Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  Prosto z planu filmowego, z Hollywood - Izabela Miko. Edyta Bartosiewicz o powrocie na scenie. Marcin Prokop konta wigilijna kuchnia. Jak nie przytyć w święta? Oraz Sound'n'Grace świątecznie. Zapraszamy od 8:00!

  Czy, pomimo że Dorota Gardias mówi o nim "partner", z Piotrem są już po ślubie? Na tę okoliczność przepytała Dorotę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co jeszcze zdradziła jej najpiękniejsza pogodynka w Polsce? Agnieszka Szulim i Marcin Prokop uchylają rąbka tajemnicy o zabawie sylwestrowej TVN! Jak będą ubrani i czy Marcin założy termalną bieliznę? :)

  Jak wynika z danych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego za 48 procent zgonów w Polsce odpowiadają choroby układu sercowo-naczyniowego. Ciśnienie na życie to akcja uświadamiająca Polakom, jak ważna jest profilaktyka chorób układu krążenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był dr n.med. Filip M. Szymański, a w TVN Cafe mogliście zmierzyć sobie cieśninie.

  Dorota Wellman i Marcin Prokop w otoczeniu książęcej pary - Kate i Wiliama. W studiu Dzień Dobry TVN wszystko jest możliwe! Ile trwa wykonanie marionetki na wzór człowieka? Bea Ihnatowicz, artystka, która wykonuje marionetki, opowiedziała o tej pracochłonnej sztuce. Podoba się Wam marionetka Doroty Wellman i Marcina Prokopa? :)

  Po tym, jak Prezydent Warszawy postanowiła zamknąć wszystkie wjazdy i zjazdy warszawskich mostów i nie da się już jeździć po stolicy czterema kółkami, Marcin Prokop postanowił pokonywać drogę z domu do pracy... samolotem. Tym samym, którym Tom Cruise latał w filmie "Top Gun". Zobaczcie naszego asa przestworzy w akcji! :)

  28 listopada 2013 roku - to bardzo ważna w historii programu Dzień Dobry TVN data. Dziś świętujemy 2000 odcinek programu!!! Zobaczcie, co działo się w studio podczas jubileuszowego programu!

  Dziś 2000 odcinek Dzień Dobry TVN. Codziennie witamy Was sporą dawką informacji i dowcipu. Cztery pary najlepszych prowadzących, studio usytuowane w sercu Warszawy, najjaśniejsze gwiazdy na firmamencie sławy oraz gorące tematy, także polityczne i społeczne. Bez Was byśmy nie istnieli! Dziękujemy, że jesteście z nami! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  Richard Phillips to kapitan MV Maersk Alabama, w którego, w filmie "Kapitan Phillips", wcielił się Tom Hanks. Kiedy MV Maersk Alabama przepływał koło wybrzeży Somalii, piraci wdarli się na pokład. Kapitan, by ratować załogę, oddał się w ręce porywaczy. Potem napisał o tych wydarzeniach książkę "Kapitan. Na służbie", która stała się bestsellerem. Z kapitanem Richardem Phillipsem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na targach książki. Spotkała tam Ewę Kasprzyk, Roberta Lewandowskiego oraz Marcina Prokopa i Szymona Hołownię. Panowie napisali wspólnie nowa książkę. Opowiedzieli nam o tej publikacji.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy mistrzów jo-jo: Mateusza Ganca, pięciokrotnego mistrza Polski jo-jo i Marcela Ołubka, uczestnika "Mam Talent". Zobaczcie, jak Marcin Prokop bawi się jo-jo. Kto upokorzył Prokopa? Czy można sobie zrobić krzywdę jo-jo?

  Jerzy Owsiak zdradzi cel kolejnego finału WOŚP, charyzmatyczny Filip Mettler i premiera jego najnowszego teledysku. W programie także: pierwszy polski girlsband w historii naszego kraju - Filipinki, czyli jak wyglądał show-biznes w czasach PRL. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Marcin Prokop spotkał się z legendą rocka - Fishem, kiedyś związanym z zespołem Marillion. Fish opowiedział Prokopowi o swojej poważnej chorobie, o rozstaniu z partnerką, o tym dlaczego nienawidzi samochodów i o swoich "powiązaniach" z Polską. Dlaczego córka Fisha została modelką?

  Zobaczcie spot wizerunkowy TVN przygotowany przez nasz dział autopromocji! Podoba się Wam? :)

  Jest pierwszą kobietą w historii polskiej edycji "X Factor", która wygrała ten program. Jak zmieniło się jej życie po zwycięstwie? Czy tęski za Krakowem? Jak wsponina pracę nad swoim pierwszym teledyskiem? Nad czym teraz pracuje? Jaki gatunek muzyczny jest jej szczególnie bliski? I wreszcie, co Klaudia Gawor będzie studiować? O to zapytała ją Kinga Burzyńska tuż przed rozmową Klaudii Gawor na czacie w Dzień Dobry Wakacje.

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje – najnowszy utwór jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Aleksandry Jabłonki. Jak Wam się podoba?

  Jaki jest fenomen tych klapek? Klapki Kubota wracają do łask! Jak je nosić? Zobaczcie, jak w tych klapkach wygląda Marcin Prokop i Dorota Wellman :)

  Nazywają go różnie. Jest geniuszem mody. Czy zastąpi Jacykowa? Na razie pod swoje skrzydła, a ściślej ujmując - pod baranicę, wziął Filipa Chajzera. Zobaczcie kolekcję Prokopio Summer/ Winter 2013.

  Dobrze przyprawiony, czasem słodki, czasem gorzki, ale często pikantny :) Czasem bije pianę :), ale nie bez powodu. Zawsze - niebo dla podniebienia. Mistrzunio Prokop gotował dla Filipa Chajzera. Z tego nie mogło wyjść nic dobrego. Jaki rachunek Marcin wystawił Filipowi?

  Co zajadają na planie Dzień Dobry TVN w trakcie programu nasi prowadzący: Dorota Wellman, Jolanta Pieńkowska, Marcin Prokop i Robert Kantereit? Pamiętajcie, że w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku, budzimy Was o 8:00! Bądźcie z nami! :)

  Podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano Wiktory, czyli nagrody Akademii Telewizyjnej dla osobistości medialnych. Jak się czują nagrodzeni: Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar i z kim przyszedł na galę Michel Moran?

  Poważna urzędniczka Pani Ewa Dembek założyła grupę cyrkową "Heca". Z 12-osobowej grupki 16 lat temu, teraz zrobiła się 60-osobowa grupa cyrkowców, którzy uprawiają żonglerkę, akrobacje i jeżdżą na monocyklach. Cyrkowcy mają od 4 do 24 lat. Zobaczcie, jak Marcin Prokop porodził sobie z żonglowaniem i jazdą na miniaturowym rowerku. Czy podobają się Wam prowadzący Dzień Dobry TVN w roli klaunów?

  Paweł Stasiak i zespół "Papa D" na scenie Dzień Dobry TVN wykonali przebój "Numero Uno" z 1984 "Tora Tora Tora". Ta piosenka znajdzie się na najnowszej płycie zespołu "Papa D", dostępnej w sprzedaży jeszcze w tym roku. Podoba się Wam ta piosenka?

  Jak Kasia Zielińska będzie przygotowywać się do ślubu? Co robią razem w łóżku: Paweł Małaszyński i Marta Żmuda Trzebiatowska? Jaką potrawę Marcin Prokop jadł w restauracji Piotra Adamczyka? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to samych zainteresowanych.

  Jak Wam się podoba metamorfoza Doroty Wellman? Czy to prawda, że Marcin Prokop zawsze chciał mieć mniejszą partnerkę? :) Którą Dorotę Wellman wolicie - dotychczasową, czy odmienioną?

  Kamerę Dzień Dobry TVN, za kulisy finałowego odcinka 5. edycji "Mam Talent", zabrała Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jak do programu przygotowywali się Prokop i Hołownia, jak stresowali się uczestnicy tuż przed występem i co Robert Kozyra myśli o koleżankach z jury!