Magdalena Boczarska

  Magdalena Boczarska

  Para jeszcze nie potwierdziła informacji, ale krążą plotki, że Magdalena Boczarska urodziła syna, który prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Po kim dostanie nazwisko? Dobrą nowinę o narodzinach dziecka Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka przyniosła do studia Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Drugiej szansie Magdalena Boczarska wcielała się w postać Sary Daymer. Z uwagi na ciążę aktorki nie zobaczymy jej w odcinkach kolejnego sezonu serialu. Czy jeszcze wróci do plan serialu? Czyta poradniki dotyczące macierzyństwa? Zamierza zwolnić po urodzenia dziecka? Aktorka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Za chwilę na świat przyjdzie dziecko Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Czy aktorka planuje zrobić sobie przerwę w pracy? Jak czuje się przed porodem? Z przyszłą mama rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska i Weronika Rosati twierdzą, że polskie aktorki zarabiają mniej niż ich koledzy po fachu. Czy te informacje potwierdziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska Magdalena Boczarska?

  Jedną z produkcji, które zostały pokazane podczas 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni był film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". O jego powstawaniu, z reżyserką Marią Sadowską i aktorką Magdaleną Boczarską, rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Jak udało się ekipie tak wiernie skopiować czasy PRL-u? Czy to było duże wyzwanie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie "Drugiej szansy" rozmawiała z Magdaleną Boczarską i Mikołajem Rozmerskim, serialowymi aktorami: Sarą i Kamilem. Jakie transformacje przeszły ich postacie i czy połączy je uczucie? Czy Boczarska "gwiazdorzy" na planie i, dlaczego cała ekipa jest przez nią "w stresie"?

  Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie wychowała takich aktorów jak Jerzy Stuhr, Dorota Segda (obecna rektor uczelni), Joanna Kulig, Tomasz Kot, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska. Uniwersytet obchodził swoje 70-lecie i z tej okazji jego najwybitniejsi absolwenci wystąpili wspólnie w sztuce "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Czy mieli tremę przed spektaklem? Jak wspominają czas studiów? W Krakowie była Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Michalina Wisłocka, jej mąż Stach oraz przyjaciółka Wanda tworzyli miłosny trójkąt. O tym i innych kontrowersjach związanych z życiem autorki książki Sztuki kochania rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Magdaleną Boczarską i Justyną Wasilewską. Czy aktorki wyobrażają sobie życie w takim układzie? Czy Polacy są teraz bardziej konserwatywni niż kiedyś?

  Na ekrany kin wszedł film, opowiadający historię kobiety, która dokonała niemożliwego - zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju za pomocą jednej książki! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Magdalenę Boczarską, która wcieliła się w rolę Michaliny Wisłockiej i Marię Sadowską, która wyreżyserowała "Sztukę Kochania". Jak wyglądała praca nad tym obrazem i co było w niej najtrudniejsze?

  W końcu odbyła się długo oczekiwana premiera filmu "Sztuka kochania". Film pojawi się na ekranach polskich kin 27 stycznia. Kiedy gwiazdy, które w nim zagrały po raz pierwszy, zetknęły się z książką Michaliny Wisłockiej? Co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej obiecał na premierze Piotr Adamczyk? Jak do roli przygotowywała się Magdalena Boczarska? I jakie reakcje widowni wywołał film?

  W Sztuce kochania Piotr Adamczyk zagrał męża Michaliny Wisłockiej. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy się, czy podobał się sobie w tej roli, czy nie miał problemów z pokazywaniem nagości i z jakiego powodu nie miał dublera.

  27 stycznia na ekranach kin pojawi się wyczekiwany przez wszystkich film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na przedpremierowym pokazie i rozmawiała z członkami obsady: Marią Sadowską, Borysem Szycem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Piotrem Adamczykiem, Katarzyną Kwiatkowską i Magdaleną Boczarską. Gdzie odbył się casting do filmu? Kto wybierał partnerów Magdaleny Boczarskiej? Czy w scenach łóżkowych pojawiają się dublerzy?

  Już nie długo na ekranach polskich kin pojawi się film o życiu Michaliny Wisłockej, autorki książki "Sztuka kochania". Czy Polacy potrafią rozmawiać o seksie? Jak mówić w sytuacjach intymnych by nasze słowa nie brzmiały infantylnie lub wulgarnie? W Dzień Dobry TVN gościliśmy seksuolog Izabelę Jąderek oraz aktorki: Katarzynę Kwiatkowską i Magdalenę Boczarską. Kobiety opowiedziały nam o swoich doświadczeniach z "łóżkowymi poetami" i razem zastanowiły się nad trudnościami jakie napotykamy w intymnych rozmowach.

  W tym roku minie 40 lat od premiery „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej – rewolucyjnej książki traktującej o naszym życiu seksualnym. Wydawałoby się, że Polacy zdążyli przez ten czas odrobić lekcję z rozmawiania o swojej seksualności. Okazuje się, że niekoniecznie. Z tego też powodu powstała ogólnopolska kampania „Kochanie to Sztuka” pod patronatem Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego.

  O tym, czy zdarzało im się w życiu dostać "drugą szansę", opowiedzieli, w studiu Dzień Dobry TVN, Rafał Królikowski i Magdalena Boczarska. Co czeka, w najbliższym czasie, Sarę Daymer i Jakub Zeita? Czy aktorzy szykują się już do 3. sezonu "Drugiej Szansy? Zobaczcie! Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30 w TVN.

  Kinga Burzyńska wybrała się do Wydziału Kultury Komitetu Centralnego PZPR... czyli na plan filmu "Sztuka kochania", opowiadającego o Michalinie Wisłockiej. Z Arkadiuszem Jakubikiem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała o tym, jakie książki można było wydawać, a jakich nie. Magdalena Boczarska z kolei, opowiedziała Kindze, jak przygotowuje się do roli Michaliny Wisłockiej ... "i w praktyce, i w teorii".

  W sobotę w Dzień Dobry TVN wiosennie i coraz goręcej: na żywo Alvaro Soler - wokalista, którego teledysk obejrzano aż 70 milionów razy. Oprócz tego: prawdziwa historia Titanica, następnie na czacie sprawdzamy, co nowego u Grzegorza Hyżego, a Magdalena Boczarska o swoich nowych, zawodowych wyzwaniach. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Michalina Wisłocka była lekarką, ginekologiem, która zasłynęła jako autorka poradników dotyczących życia intymnego. Na podstawie jej biografii powstaje obecnie film w reżyserii Marii Sadowskiej. W postać Wisłockiej wcieli się Magda Boczarska. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie? I kiedy film wejdzie na ekrany kin?

  Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy serial "Druga szansa". Jego fabuła opowiada o polskim show-biznesie. Jak w rzeczywistości wyglądają relacje między agentami a aktorami? Czy z managerem można się przyjaźnić? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Błyskawiczny rozwój technologiczny powoduje, że prawodawstwo , bardzo często, nie nadąża za zmieniającymi się warunkami i sposobami rozpowszechniania treści. O zmieniającym się podejściu do problemu piractwa, o tym jak uczciwie korzystać z kultury i dlaczego legalna kultura jest sexy, rozmawialiśmy z Magdaleną Boczarską, Piotrem Głowackim i Piotrem Metzem.

  O atmosferze jaka panuje na planie serialu "Mąż czy nie mąż" oraz o tym jak układa im się współpraca z debiutującym reżyserem Pawłem Maśloną opowiedziały nam Magdalena Boczarska i Magdalena Schejbal. Drugi odcinek serialu już dziś o 21.20!

  Po długiej nieobecności spowodowanej poważną chorobą Alicja Borkowska wraca do zdrowia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę „Melodía de Arrabal”. Posłuchajcie!

  Zapalona biegaczka, trenowała krav-magę. Córka muzyka. Czy jest romantyczna czy raczej rozważna? Jak wspomina czasy, kiedy była nastolatką? Czy utyłaby do roli? Czy role rozbierane wymagają od niej specjalnego przygotowania? Czy dobrze się czuje nago i czy jej serce bije szybciej nie tylko podczas biegania? Z Magdą Boczarską spotkała się Kinga Burzyńska.

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: Okupnik, Farna i Mozil tuż przed pierwszym na żywo odcinkiem X-Factor. Następnie: na ich widok zrobi się gorąco! Bródka uczy Mellera gasić pożar, czyli jak zostać strażakiem w 24 godziny? Magdalena Boczarska ciągle w biegu, a Robert Kupisz w sentymentalnej podróży do lat szkolnych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Molek i Marcin Meller.

  Ryan Gosling - to amerykański ciasteczkowy aktor, który jest ulubieńcem wielu kobiet na całym świecie. W studio Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska, aktorka Magdalena Boczarska i dziennikarka Gosia Tchorzewska zastanawiały się wraz z prowadzącymi w czym tkwi fenomen tego aktora. Dowiecie się również, do którego z polskich aktorów najchętniej przytuliłby się Marcin Prokop. :)

  To już druga nagroda jaką Magdalena Boczarska otrzymała na festiwalu filmowym w Goa. O czym opowiada film "W ukryciu"? Czy Magda otrzymuje propozycje zagrania w produkcjach indyjskich?