Karolina Gorczyca pokazała nastoletnią córkę. Ojcem dziewczynki jest znany aktor

Aktualizacja:
Autor:
Katarzyna
Oleksik
Newsy ze świata gwiazd
Newsy ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Karolina Gorczyca należy do jednych z najbardziej popularnych polskich aktorek. Gwiazda bardzo ceni sobie swoją prywatność, nie zdradza szczegółów ze swojego życia ani nie pokazuje bliskich dla siebie osób. Jednak tym razem artystka zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie córki. Dlaczego się na to zdecydowała?

Karolina Gorczyca z córką w "Milionerach"

Karolina Gorczyca na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, do którego pozuje razem z córką Marysią. Z podpisu pod zdjęciem fani aktorki dowiedzieli się, że obie panie zostały zaproszone do wyjątkowego projektu.

- Dziś razem z moją córką Marysią wzięłyśmy udział w specjalnym wydaniu @milionerzy_tvn2. Odcinek będzie miał emisję w Dzień Dziecka, a cała wygrana zostanie przekazana na rehabilitację najmłodszych podopiecznych @fundacjatvn - napisała Karolina Gorczyca.

Aktorka dodała, że to był pierwszy raz, kiedy jej pociecha wystąpiła przed kamerami. - To była super przygoda, a przede wszystkim ogromne wyzwanie dla Marysi, która miała dzisiaj swój medialny debiut. Gratuluję Marysiu, byłaś superdzielna - zakończyła swój wpis.

Karolina Gorczyca opublikowała zdjęcie z córką. Do kogo podobna jest dziewczynka?

Zdjęcie i post zamieszczone przez aktorkę wywołały spore poruszenie wśród internautów. Wielu z nich komplementowało urodę obu pań. Niektórzy pisali w komentarzach, że wyglądają bardziej jak siostry, a nie matka i córka. - "Dwie piękne kobiety", "Gratuluję takiej fajnej córeczki", "Piękna mama i córka" - czytamy pod postem.

Fani aktorki podkreślali też, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojego taty - Wojciecha Zielińskiego, również znakomitego aktora. - Cały tata, śliczna dziewczynka - napisała jedna z komentujących osób.

- Jak patrzę na nią to muszę przyznać, że jest podobna do taty, Wojtka Zielińskiego, a Wojtka znacie m.in. na pewno z serialu "Chyłka" - zaznaczyła w studiu Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska.

- To jest ta sytuacja, kiedy nie mieliśmy pojęcia, jak wygląda dziecko znanej aktorskiej pary i nagle dostajemy to w pełnej krasie. Trzymamy kciuki za wysoki wynik, bo cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam - podkreślił reporter Mateusz Hładki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości