki, dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Jedną z sióstr bliźniaczek ubrali mężczyźni, a drugą kobiety. Ubrania wzięli z tego samego sklepu. Zobacz wyniki tego niecodziennego pojedynku!