metamorfoza

  metamorfoza

  Barbara Dąbrowska wystąpiła w programie "Sablewskiej sposób na modę" i przeszła całkowitą metamorfozę. Zobaczcie, jak Basia wyglądała przed i po metamorfozie. Czy to prawda, że zajadała wszystkie problemy? Ile zrzuciła kilogramów? Czy Maja Sablewska wierzyła, że Basi się uda?

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN i nowy cykl: "Tuning faceta". Pierwszym bohaterem naszego cyklu jest Omar Rahman.To Kanadyjczyk, który mieszka w Polsce. Do metamorfozy namówiła go żona. Omar ma wysoki cholesterol i odkąd przyjechał do Polski zamknął się w swoim świecie. Cały czas spędza w domu i jest bałaganiarzem. Filip Chajzer odwiedził jego "pieczarę", a w studiu towarzyszył Omarowi coach Miłosz Brzeziński.

  Ładne, białe i pełne zęby to marzenie każdego. Jak uzyskać ujmujący uśmiech? Pani Barbara to bohaterka naszej metamorfozy. W sukurs przyszła jej klinika Malo Clinic Warsaw. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Barbara Zielińska oraz dr Armando Lopez.

  Zęby Mariusza Zasady były w fatalnym stanie. Przysparzało mu to wielu problemów w życiu. Za namową żony postanowił to w końcu zmienić i zdecydował się na wykonanie zabiegu All On 4. Metamorfoza po wizycie w gabinecie stomatologicznym jest spektakularna. Pan Mariusz ma teraz naprawdę piękny uśmiech...

  Dlaczego kobiety kupują produkty luksusowe na raty? Czy to prawda, że oceniamy innych na podstawie tego, co posiadają? O tym w Dzień Dobry TVN Tamara Gonzalez Perea, autorka bloga modowego Macademian Girl. Naszym gościem była także Kinga Miller, która wykłada przedmiot "Moda jako zjawisko".

  ... zmienił jego garderobę i styl! Pan Marcin Noga jest bohaterem kolejnego odcinka "Mody Polskiej". Jak powinien się nosić mężczyna, który che wyglądać wyraziście i chce, by jego ubrania nie były nudne? Jaki błąd najczęściej popełniają mężczyźni przy wyborze marynarki? Dlaczego mężczyźni zazwyczaj boją się kolorów?

  Kolejnymi bohaterkami naszego cyklu Metamorfozy były: Barbara Długokęcka i Wiesława Drozdowska, 54-letnie bliźniaczki z Olsztyna. Zobacz efekty ich przemiany! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestniczki metamorfozy, którym towarzyszyli: dr Marcin Ambroziak i dr Dżulietta Kiworkowa.

  Beata Skórska, bohaterka dzisiejszej metamorfozy, ma dorosłą córkę i jest rozwódką. Dr Ambroziak i dr Kiworkowa wzięli ją pod swoje skrzydła. W studiu Dzień Dobry TVN Pani Beata opowiedziała nie tylko o tych widocznych efektach metamorfozy.

  Bohaterka dzisiejszej metamorfozy to 30-letnia Beata. Od 6 lat jest wdową, wychowuje samotnie dwójkę dzieci. Pod swoje skrzydła wzięli ją nasi eksperci. W studiu Dzień Dobry TVN mogliście podziwiać efekty metamorfozy. Naszymi gości byli: dr n. med. Bartłomiej Kwiek oraz dr n. med. Andrzej Bożyk.

  Kolejną bohaterką naszego cyklu jest Agnieszka Bartoszewska z Warszawy. Pani Agnieszka ma 42 lata i trójkę dzieci oraz męża, o 9 lat młodszego od niej. Chciałaby mu "dotrzymać kroku" i odmłodnieć o tyle lat, o ile straszy jest od niej jej partner. Czy jej się to udało? W studiu Dzień Dobry TVN towarzyszyli pani Agnieszce dr Rafał Brandt oraz dr n. m. Małgorzata Chomicka-Janda.

  Pani Anna nie chciała już dłużej uchodzić na mamę swojego o 8 lat młodszego partnera. Pod swoje skrzydła wziął ją dermatolog Marcin Ambroziak oraz stomatolog dr Dżulietta Kiworkowa. Zobaczcie zaskakujące efekty ich pracy!

  Iwona jest przebojową, otwartą i szczerą osobą. Zobaczcie jej metamorfozę, którą zawdzięcza naszym specjalistom. Dermatolog Marcin Ambroziak, dr Dżulietta Kiworkowa oraz Iwona Ziemkiewicz byli naszymi gośćmi.

  Pani Henryka Dorocinkowska to matka dwóch dorosłych córek i nastoletniego syna, która swoje życie poświęciła wychowywaniu dzieci, a po rozwodzie wpadła w wir pracy. Jest pielęgniarką. Całe życie poświęciła innym. Teraz postanowia zrobić coś dla siebie.

  Izabela Wojcieska ma 34 lata i jest instruktorką fitness. Jej największym problemem były, jak przyznaje, małe piersi. Dlatego zdecydowała się wziąć udział w „Metamorfozie”. Czy jest zadowolona z efektów przemiany? Jak na metamorfozę zareagowała jej rodzina?

  Przepalone zęby, przepalone włosy, jedynka, która doprowadzała ją do szału i skóra zniszczona po solarium... to były kiedyś największe problemy Małgorzaty Stodolnej. Zobacz, co przeszła, by wyglądać tak jak teraz. Jakim zabiegom poddali ją eksperci? Jak się teraz czuje? Jak zmieniło się jej życie po metamorfozie i co obiecała lekarzom, którzy poddali ją przemianie?

  Pani Małgosia Wawryk ma 45 i lat i sporą część życia poświęciła swoim dzieciom. Córki zrobiły mamie niespodziankę i zgłosiły ją do udziału w metamorfozach Dzień Dobry TVN. Napisały między innymi, że ich mamie potrzebna jest wiara we własną kobiecość. Panią Małgorzatą zajęła się stomatolog Dżulietta Kiworkowa i dermatolog dr Marcin Ambroziak. Usunięto jej liczne zmarszczki mimiczne, zlikwidowano opuchliznę pod oczami, rozstępy i tkankę tłuszczową z brzucha i najważniejsze dla Pani Małgosi - szczelinę pomiędzy jedynkami. Na koniec zajęła się nią projektantka Beata Cupriak.

  Jej mąż po trzech miesiącach małżeństwa uznał, że jest stara, brzydka i nie nadaje się do niczego. W swoje ręce wzięli ją: dermatolog Marcin Ambroziak oraz stomatolog Magdalena Gortad. Iza zmieniła się nie do poznania.

  Trudny w leczeniu trądzik, który zostawiał blizny na jej twarzy, przebarwienia na zębach, złamana jedynka i lekka otyłość - z tymi problemami zgłosiła się do Dzień Dobry TVN 24-letnia Dominika Słowikowska. Jak udział w cyklu Metamorfoza" odmienił jej życie? Jaki zabiegom została poddana? Zobaczcie atrakcyjną, pewną siebie, lżejszą i bez trądziku Dominikę!

  Jak zmieniło się życie Pani Agnieszki po przemianie? Marzyła o pięknych, białych zębach, bo bardzo lubi się uśmiechać. Dopiero udział w naszym programie i zabiegi, którym została poddana, pozwoliły jej zrealizować to marzenie. Zobaczcie, jak wyglądała wcześniej, a jak teraz! Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Beata Świderska-Weremko, stomatolog i Bartłomiej Kwiek, dermatolog estetyczny.

  Teresa Roman zawsze nosiła długie włosy, by zakryć mało atrakcyjną szyję. Nie była także zadowolona ze swojego uśmiechu. Dzięki naszej metamorfozie zmieniła się nie do poznania. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ją razem ze współtwórcami jej przemiany: stomatologiem Andrzejem Bożykiem oraz z dermatologiem estetycznym Marcinem Ambroziakiem.

  Pani Bożena Korytek przez lata zaniedbała swój wygląd - największym jej problemem była zaawansowana paradontoza. Do metamorfozy zgłosiła ją siostrzenica, a autorami jej przemiany są: stomatolog Dżulietta Kiworkowa oraz Marcin Ambroziak, dermatolog estetyczny.

  Aleksandra Bogucka przed metamorfozą była niepewną siebie kobietą o nieatrakcyjnym uśmiechu. Wyniszczone anoreksją zęby zostały poprawione, opadająca skóra na twarzy podniesiona, ale co najważniejsze, Ola przełamała się, i założyła sukienkę odsłaniającą zgrabne nogi. Teraz czuje się rewelacyjnie. Choć przyznaje, że nadal trudno jej zobaczyć siebie tak jak widzą ją inni. - Wszyscy widzą mnie jako szczupłą osobę, a ja widzę zupełnie inaczej - mówiła w Dzień Dobry TVN bohaterka metamorfozy. Zobacz przez co musiała przejść Ola Bogucka!

  Z szarej, smutnej kobiety w średnim wieku Anna Pałka zmieniła się w wyrazistą, emanującą energią kobietę. Jak metamorfoza, której się poddała, odmieniła jej życie? Jak się czuje z nową pupą - pupą Jennifer Lopez? Jakim zabiegom została poddana? Zobaczcie i oceńcie tę metamorfozę!