scena DDTVN

  scena DDTVN

  Michał Augustyniak aka Limboski to jedna z bardziej intrygujących postaci polskiej muzyki alternatywnej. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta wykonał utwór "W trawie".

  Urszula to fenomen polskiej sceny muzycznej - jest na niej już prawie 35 lat. Pierwsze sukcesy zaczęła odnosić z Budką Suflera, później rozpoczęła karierę solową. Jej przeboje zna i nuci wielu Polaków. Artystkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Spytaliśmy ją o ostatnią płytę i fanów. Skąd czerpie energię? Co artystka i jej zespół robią po koncertach? Czy muzyka jest najważniejsza w jej rodzinie?

  "Powrót Do Korzeni" to najbardziej osobisty i dopracowany album w karierze Mesajah. Na płycie znalazł się m.in. utwór "Wolne", który artysta zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  Zespół Kroki wydał debiutancką Epkę - Stairs. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zaprezentowała singiel promujący to wydawnictwo - "Eyes". Czy jesteście gotowi na nowy krążek zespołu?

  Zespół Roan powstał w 1991 r. Od kilku lat grupa odnosi spektakularny sukces w Chinach ciesząc się tam statusem międzynarodowej gwiazdy. Jakiś czas temu zespół rozpoczął współpracę z chińskim wokalistą Da Shu. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, od kiedy zaczęli koncertować w Chinach, czy w Państwie Środka brakuje zespołów rockowych, jak brzmi płyta, którą tam nagrali i co się dzieje w czasie ich występów.

  "Tysiąc" to trzeci singiel promujący debiutancki album Buslava. I właśnie ten utwór artysta zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Brathanki. Zaprezentowali utwór "Chodź tu do mnie". Piosenka utrzymana jest w rytmie tanga.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Małgorzata Ostrowska. Zaśpiewała jeden ze swoich wielkich przebojów Taniec pingwina na szkle. Było to jednak nietypowe wykonanie. Artystce towarzyszył kwartet smyczkowy.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła mega gwiazda muzyki klubowej - Sophie Ellis-Bextor. Zaśpiewała utwór "Come with us", który pochodzi z jej najnowszej płyty "Familia".

  Martina "Tini" Stoessel, znana z roli Violetty Castillo w disneyowskim serialu "Violetta", będzie 13 października gościem programu Dzień Dobry TVN. Specjalnie dla swoich fanów zaśpiewa na naszej scenie piosenkę!

  Claudio Capéo to obiecujący muzyk z Francji, obdarzony lekko ochrypłym głosem. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór „Un homme debout", który pochodzi z debiutanckiego albumu artysty.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Pelvis. Wykonali swój klimatyczny singiel „Easily", który miał swoją premierę we wrześniu tego roku. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Inside my tail", wystąpił zespół Bownik. Posłuchajcie muzyki, o której członkowie zespołu mówią, że to "vegan disco". Podoba się Wam?

  Ma niespełna 16 lat i ogromny talent. Marcin Prokop i Dorota Wellman są pod takim wrażeniem, że nawet chcieliby go zaadoptować. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił wirtuoz gitary Marcin Patrzałek. Zobaczcie, jak Marcin gra na gitarze!

  Il Volo to trzech młodych i bardzo utalentowanych wokalistów: Piero Barone, Ignazio Boschetto oraz Gianluca Ginoble. Do tej pory współpracowali m.in. z: Erosem Ramazzotti, Placido Domingo i Barbarą Streisand. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Nessun dorma".

  Oto muzyczna kwintesencja Nowego Jorku. Na naszej scenie wystąpił zespół Nat Osborn Band, który jest w trasie koncertowej po Polsce. Posłuchajcie piosenki "Roam"! Prawda, że wprowadza w dobry nastrój?

  Na scenie dzień Dobry TVN wystąpił duet: Dharni i K-Leah, który dzięki swojemu talentowi są w stanie wyśpiewać wszystko. U nas wykonali utwór Outside.

  Po pięciu latach przerwy powraca z nowym albumem. Gościem Dzień Dobry Wakacje, w naszym wyjazdowym studiu w Krakowie, była Imany, francuska piosenkarka, która po raz kolejny odwiedza Polskę. Ile pracowała nad nową płytą? Jak udawało się jej łączyć pracę nad płytą z byciem matką?