Agent-Gwiazdy

  Agent-Gwiazdy

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Odetą Moro o 2. edycji Agenta Gwiazdy. Dlaczego za pierwszym razem odrzuciła propozycję wzięcia udziału w programie? Co sądzi o innych uczestnikach i panującej w programie atmosferze? I czego jeszcze nie wiemy o Agencie?

  Polacy dzielą się na 2 typy: tych, którzy kochają Tomasza Niecika i tych, którzy go nie trawią. Jaką burzę tym razem rozpętał w Internecie? Na to pytanie w Dzień Dobry TVN odpowiada Barbara Pasek.

  Od wczoraj wiemy, że Tomasz Niecik nie jest agentem. Udział w programie był dla niego lekcją czy przygodą życia? Dlaczego nie cieszył się popularnością wśród uczestników? Ja jestem człowiek charakterny" - powiedział w Dzień Dobry TVN. W którym momencie zaczął tęsknić za rodziną? I skąd ten wielki Indianin na jego kurtce?

  Edyta Zając-Rzeźniczak została modelką, gdy miała 14 lat. W tą stronę "popchnął" ją tata. Co chce robić po zakończeniu kariery w modelingu? W jaki sposób walczy ze stereotypem żony piłkarza? Dlaczego wystąpiła w Agencie Gwiazdy? Ciągnie ją do telewizji? Z modelką, żoną i fanką samochodów rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kocha zwierzęta i aktywnie walczy o ich prawa, uwielbia podróże, prowadzi aktywny tryb życia i… trenuje boks tajski. W programie "Agent - Gwiazdy" wykazuje się dużą odwagą. Czy znalazła chwilę by sprawdzić swoje umiejętności na ringu z Joanną Jędrzejczyk? :) Jak myślicie, czy Olga Frycz jest romantykiem? Zobaczcie!

  Tomasz "Niecik" Niecikowski kręci nowy teledysk. Akcja toczy się w westernowym miasteczku, którego szeryfem zostaje właśnie Tomek. Skąd pomysł na taki klip? Wokalista disco polo powiedział również o swoim udziale w Agencie Gwiazdy 2, rodzinie i inwestycjach.

  Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC, opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN o swojej książce, przygotowaniach do kolejnej walki i udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Moje życie jest pełne przygód, pełne adrenaliny, ale Agent to jest to. Bardzo mi się podobała ta przygoda w Argentynie. (...) Wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie i niesamowite emocje. To co będzie w dzisiejszym odcinku to przeszło moje oczekiwania". Nowy odcinek programu zobaczycie już dziś o 21.30!

  Michał Będźmirowski to pierwszy uczestnik drugiej edycji "Agenta-Gwiazdy", który odpadł z programu. Jak podobała mu się argentyńska przygoda? Czy żałuje, że trwała tak krótko? W Dzień Dobry TVN "Modny Tata" powiedział o tym, jak ciężko było mu się rozstać z 2,5-letnim na czas programu. A jak bloger radził sobie bez internetu?

  Druga edycja Agenta-Gwiazdy zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednia. Już we wczorajszym, pierwszym odcinku widać było, że nie wszyscy uczestnicy przypadli sobie do gustu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Alana Andersza, Odetę Moro i Darię Ładochę o atmosferę panującą w Argentynie. Co sądzą o Tomaszu Nieciku? A co na temat stereotypów powiedziała Edyta Rzeźniczak?

  Rusza druga edycja programu Agent-Gwiazdy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy występujących w niej uczestników, aby zapytać jakie są ich oczekiwania przed premierowym pokazem, jakie przeżycie nimi najbardziej wstrząsnęło, co im najbardziej doskwierało i czy program ich zmienił. Na naszych kanapach usiedli: Odeta Moro, Agnieszka Rylik, Mateusz Maga, Alan Andersz, Tomasz Niecikowski, Edyta Rzeźniczak, Michał Będźmirowski, Daria Ładocha i Julita Fabiszewska.

  Już niedługo startuje druga edycja programu Agent - Gwiazdy. Czego możemy się spodziewać po jej uczestnikach? Które z gwiazd chciały być Agentem? Z Agnieszką Rylik, Jarosławem Kretem, Odetą Moro, Tomaszem "Niecikiem" Niecikowskim, Alanem Anderszem, Olgą Frycz, Piotrem Kędzierskim, Darią Ładochą i Edytą Zając-Rzeźniczak rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po informacji, że Antek Królikowski wygrał Agenta Gwiazdy dzięki sojuszowi z Macademian Girl w internecie pojawiły się głosy, że powinien podzielić się nagrodą z Tamarą. Co o tych kontrowersjach wokół finału myśli blogerka modowa? Rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy Huberta Urbańskiego - Agenta, Antoniego Królikowskiego, zwycięzcę programu oraz prowadzącą show Kingę Rusin. Dziennikarka przyznała, że podczas realizacji zdjęć nie chciała wiedzieć, kim jest Agent. Dlaczego? Czy uczestnicy w czasie programu grali? Czy Hubert Urbański czuł się komfortowo w roli agenta? Jak udział w programie wspomina zwycięzca programu - Antek Królikowski? Czy od początku typował Huberta jako Agenta? Dlaczego nie robił notatek i w którym momencie najbardziej zaskoczył Kingę Rusin?

  Dzisiaj wielki finał programu Agent-Gwiazdy. W Dzień Dobry TVN Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Sylwia Szostak, Dominika Tajner, Maciej Sieradzky, Monika Mrozowska, Piotr "Vienio" Więcławski, Tomasz Oświeciński i Hubert Urbański powiedzieli, jak wspominają swój udział w programie, czy któryś z nich ma żal o coś do innych współuczestników i, kto - według naszych gości - jest Agentem. Okazało się, że Maciek Sieradzky stawia na Huberta Urbańskiego. Zobaczcie, do czego posunął się projektant, by poznać prawdę ;)

  Za nami kolejny, pełen emocji odcinek "Agenta". Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu: prezentera Huberta Urbańskiego, blogerkę Tamarę Gonzalez Pereę i aktora Antoniego Królikowskiego. Kto z nich jest agentem? Podobno dobry agent powinien skrzętnie ukrywać emocje, być typem obserwatora nie uczestnika... Kogo typujecie? ;)

  Eva Halina Rich, którą znamy z programów "Żony Hollywood" oraz "Agent-Gwiazdy" to nie tylko modelka, ale również malarka. Eva najchętniej maluje portrety, bo jak mówi, w twarzach widzi ukryty jest charakter modela. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan zaprosił Evę na sentymentalny spacer po Warszawie. Niespodzianką dla gwiazdy była wizyta w pracowni Andrzeja Fokta. Jak jej się podobało? Co inspiruje Evę do pracy? I kto zaraził ją pasją do malarstwa?

  W ostatnim odcinku "Agenta" z programem pożegnała się Joanna Jabłczyńska. Które konkurencje sprawiły jej najwięcej trudności? Czy żałuje, że nie doszła do finału? Joanna była naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  Po udziale w Agencie Dominika Tajner-Wiśniewska, dla podtrzymania adrenaliny na wysokim poziomie, postanowiła usiąść za sterami samolotu. W Dzień Dobry TVN menadżerka grupy Ich Troje powiedziała o swoim zamiłowaniu do sportów ekstremalnych. Co teraz planuje?

  Najnowsza kolekcja Macieja Sieradzky'ego była inspirowana programem Agent. Była to dobra okazja dla uczestników programu, aby ponownie spotkać się w większym gronie. Na pokazie pojawiła się również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby zapytać gwiazdy Agenta, czego nauczyły się podczas programu.

  W dziewiątym odcinku Agenta - Gwiazdy odpadła aktorka Monika Mrozowska. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by powiedziała, dlaczego - według niej - odpadła z programu i jakie zadanie ją przerosło. Zapytaliśmy ją, jak będzie wspominać pobyt w RPA. Zobaczcie, czym Monika nas uraczyła.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Tomasz Oświeciński, uczestnik programu "Agent - gwiazdy", z którego właśnie odpadł. Które zadanie go przerosło? Jakie ma wspomnienia z planu? I czy udało mu się z kimś zaprzyjaźnić?

  Kolejną osobą, która odpadła z Agenta jest trenerka fitnessu Sylwia Szostak. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by zapytać o wrażenia z pobytu w Afryce. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego Sylwia postanowiła wziąć udział w Agencie i czego dowiedziała się o sobie podczas programu.

  Koleją osobą, która odpadła z "Agenta - Gwiazdy" jest Michał Szpak. W Dzień Dobry TVN opowiedział nam o swojej przygodzie w RPA. Zapytaliśmy go również o kontrowersje związane z jego eurowizyjną piosenką i samopoczucie przed wyjazdem na festiwal. Dowiedzieliśmy się od Michała, jakie środki bezpieczeństwa - ze względu na zagrożenie terrorystyczne - będą zastosowane w Sztokholmie.

  Hubert Urbański jest jednym z uczestników nowej edycji "Agenta". Jak wspomina pobyt w RPA? Co było w czasie realizacji programu najtrudniejsze? Kogo polubił, a kogo nie? I dlaczego jego mamie nie do końca podobał się drugi odcinek? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W trzecim odcinku „Agent - Gwiazdy” z programem pożegnała się modelka Kamila Szczawińska. W Dzień Dobry TVN powiedziała, dlaczego pożegnała się z programem, jak wspomina pobyt w RPA i jakie zadanie ją przerosło. Kamila - za naszym pośrednictwem - przekazała również kilka słów Kindze Rusin.