Cezary Pazura

  Cezary Pazura

  W najnowszym filmie Juliusza Machulskiego "Volta" zagrało wielu cenionych aktorów, m.in.: Jacek Braciak, Andrzej Zieliński, Michał Żurawski, Olga Bołądź, Cezary Pazura i Aleksandra Domańska. Jak wspominają pracę z reżyserem? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kręcenie sceny boksu do Belle Epoque, w której gra Cezary Pazura trwało ponad pięć godzin. Jak aktor przygotowywał się do roli? Czy na ringu odbyła się prawdziwa walka? Zdarzyło mu się już kiedyś boksować? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W życiu każdego ojca przychodzi taki czas, gdy jego córka zaczyna "mieć kawalerów". Jak Cezary Pazura i Cezary Żak reagują na zalotników swoich pociech? Czy mają coś do powiedzenia w kwestii tego, z kim spotykają się córki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, kogo przestraszył się Pazura i dlaczego młodzi chłopcy boją się Żaka.

  Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Janusz Chabior, Paulina Chruściel, Cezary Żak i Anna Dereszowska - czy byli kiedyś swatani? A może sami próbowali łączyć w pary? Spytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Nic śmiesznego", "Kiler", "13 Posterunek", "Kariera Nikosia Dyzmy"... Komediowe role Cezarego Pazury można wymieniać jednym tchem. Czy Pazura lubi bawić ludzi? A może jest już zmęczony przypiętą łatką aktora komediowego i chciałby być kojarzony z innymi rolami? Czy lubi stare filmy? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jak i dlaczego Cezary Pazura został youtuberem, kto go do tego przekonał? Co sprawia, że stworzony przez niego kanał - "Wujek Czarek" odnosi sukcesy? Czy ma plany na rozszerzenie swojej działalności w sieci? Widzieliście już internetowe produkcje aktora? Jak Wam się podobają?

  W Łodzi odbyła się premiera filmu "Powidoki" w reżyserii Andrzeja Wajdy, który zmarł 9 października 2016 roku. Jak aktorzy: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Cezary Pazura i Bogusław Linda wspominają mistrza? Jak wyglądała praca na planie Wajdy? Z artystami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jest takie powiedzenie, że za sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Edytę i Cezarego Pazurów, którzy jakiś czas temu połączyli swoje siły zawodowe. Kiedy zdecydowali, że Edyta zajmie się zawodowymi sprawami męża? Czy wspólna praca rodzi między nimi konflikty? Jak Edyta sprowadza Cezarego na ziemię?

  Według tygodnika Wprost Cezary Pazura to jeden z najbardziej wpływowych celebrytów. Które miejsce zajął aktor i za co został doceniony? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Tomaszowie Mazowieckim znajduje się liceum ogólnokształcące, do którego chodził aktor Cezary Pazura. Zabrała go tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Jak Cezary wspomina szkolne lata w Tomaszowie Mazowieckim? Jakie miał oceny z języka polskiego? Kim była Tereska, z którą chciał się umówić na kolejną przerwę między lekcjami? Jakie psikusy robili z kolegami o siódmej rano? Jak dyrektor liceum skwitował to, że Cezary nie dostał się na studia aktorskie za pierwszym razem? Czarek i Kinga wpadli też na trop pewnej afery kryminalnej. Jakiej?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrała się do Gdyni, gdzie kręcono kolejny odcinek serialu "Aż po sufit". Z odtwórcą jednej z głównych ról - Cezarym Pazurą - spotkała się w przerwie między nagraniami. Aktorowi towarzyszyli jego serialowi synowie: Krzysztof Chodorowski i Kamil Szeptycki. Panowie powiedzieli nam o rodzinnej atmosferze panującej na planie. Czego od Cezarego uczą się młodzi aktorzy? Czy słuchają rad, których udziela im "wyjadacz" Czarek?

  Na planie serialu "Aż po sufit", z odtwórcami głównych, ról spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz. Choć aktorzy znają się jeszcze z czasów studenckich, po raz pierwszy przyszło im grać parę. Jakim mężem jest Cezary Pazura i jak Edyta Olszówka sprawdza się w roli żony?

  Na planie serialu "Aż po sufit" Marcin Sawicki spotkał się z rodziną Domirskich czyli: Edytą Olszówką, Cezarym Pazurą, Eriką Karkuszewską, Karoliną Staniec i Krzysztofem Chodorowskim. Jak wygląda praca i jaka atmosfera panuje na planie serialu, kto komu pokazuje język i czy naszemu reporterowi w ogóle udało się dojść do głosu?

  Cezary i Edyta Pazurowie spędzili już 9 lat w szczęśliwym związku. Zakochani czasu nie liczą, dlatego też trudno się dziwić, że nie zauważyli, kiedy ich córka została uczennicą. W tym roku posłali Amelię do szkoły. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, dla kogo "pierwszy dzwonek" Amelii był największym przeżyciem. Jakie wyzwania czekają córkę Cezarego i Edyty w nowym roku szkolnym? Czy świeżo upieczona uczennica bała się pójścia do szkoły?

  Jednym z seriali, które weszły do nowej ramówki TVN jest "Aż po sufit!". To współczesna saga rodzinna, opowiadająca historię rodziny Domirskich. W głównych rolach widzowie będą mogli zobaczyć plejadę młodych, zdolnych aktorów – Karolinę Staniec, Kamila Szeptyckiego, Krzysztofa Chodorowskiego oraz Erikę Karkuszewską. Jakie postacie grają w serialu? Jak im się grało z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą?

  1 września na antenę TVN chodzi nowy serial "Aż po sufit". Fabuła opowiada o losach małżeństwa z 25-letnim stażem. W rolach głównych zobaczymy Edytę Olszówkę i Cezarego Pazurę. Choć aktorzy znają się od czasów studenckich, dopiero teraz przyszło im grać razem. Jak im się pracuje na planie?

  "Aż po sufit" to nowy serial TVN, który na antenę wchodzi już od 1 września. O rodzinnej atmosferze, jaka panowała na planie serialu, opowiedzieli: Edyta Olszówka i Cezary Pazura, odtwórcy głównych ról. Cały wywiad już jutro w Dzień Dobry Wakacje. Zapraszamy!

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje: Tomasz Kot opowie o kolejnej roli, której oddał kawałek serca. Dowiemy się, co połączyło Joannę Krupę i Roberta Biedronia. Odwiedzi nas także Andrzej Bargiel. To on w lipcu tego roku zjechał na nartach z Broad Peak! Z kolei Edyta Olszówka i Cezary Pazura opowiedzą o tym, co tak naprawdę ważne jest w związku. Zapraszamy od 8:30!

  Już na jesieni na antenie TVN pojawi się nowy serial „Aż po sufit!”. Będzie to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan zdjęciowy by spotkać się z odtwórcami głównych ról: Cezarym Pazurą i (jego studentką) Edyta Olszówką.

  Edyta Pazura opowiedziała w Dzień Dobry TVN o książkach, które czyta swoim dzieciom. Dlaczego nie zawsze są to bajki? Jak rozbudza wyobraźnię dzieci? Czy podobają się im czytanki-rymowanki, które są jednocześnie doskonałym ćwiczeniem logopedycznym?

  Małżeństwo Pazurów ostatnio publicznie zabiera głos w sprawach, o których głośno w prasie i telewizji. W jakich dokładnie?

  Agnieszki Jastrzębskiej nie mogło zabraknąć na ceremonii rozdania najważniejszych polskich nagród filmowych - Orłów. Kto się wyróżnił, kto wierzy w klątwę statuetki oraz jaka jest jej definicja? Maciej Stuhr, Olga Frycz, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Grochowska, Roma Gąsiorowska, Weronika Rosati, Marieta Żukowska, Anna Dereszowska, Arkadiusz Jakubik - czy te gwiazdy są przesądne? Kto jest odkrywcą klątwy?

  10 listopada w Teatrze 6. piętro odbędzie się premiera sztuki "Bóg mordu" z Jolaną Fraszyńską, Michałem Żebrowskim, Anną Dereszowską i Cezarym Pazurą. To historia dwóch małżeństw, które spotykają się, by porozmawiać o swoich dzieciach. Mężem Fraszyńskiej jest Pazura. Aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swoich nowych wyzwaniach. Czy Jolanta Fraszyńska zaprosi swoją starszą córkę Nastazję na premierę?

  Edyta oraz Cezary Pazura oczekują potomka. W studiu Dzień Dobry TVN zdradzili genezę pierwszego oraz drugiego imienia synka oraz opowiedzieli o swoich planach zawodowych i wrażeniach po wczorajszym meczu Polska - Grecja.

  Iza Miko zagra w hollywoodzkiej produkcji u boku m.in. Sienny Miller. - To duża rola - zapewnia dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy to prawda, że Hugh Grant pojawi się na londyńskiej premierze filmu "Sztos 2"? Kto jeszcze został zaproszony na premierę? Czy aktor podoba się żonie Cezarego Pazury?

  „Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której Jan Nowicki i Cezary Pazura pokazali, co potrafią! W studiu Dzień Dobry TVN aktorzy zdradzili, czy jest to produkcja tylko dla mężczyzn i jak na film reagowały ich partnerki.