Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  A kto jest księciem? Na scenie Dzień Dobry TVN Sylwia Grzeszczak wykonała utwór "Księżniczka". Podoba Wam się? Posłuchajcie i oceńcie!

  O zaanagażowaniu w ochronę środowiska, przyjaźni z Benem Affleckiem, swoich czterech córkach i najnowszym filmie Elysium Matt Damon opowiedział dziennikarce Annie Wendzikowskiej. Całą rozmowę z amerykańskim aktorem zobaczycie w Dzień Dobry Wakacje w najbliższą niedzielę. Zapraszamy!

  Jest jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie, świetnie realizuje się zarówno w poważnych produkcjach jak i w komediach. I właśnie, po krótkiej przerwie, wraca na ekrany kin w komedii The Heat. Co jest dla Sandry Bullock największą nagrodą i dlaczego uciekła z pokazu przedpremierowego?

  Jak czuje się młoda mama? Czy uczucia towarzyszące byciu matką można porównać do tego co czuje się po zdobyciu medalu? No i do kogo podobny jest syn Moniki Pyrek i Norberta Rokity? ;) Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dowiedziała się tego Katarzyna Olubińska.

  Ethan Hawke i Julie Delpy po raz kolejny spotykają się na planie by zagrać parę. Jak udaje im się utrzymać uwagę widza bez wybuchów i pościgów samochodowych, czy na ekranie prezentują prawdziwe uczucia i dlaczego Julia ma wielu przyjaciół z Polski?

  Na ekranach kin właśnie zagościła kolejna wersja filmu o przygodach Supermana. W postać superbohatera wcielił się przystojny Henry Cavill. Czego obawiał się, kiedy dostał tę rolę? O tym, z odtwórcą głównej roli, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Mateusz Damięcki i Bartek Kasprzykowski na scenie teatru In Vitro. Dekoracją są... toi toie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była w czasie próby do spektaklu. Czego metaforą są przenośne toalety? :)

  Jest jedną z najzdolniejszyych młodych aktorek, ma na swoim koncie cztery nominacje do Oscara, tym razem wcieliła się w postać Lois Lane w najnowszej wersji Supermana! Z Amy Adams rozmawiała Ania Wendzikowska.

  Wszyscy doskonale ją znamy z roli Hermiony Granger z Harrego Pottera. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Emmą Watson. Jak aktorka przygotowywał się do roli w nowym filmie Sofii Coppoli?

  Golec uOrkiestra gra już 15 lat! Czy historia zespołu to pasmo sukcesów, czy zdarzały się jakieś porażki? Skąd czerpią inspirację i jak od ich strony wygląda prowadzenie rodzinnego biznesu? Czy wyjeżdżają wspólnie na urlopy, czy jednak chcą czasem od siebie odpocząć?

  Ogłosił to, po tym jak prasę obiegły doniesienia o tym, że sceny erotyczne w filmie nie przekładają się na jego popularności. Czy seks jest przereklamowany? Co ma z tym zjawiskiem wspólnego Internet? O tym w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Will Smith i jego syn Jaden opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o wspólnym filmie "After Earth" . Czy to prawda, że aktor panicznie boi się myszy? Całą rozmowę będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN! Bądźcie z nami od 8:30!

  Vin Diesel i Michelle Rodriguez. Kiedyś byli parą. Teraz łączy ich tylko plan filmowy szóstej części filmu "Szybcy i wściekli". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z aktorami. Spotkali się w Londynie.

  Nie lubi wywiadów i udziela ich niechętnie, bo go nudzą, ale dla Dzień Dobry TVN zrobił wyjątek. Ania Wendzikowska spotała się z Romanem Polańskim w Cannes podczas premiery jego najnowszego filmu "Wenus w futrze". Czy dla tak utytułowanego reżysera ma znaczenie kolejna nagroda? Czy trudno Polańskiemu reżyseruje się własną żonę? Czy Roman Polański myśli po polsku? Dlaczego lubi wracać do Warszawy? Jaka cecha charakteru pomagła Romanowi Polańskiemu osiągnąć sukces i przetrwać największe burze w swoim życiu?

  Anna Wendzikowska spotkała się z głównymi o bohaterami wielkiego hitu kinowego „Wielki Gatsby”. Jak oceniają kreowane przez siebie postacie, co jest gwarancją udanego filmu oraz jak z idealisty nie stać się cynikiem?

  Dzienikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes z Leonardo DiCaprio. Czy po każdym filmie czuje się wypalony emocjonalnie?

  Jej prapradziadek mieszkał w Nowogrodzie, nazywał się Paltrowicz i był polskim rabinem! O najnowszej roli, miłości i godzeniu obowiązków rodzinnych z pracą na planie, na premierze filmu "Iron Man 3", z Gwyneth Paltrow rozmawiała Ania Wendzikowska.

  Gwyneth Paltrow zdradziła Annie Wendzikowskiej, że ma polskie korzenie. Jak nazywał się jej pradziadek i gdzie mieszkał? Ile czasu dziennie Gwyneth Paltrow poświęca na ćwiczenia? Całą rozmowę wyemitujemy w najbliższą niedzielę! Bądźcie z nami od 8:30!

  Miętowy to kolor ulubionych lodów Roberta Downey Jr. Iron Man i Sherlock Holmes - szalony i nieobliczalny hollywoodzki aktor powraca w swoim nowym wcieleniu. Stalowy człowiek znowu ratuje świat! Przy okazji londyńskiej premiery Anna Wendzikowska spotkała się z Robertem Downey Jr. Jak udało musię namowić Gwyneth Paltrow do udziału w filmie? Jaka jest różnica pomiędzy wizjonerem a szaleńcem?

  Promocja filmu to nie tylko premiera i konferencja prasowa. To przede wszystkim wywiady telewizyjne, zwane press junket, na którym zbierają się dziesiątki dziennikarzy z całego świata. Anna Wendzikowska była na press junket Iron Mana 3 i specjalnie dla Was zapytała dziennikarzy z różnych stron świata o ich reakcję.

  Znany z filmów "Hotel Ruanda" i „Ocean's Eleven”. Anna Wendzikowska spotkała się z aktorem przy okazji londyńskiej premiery filmu Iron Man 3.

  Z kim Rafał Rutkowski dzielił łoże na studiach? Czego można się nauczyć w Akademii Teatralnej i czy od zawsze lubił rozśmieszać? Zobaczcie czego, o Rafale, dowiedział się Kuba Gąsowski i co zdradził nam, w studiu, Cezary Kosiński.

  "Oz Wielki i Potężny" to nowa bajkowa superprodukcja. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Jamesem Franco i Zachem Braffem , którzy zdradzili jej, czy wierzą w zjawiska nadprzyrodzone i dlaczego Ania jest lepszą dziennikarką niż jej poprzednik?

  Anna Wendzikowska podczas premiery filmu "Oz Wielki i Potężny" spotkała się z aktorką Michelle Williams, znaną z filmów "Mój tydzień z Marylin", "Blue Valentine" i "Tajemnica Brokeback Mountain". W filmie "Oz Wielki i Potężny" Williams wciela się w rolę czarownicy. Dlaczego zdecydowala się wziąć udział w tej produkcji? Jakie ma plany na przyszłość? Jakie byłoby życzenie Michelle Williams, gdyby rzeczywiście istniał wielki czarnoksiężnik?

  Czy wiecie, co to są słit focie? To najpopularniejsze ostatnio "zdjęcia z rąsi". Jutro w DDTVN chcemy żebyście wysłali nam swoje słitfocie. Dla inspiracji kilka zdjęć z naszej redakcji. Wysyłajcie swoje słit focie na adres foto@ddtvn.pl.