pogoda dzień dobry tvn

  pogoda dzień dobry tvn

  We wtorek w ciągu dnia na południu kraju zachmurzenie umiarkowane, tylko w rejonach podgórskich i w górach duże i tam opady deszczu i śniegu. Temperatura maksymalna od 2 st. C do 9 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w górach silny i bardzo silny, porywisty.

  W poniedziałek w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, zwłaszcza na południu. Przed południem miejscami mgły, rano jeszcze lokalnie marznące, ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 1 st. C na wschodzie do 6 st. C na zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

  We wtorek w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami, głównie na południu. Na wschodzie gdzieniegdzie słabe opady śniegu lub mżawki, lokalnie możliwa mżawka marznąca, powodująca gołoledź. Temperatura maksymalna od 0 st. C do 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Pogoda w sobotę i niedzielę. 12 i 13 grudnia 2020 r. zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Będzie dość zimno - temperatura maksymalna od -1 st. C do 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże, gdzieniegdzie z okresowymi rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna od -2 st. C do 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem okresami silny.

  W niedzielę na południowym zachodzie zachmurzenie małe, na pozostałym obszarze umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 4 st. C do 12 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w górach silny, miejscami porywisty, południowo-wschodni.

  Na północy i wschodzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i postępującymi od południowego zachodu rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna od 6 st. C do 13 st. C. Wiatr na północy także umiarkowany, a na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty

  We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami; miejscami słabe opady deszczu, wysoko w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 6 do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami okresowo dość silny i porywisty. Sprawdziliśmy też pogodę na najbliższe pięć dni.

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, głównie we wschodniej połowie kraju. Temperatura maksymalna od 7, 8 st. C na południowym wschodzie i wschodzie do 12 st. C na zachodzie i południowym zachodzie, w dolinach karpackich około 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem i na obszarach podgórskich porywisty

  W niedzielę na północy i wschodzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a w drugiej części dnia miejscami również rozpogodzenia. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 9 do 12 st. C. Wiatr słaby.

  W poniedziałek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9 do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko nad morzem i w Tatrach dość silny.

  W sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami postępującymi od zachodu kraju. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10 st. C do 17 st. C. Wiatr przeważnie umiarkowany, miejscami porywisty.

  W sobotę na północy i zachodzie kraju zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 2 do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

  W poniedziałek zachmurzenie całkowite, na zachodzie i północnym zachodzie z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, głównie we wschodniej połowie kraju. Temperatura maksymalna od 7 st. do 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie z kierunków zachodnich, na pozostałym obszarze z kierunków północnych i wschodnich.

  W czwartek na południu kraju zachmurzenie duże, na pozostałym obszarze większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 11 do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej opublikowali wstępną prognozę temperatury i opadów na październik, listopad, grudzień i styczeń. Oto, jaka pogoda czeka nas w miesiącach jesiennych i zimowych.

  W czwartek przelotne opady deszczu oraz burze z gradem. Od 21 st. na Pomorzu przez 25 w centrum kraju do 28 na Podlasiu i Lubelszczyźnie. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz silny, do 90 km/godz. W piątek i w sobotę pogoda nie ulegnie znaczącej zmianie.

  W czwartek raczej pochmurno i przelotny deszcz. Na krańcach wschodnich także burze. Temperatura od 16 st. na Dolnym Śląsku do 20 na Lubelszczyźnie. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada - w południe, w Warszawie wyniesie 1009 hPa.