Magda Gessler

  Magda Gessler

  Tłusty czwartek, czyli najsłodszy dzień w roku coraz bliżej. Już za chwilę pączki i faworki staną się głównym posiłkiem dnia, a kolejki do cukierni ciągnąć się będą w nieskończoność. Tłusty czwartek w 2020 wypada 20 lutego. Przygotuj z tej okazji pyszne domowe pączki według przepisu Magdy Gessler.

  "... nie żałuję, że mam ją w dowodzie" W studiu Dzień Dobry TVN Magda Gessler i jej syn Tadeusz Müller: Dlaczego, mimo że do tej pory stronił od mediów, teraz zdecydował się to zmienić? Jak wyglądało jego dzieciństwo i życie w domu, w którym "Nigdy nie wiadomo było, co się zdarzy"? Co sprawiło, że w wieku 15 lat został głową rodziny?

  Dzisiaj rusza siódmy sezon lubianego show MasterChef. Jakie nowości czekają fanów programu? W jakim kraju odbędzie się półfinał MasterChefa? Na pytania prowadzących Dzień Dobry TVN odpowiadali jurorzy MasterChefa Magda Gessler i Michel Moran.

  Do tej pory pozostawał w ukryciu. Nie chciał, by - jak mów - postrzegano go przez pryzmat mamy. Jego mamą jest znana restauratorka Magda Gessler. Ona nazywa się Tadeusz Müller i chce sam pracować na swoje nazwisko, choć podobnie jak mama działa w branży gastronomicznej. Czym zajmuje się Tadeusz Müller? Jakie ma relację z mamą? Jakie talenty, zdaniem Magdy Gessler, ma jej syn? O co pyta go mama, gdy do niego dzwoni? Co Tadeusz Müller ma z mamy Magdy Gessler, a co z taty Volkharta Müllera?

  Byliśmy z kamerą na otarciu nowej restauracji Magdy Gessler. Restauratorka zapewnia, że będzie to prosta kuchnia targu rybnego. Po elementy dekoracyjne Magda jeździła do Berlina, Londynu i Afryki. Czy nową restaurację traktuje jako swoje nowe dziecko? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Trwają castingi do 7. edycji popularnego programu "MasterChef". Z Magdą Gessler, Anną Starmach i Michelem Moranem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Ile godzin spędzą dziś na planie? W którym momencie wiedzą, że dana osoba będzie faworytem programu? Czy rzeczywiście jedzą wszystkie potrawy? Z czym, zdaniem Magdy Gessler, ma problem Michel Moran? Co jest nagrodą w 7. edycji programu "MasterChef"?

  Na konferencji ramówkowej Food Network Magda Gessler zaprezentowała zupełnie nowy wizerunek. Nowa fryzura, zupełnie inny niż dotychczas makijaż. Co stoi za tą metamorfozą? Czyżby nowa miłość? Z restauratorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Kuchenne rewolucje" - program, w którym restauratorka Magda Gessler przeprowadza metamorfozy lokali gastronomicznych - od lat cieszy się sympatią widzów. Właśnie minęło 8 lat od emisji pierwszego odcinka show. Jak wspomina je Magda Gessler? W jaki sposób program wpłynął na jej życie? Restauratorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Obok niej na kanapie usiedli: restaurator z Ustki Adam Wasylew i restauratorka z Wisły Barbara Wojciechowska. Jak wspominają spotkanie z Magdą Gessler? Jak potoczyły się losy ich restauracji po programie?

  To niewiarygodne, że już po raz siedemnasty Magda Gessler i jej ekipa - jak mówi Marcin Prokop - napadnie na polskie restauracje, by restauratorom żyło się lepiej, a klientom jadło lepiej. Już dziś o 21:30 rusza nowy sezon "Kuchennych rewolucji". Do studia Dzień Dobry TVN, prosto z Kanady, przybyła Magda Gessler. Czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach programu? - Tym razem będzie jeszcze śmieszniej i jeszcze bardziej tajemniczo, i bardzo smacznie - mówiła w Dzień Dobry TVN Magda Gessler. - Ja jestem absolutnie miłosną, zakochaną w moich bohaterach osobą. Czasami na początku kogoś nie znoszę, ponieważ sam sobie robi krzywdę - mówiła w Dzień Dobry TVN Magda Gessler. Czy coś ją jeszcze zaskakuje po tylu sezonach "Kuchennych rewolucji"?

  Magda Gessler twierdzi, że od samego początku wiedziała kto wygra. A Wy, macie swojego murowanego faworyta na dzisiejszy finał? Który z naszych gości zostanie dziś zwycięzcą MasterChefa: Damian Sobek, Mateusz Güncel czy Mateusz Zielonka? Piszcie i oglądajcie dziś o 20.00 w TVN!

  To już trzeci sezon programu "Kuchenne Rewolucje. Powroty", w którym tajny wysłannik Magdy Gessler Charles Daigneault odwiedza ponownie restauracje, w których nasza Królowa Smaku dokonała (nie tylko smakowych) rewolucji. Dlaczego Magdę tak bardzo interesują dalsze losy tych miejsc? Jak często zdarzają się jej nieudane gastronomiczne metamorfozy? I czy Charles zapowiada swój przyjazd do restauracji?

  Krótkie dni i długie noce sprzyjają atakom jesiennej chandry. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, czy lubią poprawić sobie humor nowym nabytkiem w szafie. Na pytanie szczerze odpowiedziały: Magdalena Schejbal, Dominika Grosicka, Dorota Gardias, Magda Gessler, Karolina Malinowska, Julia Kuczyńska i Anna Banaczek

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  Już po raz czwarty Magda Gessler wręczyła "Poziomki", czyli nagrody dla najlepszych według siebie restauracji i hoteli w Polsce. Czym się kierowała wybierające je? Z jurorką Master Chefa rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Restauratorka Magda Gessler wydała swoją córkę za mąż. Czy była zaangażowana w przygotowanie wesela? Jaka atmosfera panowała podczas przyjęcia? Okazało się że Magda poznała teściów córki na jej ślubie. Dlaczego dopiero wtedy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

  Ślub Lary Gessler odbył się tego samego dnia, co Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Dzięki temu uwaga mediów nie była skupiona na najpiękniejszym dniu jej życia. Jak wyglądała ceremonia? Kto przygotowywał menu? Czy wszystko poszło tak jak pójść powinno? I czy mama miała coś do powiedzenia przy planowaniu uroczystości? Ze świeżo upieczoną żoną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Mało kto wie, że Magda Gessler i Rafał Sonik przyjaźnią się od ponad 30 lat. O swojej relacji powiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Kiedy spotkali się pierwszy raz? Za co się cenią? Czy są wobec siebie zupełnie szczerzy?

  Magda Gessler będzie ambasadorką kanału Food Network. Na jego antenie poprowadzi swój nowy program, w którym udowodni widzom, że kuchnia może być naprawdę sexy i to pod wieloma względami. Dowiemy się z niego: "Jak gotować, żeby pachnieć, jak gotować, żeby się podobać, jak gotować, żeby się móc kochać". O tym, co jeszcze zobaczymy w programie i na antenie Food Network, opowiedziały nam: Magda Gessler i Małgorzata Łupina - zastępca Dyrektora Programowego TVN ds. kanałów tematycznych.

  W ciągu 7 ostatnich lat Magda Gessler zrewolucjonizowała pracę w 200 restauracjach. Którą z nich najlepiej zapamiętała? Jaka atmosfera panuje na planie programu? Producentka programu Magdalena Gosk twierdzi, że sposób realizacji produkcji nie zmienił się od samego początku, a scenariusz każdego odcinka pisze życie. Która kuchenna rewolucja najbardziej zapadła Ci w pamięć?

  "Kuchenne rewolucje" to niewątpliwy hit. Z okazji 200 odcinka programu Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Gessler, by porozmawiać o świętach, rodzinie i ... plotkach. Czy Magda wpadła w histerię na wieść o śmierci Kuby Wojewódzkiego, czy "ustawia sobie" rodzinę dookoła siebie i, gdzie wybiera się na Święta? Magda Gessler: "Życzę Wam szczęśliwych Świąt, różowych myśli, żebyście siebie lubili".

  Wiosna i miłość idą w parze, dlatego w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy trenerkę fitness Ewę Chodakowską, restauratorkę Magdę Gessler i stand-upera Łukasza Lodkowskiego o ich życie uczuciowe. Czym Magdę i Ewę ujęli mężowie? Czy Panie rozpieszczają swoich parterów? Na jakie walory kobiece zwraca uwagę Lotek?

  lara Gessler od niedawna nosi pierścionek zaręczynowy. Czy zaczęła już planować ślub? Jak go sobie wyobraża? I czy to prawda, że jaj mama nie przepada za przyszłym zięciem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska już wie, dlaczego ślub nie odbędzie się zimą.

  Na spacer po Warszawie zabrali nas Ci, którzy "do Warszawy wracają, a nie przyjeżdżają" - Antoni Pawlicki i Grzegorz Kalinowski. Dowiedzieliśmy się m.in. gdzie znajduje się jedna z najpiękniejszych miejskich plaż na świecie i dlaczego ulicą Ząbkowską popłynęła niegdyś rzeka spirytusu! O życiu w stolicy i planach jej powiększenia rozmawialiśmy z Magdą Gessler, Tomaszem Koneckim i Maciejem Mazurem. Jak myślicie, kto z naszych gości nie przyznawał się, że pochodzi z Warszawy i dlaczego?

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Macieja i Mateusza Damięckich, Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka, Magdalenę Gessler i Waldemara Kozerawskiego, aby zapytać o święta Bożego Narodzenia w ich domach. Co należy do obowiązków naszych gości podczas świątecznych przygotowań? W czyim domu prezenty przynoszą aniołowie?