Karolina Malinowska

  Karolina Malinowska

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Karolinę Malinowską, by powiedziała nam, co ją najbardziej zdziwiło i rozśmieszyło w publikacjach na jej temat. A było tego trochę. Zobaczcie, kogo Karolina nazywa "kochanym złem wcielonym, grasującym w kuchni".

  Karolina Malinowska razem ze swoim mężem Olivierem Janiakiem wystąpiła w kampanii jednej z biżuteryjnych marek. Małżeństwo pokazało w reklamie również swoje dzieci. Czy publiczne pokazywanie dzieci to ryzykowny temat? Czy modelka nie bała się oskarżeń, że para promuje się z dziećmi w mediach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kim jest współczesny dżentelmen? Jakie powinien mieć cechy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska zapytała o to gwiazdy przybyłe na wernisaż kalendarza Dżentelmeni 2015 r. Wśród nich byli: Maciej Musiał, Omenaa Mensah, Marcin Bosak, Karolina Malinowska, Alicja Bachleda-Curuś i Olivier Janiak.

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czy biżuteria to dobry pomysł na świąteczny prezent? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to polskie gwiazdy: Annę Dereszowską, Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Więdłochę, Izabelę Janachowską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę i Nataszę Urbańską.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy: Agnieszkę Szulim, Mateusza Hładkiego, Karolinę Malinowską i Marcelinę Zawadzką o to, czy kupują ubrania przez Internet.

  O kobietach prawdziwych i nieprawdziwych, ikonach mody i wieszakach rozmawialiśmy z właścicielką agencji plus size Agnieszką Czerwińską, modelką Karoliną Malinowską i projektantką Gosią Baczyńską. Czy jesteśmy świadkami rewolucji iczy modelki plus size zdobędą wkrótce wybiegi pokazów mody?

  Natasza Urbańska, Karolina Malinowska, Patricia Kazadi, Marta Kuligowska, Zofia Ślotała, Lidia Kalita. Jaki jest ich idealny poranek? Co jedzą na śniadanie i o której sie budzą?

  Radek Majdan postanowił szczerze opowiedzieć Katarzynie Olubińskiej o swojej nowej miłości i metamorfozie jaką ostatnio przeszedł. Dowiecie się również, jakie kobiety podobają mu się. Co myślicie o tych zmianach?

  Niedługo Walentynki. W tym dniu panowie najchętniej kupują dla swoich pań seksowną bieliznę. Czy kobiety lubią takie prezenty i czym mężczyźni kierują się przy wyborze damskiej bielizny? Na te pytania odpowiedziały: Karolina Malinowska, Viola Kołakowska i Natalia Siwiec. A Ewa Frana i Agnieszka Dygant zdradziły Agnieszce Jastrzębskiej, jak zazwyczaj spędzają Walentynki. A Wy, co chciałybyście dostać od swoich partnerów z okazji Walentynek?

  Jak swoją studniówkę wspomina Anna Czartoryska-Niemczycka? Czy były szpilki i makijaż? W jakiej sukni na studniówce wystąpiła Małgorzata Socha? Co przydarzyło się Dorocie Gardias w dniu studniówki i jak się bawiła? Czy Karolina Malinowska wystąpiła w kreacji od znanego projektanta? Z kim tańczyła? Kogo poznała podczas studniówki Zosia Ślotała?

  Wyznaczają modowe trendy. Zawsze dobrze ubrani, stylowi i nowocześni. Towarzyszyliśmy im w czasie nagrań do pewnego bardzo ciekawego przedsięwzięcia. Jakim są małżeństwem i czy konkurują ze sobą? Kto ma większą szafę? Jak spędzają weekendy oraz jaką potrawą Olivier uwiódł swoją piękną żonę Karolinę? W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy najlepiej ubraną parę polskiego show-biznesu!

  Ile czasu potrzebują gwiazdy przed wielkim wyjściem? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Dorotę Gardias, Annę Czartoryską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę oraz Lidię Kalitę.

  Reklamy telewizyjne przedstawiają kobiety stereotypowo, najczęściej jako obiekty seksualne. Czy rynek reklam idzie na łatwiznę i sprzedaje to, co się wszędzie sprzedaje, czyli seks? Kogo takie reklamy rażą? Do kogo ma trafić taka reklama? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z etykiem prof. Magdaleną Środą, modelką Karoliną Malinowską, dziennikarzem Michałem Figurskim i twórcą reklam Kacprem Sawickim.