film

  film

  „Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której Jan Nowicki i Cezary Pazura pokazali, co potrafią! W studiu Dzień Dobry TVN aktorzy zdradzili, czy jest to produkcja tylko dla mężczyzn i jak na film reagowały ich partnerki.

  Zyskał światową sławę jako mąż Madonny. Wyreżyserował takie filmy jak "Przekręt" czy "Porachunki". Właśnie wraca z drugą częścią przygód legendarnego brytyjskiego detektywa Sherlocka Holmesa. Reżyser Guy Ritchie opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej o swoim najnowszym filmie i zdradził, kogo chciał obsadzić w roli Sherlocka Holmesa.

  "Wędrowcy – Wigilia 2010" to autorski projekt i zarazem debiut dokumentalny Anny Muchy. Projekt powstał według pomysłu aktorki, a ona sama debiutuje, nie tylko jako reżyserka, ale też jako matka. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak to jest być matką po raz pierwszy , jak łączy życie zawodowe z prywatnym i zdradziła pewną tajemnicę… Jaką?

  Daniel Olbrychski obchodzi Złoty Jubileusz, czyli pięćdziesiątą rocznicę przygody z aktorstwem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Daniela mnóstwo niespodzianek. Specjalnie dla niego swoje wspomnienia i życzenia zarejestrowali bliscy i przyjaciele i aktora. A w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora z żoną Krystyną Demską- Olbrychską.

  Od zawsze chciał zostać reżyserem. Nakręcił takie filmy jak: "Sin City" czy "Desperado". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Robertem Rodriguezem przy okazji premiery filmu "Mali agenci: Wyścig z czasem ". Ten wywiad możecie zobaczyć tylko na naszej stronie internetowej!

  Największą popularność przyniosła mu rola Froda w filmie "Władca Pierścieni". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Elijahem Woodem przy okazji premiery filmu "Tupot małych stóp 2 ", w którym aktor użycza swojego głosu. Czy aktor w dzieciństwie czuł się odmieńcem? Czy jest porywczy i cyniczny?

  Co robił na planie filmu z Wojciechem Mecwaldowskim? Czy wycofuje się z aktorstwa? Kim był, zanim nie został aktorem? W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Rusin nakłoniła Piotra Adamczyka do zwierzeń!

  Piosenkarz, aktor, producent, tancerz, businessman. Justin Timberlake. Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z byłym wokalistą zespołu 'N Sync przy okazji premiery jego najnowszego filmu „Wyścig z czasem”. Czy Justin zamierza pozostać wiecznie młody?

  Na nasze ekrany wchodzi film "Mali agenci wyścig z czasem". To czwarta część filmu o dzieciach-szpiegach. Choć jest to film o dzieciach i dla dzieci, dorośli też znajdą w nim coś dla siebie. W filmie zagrała Jessica Alba, z którą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Roma Gąsiorowska - Żurawska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek młodego pokolenia. W tym roku podziwialiśmy ją w takich filmach jak „Sala samobójców” i „Ki”. Tym razem możemy obejrzeć ją w zupełnie innej roli – marzycielki Doris w komedii romantycznej „Listy do M”, która od czwartku jest już w kinach. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak wspomina pracę na planie.

  W malowniczej Ossie reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Pawłem Małaszyńskim. Czy widział już nową superprodukcję " Listy do M."? Czy polubił postać, która gra i dlaczego wybrał akurat rolę Wladiego mając do wyboru jeszcze jedną?

  Uroczysta premiera „Listów do M.” , najnowszej produkcji TVN z plejadą największych polskich gwiazd, odbędzie się 9 listopada w Warszawie. A już teraz, w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska i stylistka Dorota Williams opowiedziały, jak wyglądają największe, światowe premiery filmowe. Jak powinnam być ubrana gwiazda, by błyszczeć na czerwonym dywanie?

  W studiu Dzień dDbry TVN wystąpiła Anna Karwan z utworem, który promuje film „Listy do M.” Jak oceniacie "What the world needs now is love" w jej wykonaniu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Bujakiewicz. Opowiedziała o swojej nowej roli w komedii romantycznej "Listy do M.", o spartańskich warunkach, w jakich grała oraz o córeczce Aleksandrze. Jaką mamą jest aktorka?

  W Londynie, z okazji premiery filmu "Giganci ze stali", Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Jackmanem. Jaki jest prywatnie najseksowniejszy mężczyzna świata? Czy jest surowym rodzicem? Dlaczego zwykle gra bez butów?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy przedstawicieli najstarszego i najmłodszego pokolenia w Sejmie: Kazimierza Kutza, który w wyścigu do senackiego fotela nie dał szans konkurentom, posła PIS Patryka Jaki oraz Michała Kabacińskiego z Ruchu Palikota. O co będą walczyć świeżo nowi parlamentarzyści?

  Agnieszka Krukówna po długiej przerwie wraca na szklany ekran. Na planie filmowym pierwszy raz stanęła w wieku 11 lat. Była na szczycie i nagle zniknęła. Miała problemy, a jej życie osobiste nie układało się. Teraz powraca, o czym opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN.

  W Brukseli Andrzej Sołtysik spotkał się z aktorem Robertem Więckiewiczem. W którym miejscu kariery się znajduje i jak wyglądała praca na planie filmu Agnieszki Holland "W ciemności ", czyli polskiego kandydata do Oskara?

  Agnieszka Dygant będzie kochanką św. Mikołaja, a żoną Piotra Adamczyka. Zmieni także zawód i imię. A to wszystko w nowej komedii bardzo romantycznej "Listy do M." W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę, która zdradziła nam pikantne sekrety nowej superprodukcji.

  W 15. rocznicę śmierci Krzysztofa Kieślowskiego, twórcy m.in. “Dekalogu” i trylogii “Trzy kolory”, odbył się festiwal filmowy “Hommage à Kieślowski”, który patronatem objęła Maria Kieślowska, żona reżysera. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy córkę Krzysztofa Kieślowskiego Martę Hryniak. Jakim ojcem był reżyser i jak go wspomina? Towarzyszyły jej dwie córeczki, a wnuczki reżysera, Zosia i Nela. Co wiedzą o swoim dziadku?

  Szkoła Andrzeja Wajdy i Wajda Studio otworzą nowe filie w Żyrardowie. To tutaj będzie odbywała się część zajęć, a reżyserzy młodego pokolenia będą czerpali inspirację dla swoich filmów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samego mistrza Wajdę oraz reżysera i scenarzystę Wojciecha Marczewskiego.

  Zaskoczyliśmy Janusza Gajosa na planie filmu "Układ zamknięty" w Gdańsku! Jaką niespodziankę redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała dla aktora? Jaki prezent złożył na jego ręce nasz wysłannik Adam Kasprzyk? O czym marzy Janusz Gajos i jakie ma plany na przyszłość?