suknia ślubna

  suknia ślubna

  Monika Brodka jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Choć raczej nie udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne, jej codzienność nieustannie ciekawi fanów. Nie inaczej jest tym razem. Piosenkarka opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. U jej boku Quebonafide!

  Gwiazdy zwykle decydują się na ślub w tajemnicy przed mediami. Z tego też względu wybór sukni ślubnej zostawiają na ostatnią chwilę. Jak projektuje się suknie ślubne dla osób publicznych? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wybór sukien ślubnych powinien być dla przyszłych panien młodych niezwykłym przeżyciem. Problem z wyborem sukni moją kobiety w rozmiarze 42 + ... Okazuje się, że polskie salony ślubne nie ma mają oferty dla większych dziewczyn. Izabela Janachowska w swoim nowym programie "Śluby ponad miarę" na kanale TLC, będzie pomagała dobierać suknie pannom młodym plus size. Gdzie szukała ślubnych kreacji? Izabela branżą ślubną zajmuje się już 4 lata. Czy przenosi pracę do domu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Ewelinę Rydzyńską, która opowiedziała o najnowszych trendach ślubnych. Stylistka proponuje zarówno klasykę, jak i rustykalne klimaty nawiązujące do lat 20. Dla odważniejszych panien młodych Ewelina przygotowała ślubny kombinezon. W takiej kreacji na pewno zwrócicie na siebie uwagę! Hitem przyszłego sezonu będzie natomiast elegancki minimalizm w stylu sukni Meghan Markle.

  Joanna Krupa kilka dni temu, w centrum Warszawy, miała wypadek. W jej samochód uderzył TIR. W samochodzie, razem z modelką, była jej managerka. Co dokładnie wydarzyło się i czy Joanna Krupa i jej managerka ucierpiały podczas kolizji? Jak na informacje o wypadku Krupy zareagował jej narzeczony?

  Anna Mucha lubi prowokować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio fani aktorki zauważyli na jej palcu obrączkę. Czy gwiazda wyszła za mąż? Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od najpiękniejszego dnia w życiu Agnieszki Woźniak-Starak minął już rok. Dlaczego właśnie teraz postanowiła wyciągnąć z szafy swoją suknię ślubną i oddać ją na aukcję na rzecz bezdomnych psów i kotów? Czym różni się adoptowanie zwierzaka przez Adopciaki od wzięcia go ze schroniska? I w jakim rozmiarze jest suknia Agnieszki? Już we środę o 21:30 będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu "Azja Express". W Dzień Dobry TVN prowadząca program powiedziała parę słów o przygodach, które spotkały uczestników w Indiach.

  O wypadku, ślubie, ciąży i inwestycji w siebie, z Natalią Siwiec, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. "Chcę postawić na rozwój osobisty, spełnić rzeczy, o których myślałam wcześniej. Teraz chcę to zrealizować"

  Niektóre pary marzą, aby to właśnie zimą stanąć na ślubnym kobiercu. Co panna młoda powinna założyć, aby nie zmarznąć, jak się modnie umalować i uczesać? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska pokazała zjawiskowe stylizacje ślubne, fryzjer Filip Galas - modne tej zimy upięcia, a wizażystka Anna Orłowska makijaż dla zimowej panny młodej. Zobaczcie, co powinna zarzucić na siebie Dorota Wellman, aby modnie wyglądać podczas ewentualnego ślubu ;)

  Suknię ślubną Małgorzaty Rozenek projektowała Ewa Minge. Projektantka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że nad kreacją razem ze swoimi krawcowymi pracowała ponad miesiąc. Suknia jest szyta według zasad haute couture. Co to oznacza? I dlaczego suknia jest tak wyjątkowa?

  Pod koniec sierpnia Agnieszka Szulim została Panią Woźniak-Starak, dwa tygodnie później na ślubnym kobiercu stanęła inna para polskiego show-biznesu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Małgorzata do ołtarza poszła w sukni Ewy Minge, ale nie tylko. Panna młoda podczas wesela przebierała się kilka razy. Do jakiej piosenki para zatańczyła swój pierwszy taniec i, kto pojawił się na przyjęciu? O kulisach ślubu Małgorzaty i Radosława opowiedziała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub. W Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska powiedziała, ile sukien ślubnych miała panna młoda i gdzie odbyła się uroczystość. Mogliśmy również zobaczyć zdjęcia wykonane parze w tym dniu. Czy Agnieszka Szulim przyjęła nazwisko męża?

  Ślub Agnieszki Szulim budzi w mediach ogromne emocje. Wszyscy zastanawiają się, gdzie zostanie zorganizowana uroczystość oraz w jakiej kreacji pójdzie do ołtarza gwiazda. Jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, suknię dziennikarski zaprojektuje duet: Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak. Jak będzie wyglądać suknia Szulim?

  Wiele panien młodych stawia na drogie suknie ślubne. Tymczasem stylistka Alicja Napiórkowska udowodniła w Dzień Dobry TVN, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, aby przed ołtarzem wyglądać ładnie.