gej

  gej

  Ekologia jest modna, dlatego w miastach powstaje coraz więcej zielonych miejsc. Właśnie o architekturze eco Bartek Jędrzejak rozmawiał z Katarzyną Glinką. Aktorka powiedziała również, co robi, aby nie szkodzić środowisku. Przedstawiła zalety samochodu Zeo Renault z napędem elektrycznym, którym miała okazję jeździć.

  Czym jest dla Goka Wana jedzenie? Kiedy stało się dla Goka najgorszym wrogiem? Jaka była jego największa waga? I czy właśnie z powodu swojej otyłości nienawidził luster i ćwiczeń? Dlaczego był prześladowany w szkole? Kiedy Gok Wan zorientował się, że podobają mu się chłopcy? Jak na jego coming out zareagowali rodzice? Kiedy zaczął się głodzić i czy to prawda, że Gok Wan próbował popełnić samobójstwo? Zobaczcie stylistę, projektanta mody i prezentera telewizyjnego Goka Wana w bardzo intymnej rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Senkarą.

  Prywatnie jest ateistą i publicznie mówi o tym, że jest gejem. Czy mieszkańcy, kiedy odwiedzili się, że jest gejem, nie myśleli o tym, by odwołać go ze stanowiska? "Sołtys jest od tego, żeby być sołtysem, a nie żeby patrzeć jakiej jest orientacji". Brawo dla Leśniewa!

  Maciek Musiał stwierdził ostatnio, że dostaje propozycje matrymonialne od... mężczyzn. A czy nasi goście także spotykają się z takim zainteresowaniem? Naszymi gośćmi byli: dziennikarz Piotr Kędzierski oraz aktor Maciej Jachowski. Czy zdarzają im się przypadki nietypowego podrywu?

  Jak czuje się matka, gdy dowiaduje się, że jej syn jest gejem? Jak zareagowali rodzice i brat Michała Piróga gdy powiedział im, że jest homoseksualistą? Czy trudno jest poinformować rodzinę o swojej odmienności?