pogoda dzień dobry tvn

  pogoda dzień dobry tvn

  W niedzielę do Polski napłynie chłodniejsze, wilgotne powietrze, które przyniesie intensywne opady deszczu i gwałtowne burze. Na termometrach od 23 st. C na Pomorzu Zachodnim do 30 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty.

  W środę w Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotny deszcz oraz burze, również z gradem. IMGW wydało w związku z tym ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia. Na termometrach od 24 st. C do 31 st. C, najcieplej na wschodzie kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty.

  Polska jest na skraju wspomnianych rozległych niżów. Na południowym wschodzie oddziałuje jeszcze pofalowany front atmosferyczny. Napływa dość ciepłe powietrze polarne morskie, tylko południowy wschód kraju pozostaje w masie powietrza pochodzenia zwrotnikowego.

  Jaka będzie pogoda w czwartek, 22 lipca 2021 r.? Synoptycy prognozują pojawienie się nad Polską chłodniejszych mas powietrza, które sprawią, że temperatura wyniesie od 19 do 25 st. C. Przelotne opady deszczu na Pomorzu Zachodnim, a także w południowej i południowo-wschodniej części kraju. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 6 lipca 2021 r.? Meteorolodzy zapowiadają zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 25 do 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na północy i na krańcach wschodnich przelotne opady deszczu i lokalne burze.

  We wtorek na niebie dominować będzie słońce. Większe zachmurzenie pojawi się jedynie na południu Polski oraz okresami na zachodzie i Suwalszczyźnie. Nie ma wątpliwości co do tego, że czeka nas powrót upałów - na południowym zachodzie termometry pokażą nawet 31 st. C. Czy powinniśmy spodziewać się burz?

  Pogoda w weekend (26-27 czerwca 2021 r.) będzie zmienna. Sobota z przelotnymi opadami deszczu i burzami, a niedziela bardziej stabilna. Temperatura maksymalna od 20 do 28 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty. Nocami będzie już chłodniej.

  Pogoda w czwartek, 24.06.2021 r. będzie burzowa. Prognozowane opady od 10 mm do 30 mm. Nadal ma utrzymywać się bardzo wysoka temperatura, sięgająca nawet 33 st. C. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany.

  Pogoda na nadchodzący tydzień (21-27 czerwca). W poniedziałek będzie początkowo słonecznie, ale w drugiej części dnia pojawi się front atmosferyczny z przelotny deszczem i burzami. W kolejnych dniach ochłodzenie i więcej opadów. Jaka będzie pogoda w tygodniu od 21 do 27 czerwca 2021 roku?

  Pogoda we wtorek ma być zróżnicowana. W południowo-wschodniej połowie kraju pogodnie, na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Synoptycy zapowiadają także opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna od 18 do 27 st. C.

  Pogoda w środę nadal bardzo ładna. Dużo słońca, a przelotny deszcz na wschodzie i południu. Temperatura w środę od 19 st. C na obszarach górskich do 25, 27 st. C w centrum i na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które chciałyby wypocząć na łonie natury. Mamy dla nich dobrą wiadomość. W sobotę i niedzielę będzie ciepło i przeważnie pogodnie. Opady deszczu i słabe burze wystąpią lokalnie, zwłaszcza na wschodzie oraz w obszarach podgórskich.

  Przed nami Dzień Dziecka. Jaka będzie pogoda we wtorek? Niestety, jeśli planujesz piknik lub inne aktywności na świeżym powietrzu, lepiej pomyśl o ciepłym ubraniu albo planie awaryjnym.