scena DDTVN

  scena DDTVN

  Na scenie Dzień Dobry TVN Magda Femme z piosenką "Serce i rozum", promującą płytę, która niebawem się ukaże na rynku muzycznym. Posłuchajcie i oceńcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Alexandra Strunin z piosenką "Stranger", do której napisała tekst i muzykę. Posłuchajcie i oceńcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patty z piosenką "Krzyk". Czy ta piosenka będzie hitem? Podoba się Wam? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN Stachursky i Danny Pierre z piosenką "Something About You". Danny Pierre współpracował m.in.: z Robbie Williamsem, Alexandrą Burke, Aaronem Carterem. Podoba się Wam ta piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN cofamy się w czasie, do lat 50. Zespół "Monkey and The Baboons" wykonał utwór: "Hey You Guys". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół "Bubliczki" z energetyczną piosenką "Nic nie ma na bank". Ich nowa płyta, która dzis ma swoją premierę, powstała z inspiracji muzyką balkańską, romską i klezmerską. Podoba się Wam ta piosenka?

  Na naszej scenie zespół MoMo. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę "Milczymy". Podoba się Wam?

  Zanim został w latach 70. jednym z najpopularniejszych włoskich piosenkarzy pracował jako barman. Z zawodu jest hydraulikiem. Giampiero Anelli, znany jako Drupi, wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Drupi zaśpiewał w Dzień Dobry TVN swój przebój "Vado Via" z 1973, który otworzył mu drzwi do kariery.

  Zobaczcie energetyczny i barwny występ romskiego zespołu Romanca na scenie Dzień Dobry TVN, który ożywi Was tak, że nawet kiepska pogoda nie będzie Wam w niczym przeszkadzać. Prawda, że nogi same rwą się do tańca?

  Zwyciężyła w X Factor, zdała maturę i dostała się na studia. Ma także czas na muzykę, która jest jej pasją. Czy ma już pomysł na swoją płytę? Jak muzyka w niej gra? Kaludia Gawor była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN. N naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Lekkość życia bez słów". Podoba się Wam?

  W najbliższą niedzielę, 31 września, zespół Blue Cafe wystąpi na scenie Dzień Dobry TVN! Bądźcie z nami od 8:30! Weekendowy program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W najbliższą niedzielę na naszej scenie wystąpi łotewski zespół rockowy Brainstorm. A Małgorzata Rozenek będzie grillować z Piotrem Kucharskim. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Niedzielny program poprowadzą: Agnieszka Szulim i Marcin Meller.

  Muzycznym finałem Waszego dzisjszego spotkania z Dzień Dobry TVN był występ Agaty Rozumek. Na naszej scenie, jako "Agatha", zaśpiewała piosenkę, do której napisała słowa i, którą sama skomponowała.

  Na scenie Dzień Dobry TVN akordeonista i zwycięzca 2. edycji programu "Mam talent" - Marcin Wyrostek. Posłuchajcie jego wykonania znanej meksykańskiej piosenki "Bésame mucho", czyli "Całuj mnie mocno".

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół MoMo z piosenką "Od dzisiaj". ich debiutancki album ukaże się już w sieprniu. Posłuchajcie i oceńcie!

  Część dochodu ze sprzedaży płyty "Zwierzaki - Faceci dla dzieci" zostanie przekazana na rzecz Fundacji TVN 'nie jesteś sam'. Polecamy Państwu i zachęcamy do kupna. Płytę otwiera piosenka "Osioł" w wykonaiu Jacka Stachurskiego, który wraz z dziećmi wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN.

  Koncertują w Polsce, USA i Chinach, gdzie zdobywają coraz więcej fanów. Na naszej scenie zespół Roan z piosenką "Ready to fly". Jak Wam się podoba ich muzyka?

  Na naszej scenie Marco i Candy Girl w utworze "Blow me". Posłuchacie tej energetycznej piosenki! Podoba się Wam? Duet pracuje obecnie nad teledyskiem do tej piosenki, który ukaże się już niebawem.