pogoda dzień dobry tvn

  pogoda dzień dobry tvn

  Jaka będzie pogoda w środę, 18 stycznia 2022 r.? Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie ma być umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od -16 do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  W niedzielę w Polsce będzie pochmurno z przejaśnieniami, większe rozpogodzenia możliwe tylko na południu kraju. Na północy i częściowo na zachodzie pojawią się słabe opady śniegu, przechodzącego w śnieg z deszczem i deszcz. Temperatura od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum, do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu i miejscami w górach dość silny.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 10 stycznia 2022 r.? Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia zachmurzenie będzie duże, ale z przejaśnieniami. Miejscami spadnie śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 do 2 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 8 stycznia 2021 r.? Na niebie wystąpi zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna od -6 do 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

  W środę w Polsce będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w górach oraz lokalnie na północy kraju śniegu. Na termometrach od 1 st., 2 st. na północy do 6 st. na południu. Wiatr umiarkowany, na zachodzie miejscami dość silny, nad morzem silny i porywisty. W górach zawieje i zamiecie śnieżne. Odwilż stwarza ryzyko spływu wód opadowo-roztopowych. IMGW wydał ostrzeżenia hydrologiczne pierwszego i drugiego stopnia.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 4 stycznia 2022 r.? Synoptycy zapowiadają deszcz, z lokalnymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie od 4 do 10 st. C. Powieje umiarkowany, w górach dość silny wiatr. Jego porywy mogą rozpędzać się do 130 km/h. 

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 3 stycznia 2022 r.? Synoptycy zapowiadają pochmurne niebo i opady deszczu. Gdzieniegdzie możliwe są niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 do 11 st. C. Wiatr będzie umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 20 grudnia 2021 r.? Ma być pochmurno z przejaśnieniami na północy i zachodzie kraju. Okresami wystąpią opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 do 4 st. C. Wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h, powodując zawieje śnieżne.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 19 grudnia 2021 r.? W części kraju dzień początkowo upłynie pod znakiem pochmurnej aury ze słabymi opadami deszczu lub śniegu. W godzinach południowych na prognozowane są przejaśnienia. Temperatura od 1 st. C do 7 st. C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni. 

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 18 grudnia 2021 r.? Synoptycy zapowiadają, że to będzie dzień ze zmiennym zachmurzeniem. Miejscami pojawią się opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -2 do 8 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr.

  Jaka będzie pogoda w środę, 15 grudnia 2021 r.? Synoptycy przewidują, że aura będzie pochmurna z przejaśnieniami, których można spodziewać się głównie na zachodzie i północy. Gdzieniegdzie pojawią się słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 1 do 7 st. C. Wiatr ta ogół będzie słaby.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 14 grudnia 2021 r.? Synoptycy prognozują, że ma być pochmurno i mglisto. Miejscami deszcz, śnieg lub mżawka. Temperatura od -5 st. C do 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 13 grudnia 2021 r.? Według synoptyków ma być pochmurno i mglisto w zachodniej połowie kraju. Jedynie na Suwalszczyźnie możliwe są większe przejaśnienia. Miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Na termometrach zobaczymy od -3 do 3 st. C.

  W niedzielę w Polsce czeka nas zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami głównie na południowym zachodzie. Na północy miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, przejściowo także śniegu. Na termometrach od -3 st. na południu, około -1 st. w centrum, do 3 st. na wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, w górach porywisty, lokalnie może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 11 grudnia 2021 r.? Według synoptyków sobota upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami będzie sypał śnieg. Termometry pokażą od -3 do 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. IMGW ostrzega przed mgłami.

  Grudzień w Polsce od samego początku przypomina o swoim zimowym obliczu. W tym tygodniu możemy spodziewać się opadów śniegu, deszczu oraz wysokich mrozów. IMGW wydało ostrzeżenie 1 stopnia.

  Czy w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą białe? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Bartkowo Jędrzejakowi udało się to ustalić? Zatem, jaka będzie pogoda na święta i czy jest szansa, że spadnie śnieg?

  W środę w Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, tylko na południowym wschodzie okresami duże. Tam też wystąpią słabe opady śniegu. Rano na południu mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do 400 metrów. Na termometrach zobaczymy od -8 st. na północnym wschodzie oraz lokalnie na Kujawach, -4 st. w centrum, do -2 st., 0 st. na zachodzie i miejscami na południu. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu porywisty.

  Na początku tygodnia w stronę Polski napłynie zimne arktyczne powietrze. Rano w niektórych miejscach kraju na termometrach zobaczymy nawet kilkanaście stopni poniżej zera. Intensywnych opadów śniegu spodziewajmy się w piątek. Sprawdź prognozę pogody na najbliższy tydzień.