Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński

  Marian Wieleżyński był inżynierem, naukowcem i prekursorem przemysłu gazowniczego w Polsce. Jego niezwykłą i całkowicie zapomnianą historię ma przypomnieć film "Wieleżyński - alchemik ze Lwowa". Skąd wziął się pomysł na produkcję i jak twórcy trafili na postać naukowca? Na ten temat w Dzień Dobry Wakacje rozmawialiśmy z Mariuszem Bonaszewskim, aktorem i reżyserem oraz Wojciechem Zielińskim, aktorem.

  Katarzyna Warnke: "Na planie nie ma intymności, są osoby trzecie (...) wstydzimy się, musimy przekraczać granice. To nie jest przyjemne". Sceny erotyczne pojawiają się w wielu produkcjach filmowych i sztukach teatralnych. Czy w szkole aktorskiej są zajęcia, na których studenci uczą się jak radzić sobie z takimi wyzwaniami? O tym, jak telewizyjna erotyka wygląda "od kuchni", opowiedzieli nam Katarzyna Warnke, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Zieliński.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: w ciągu ostatniego roku zmieniła wszystko - tylko u nas nowe życie Anity Lipnickiej. Oprócz tego: aktorskie zadanie czy coś więcej? - Katarzyna Warnke i Wojciech Zieliński oraz kulisy erotycznych scen. A na koniec: długo na to czekała, ale było warto - Aleksandra Konieczna - jak smakuje późny sukces? Startujemy o 8.30!

  Z wykształcenia jest architektem krajobrazu, a z zamiłowania kucharzem i restauratorem. O kim mowa? O gościu Dzień Dobry TVN Mateuszu Gesslerze. Zapytaliśmy go, kiedy trzeba zacząć, aby być dobrym kucharzem, na czym polega praca szefa kuchni i co może zrobić klientowi, który narzeka.

  Jak głosi stare porzekadło, przez żołądek do serca. Czy gwiazdy serialu "Na noże" potrafią gotować i kiedykolwiek podrywali kobiety "na gotowanie"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dziś wieczorem premiera nowego serialu TVN "Na noże". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórców głównych ról: Wojciecha Zielińskiego i Piotra Stramowskiego. Jaka atmosfera panowała na planie? Czy Wojtek i Piotr nie lubią się również prywatnie? Czy panowie podczas pracy na planie naprawdę nauczyli się gotować? Postanowiliśmy to sprawdzić przygotowując dla aktorów mały test ;) Kto wygrał ten pojedynek?

  Niedziela z Dzień Dobry TVN Was zainspiruje: Polak potrafi, czyli jak zrobić biznes na odrabianiu domowych prac? Następnie: fanki ostrzą pazurki, bo oni idą na noże: Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - niesamowicie smakowity duet, a na koniec: na kolanach - Filip Chajzer na pielgrzymce. Jak sobie poradzi w świecie dewocjonaliów? Startujemy o 8.30!

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolach głównych zobaczymy między innymi Wojciecha Zielińskiego, Piotra Głowackiego oraz Joannę Jarmołowicz. Jaka temperatura panuje na planie serialu? Czy aktorzy podczas pracy nauczyli się gotować? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Kinga Burzyńska.

  Wojciech Zieliński postanowił zostać kucharzem i do tego ma kochankę, dla której smaży naleśniki. Zszokowanych fanów aktora uspokajamy - te wszystkie zmiany dokonały się na potrzeby nowego serialu TVN zatytułowanego "Na noże". Na plan wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby porozmawiać z Wojtkiem o jego roli w produkcji. Co łączy go z postacią, którą gra?

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolę głównego bohatera - genialnego kucharza Jacka - wcieli się Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in.: Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy powiedzieli o postaciach, które zagrają. Kto z nich zagra czarny charakter? Czy przygotowując się do roli, podglądali zawodowych kucharzy? Zapowiada się ciekawie :)

  Po likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych Polska straciła "oczy i uszy" ... W tym właśnie momencie zaczyna się nowy film Patryka Vegi "Służby specjalne". O produkcji, która jeszcze przed premierą wzbudziła dużo kontrowersji, rozmawialiśmy z odtwórcami głównych ról Olgą Bołądź i Wojciechem Zielińskim.

  Czy Wojciech Zieliński, rzeczywiście, nie umie usiedzieć na miejscu? Na spotkanie z aktorem Kinga Burzyńska wybrała się na plac manewrowy szkoły jazdy na motocyklu. Dlaczego motocyklista musi znać podstawy fizyki? Czy coś poza miłością do motocykli łączy Wojciecha z postacią dr. Ordy w serialu "Lekarze"?