Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  Jane Fonda to bez wątpienia ikona Hollywood. Od lat uświetnia swoją grą kolejne filmowe produkcje. Przy okazji premiery jej najnowszego filmu "Pozycja obowiązkowa" spotkała się z nią Anna Wendzikowska. Czy dla kariery i pieniędzy trzeba rezygnować z życia prywatnego i miłości?

  Candice Bergen i Mary Steenburgen razem z Jane Fondą i Diane Keaton stworzyły udany kwartet w filmie "Pozycja obowiązkowa". Zagrały przyjaciółki, które wspierają się w obliczu trudności w ramach stworzonego na własny użytek klubu książki. Z Candice i Mary spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, aby porozmawiać z nimi o pracy nad filmem, relacjach między aktorkami oraz pozycji kobiet w biznesie filmowym. Czy kobiece przyjaźnie są dla nich ważne?

  Daniel Craig i Rachel Weisz zostaną rodzicami. Ile dzieci mają z poprzednich związków? Jakie jeszcze inne gwiazdy Hollywood są w ciąży? W jaki sposób ogłosiły to swoim fanom? Mówiła o tym w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Do polskich kin wszedł Deadpool 2 - film o zamaskowanym i wygadanym najemniku. Odtwórcą roli tytułowego bohatera został ponownie Ryan Reynolds. Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, aby zapytać go, czy ma świadomość, jak świetnie obejrzała się w Polsce pierwsza część tego filmu, co jego zdaniem mogło tak bardzo spodobać się polskiej widowni i jakie cechy wspólne ma z postacią, którą gra.

  Josh Brolin to hollywoodzki aktor znany z ról czarnych charakterów. Rola w komedii "Deadpool 2" była dla niego nowym doświadczeniem. Jak się odnalazł w takim formacie? Josh Brolin przygotowując się do roli musiał stosować restrykcyjną dietę i dużo ćwiczyć. Podobno dzięki temu osiągnął swoją życiową formę. Czy zamierza pozostać przy zdrowych nawykach żywieniowych? Kto jest jego aktorskim autorytetem? I czym kieruje się dobierając role? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  "Rampage: Dzika furia" to opowieść o tym, jak niebezpieczne może być ingerowanie człowieka w naturę. W roli głównej Dwayne Johnson, gwiazda kina akcji, który jest podobno najsympatyczniejszym aktorem w Hollywood. Co o Dwayne mówią jego koleżanki z planu Malin Akerman i Noamie Harris? Za co go cenią? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Towarzyszyliśmy z kamerą Ani Wendzikowskiej podczas sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak wyglądają kulisy takiej pracy? Jak się jej współpracowało z obecnymi na planie zwierzętami? Czy Ania ma wpływ na to, które zdjęcie zostanie wybrane na okładkę? Z Anną Wendzikowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Benedict Cumberbatch to brytyjski aktor, któremu sławę przyniosła rolę Sherlocka Holmesa w serialu "Sherlock". Aktor gra różnorodne role. W najnowszym filmie "Avengers. Wojna bez granic" Benedict wciela się w postać superbohatera Doktor Strange'a. Czy w życiu prywatnym zdarzyło mu się kiedyś robić coś dziwnego? Jaka atmosfera panuje na planie, na którym jest tylu superbohaterów i super aktorów? Z Benedictem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Do kin wchodzi kolejna część sagi Avengers. Paul Bettany gra Vision, a Elizabeth Olsen - Scarlet Witch. Ta dwójka superbohaterów odnajduje miłość i wsparcie, kiedy wokół szaleje wojna bez granic. Czy to jest trudne dla aktora, żeby pokazać złożoność postaci i jej rozwój, kiedy dookoła jest tylu innych bohaterów? Czy Elizabeth i Paul spędzali ze sobą czas także poza planem? Czy według nich miłość w czasach wojny jest trudna? Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Wendzikowską, która opowiedziała nam o hollywoodzkich parach, które rozstały się przez karierę. Gwiazdy informują fanów o rozstaniu, publikując oświadczenia często w mediach społecznościowych. Które rozstania były najbardziej spektakularne? Dlaczego praca tak bardzo przeszkadza gwiazdom w związku?

  O wspólnej pracy na planie filmu pt. "Ciche miejsce", Annie Wendzikowskiej opowiedziało hollywoodzkie małżeństwo: Emily Blunt i John Krasinski. Co było największym wyzwaniem w czasie prac nad filmem?

  Dzisiaj do polskich kin wchodzi film Piotruś Królik. W produkcji zagrał Domhnall Gleeson, irlandzki aktor znany z serii o Harrym Potterze i ostatnich części Gwiezdnych Wojen. W Piotrusiu Króliku gra Thomasa McGregora. Czy aktor jest podobny do granej przez siebie postaci? Jaką lekcję - według niego - można wynieść z tego filmu? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Anna Wendzikowska. Dlaczego Domhnall uznał, że nie będą przyjaciółmi? :)

  Robert Downey Jr. był uzależniony od narkotyków i alkoholu. Jak to wpływało na jego karierę i życie prywatne? Kim jest kobieta, dzięki której wyszedł z nałogów? O aktorze i jego słabościach mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  W Stanach Zjednoczonych wielu amatorów robi karierę w przemyśle filmowym. Która z amerykańskich gwiazd nie skończyła szkoły filmowej? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską. Obok niej na kanapie usiadł aktor-amator Beniamin Andrzejewski, którego można oglądać w paradokumencie "19+". Jak odnoszą się do niego aktorzy profesjonalni?

  Steven Spielberg to autor takich filmowych klasyków jak "Szczęki", "Indiana Jones" czy "Park Jurajski". Laureat Oscara za "Listę Schindlera" i "Szeregowca Ryana". Jest uważany za jednego z najmilszych osób w Hollywood. Tym razem sięgnął po równie aktualny temat. "Player One" to futurystyczna opowieść o społeczeństwie, które większość czasu spędza w wirtualnej rzeczywistości. Czy jego ucieczką od rzeczywistości jest robienie filmów? Jak szuka tematów do swoich kolejnych filmów? I czy myśli już o emeryturze? Z reżyserem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Alicia Vikander to szwedzka aktorka znana z filmu "Dziewczyna z portretu". Właśnie została Larą Croft w nowej ekranizacji kultowego filmu "Tomb Raider". Czy wyobrażała sobie kiedyś, że zastąpi Angelinę Jolie? Co ją skusiło do wzięcia udziału w projekcie? Co daje jej w życiu poczucie siły? I za co podziwia swoją bohaterkę? Z Alicią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Player One to najnowszy film Stevena Spielberga. Opowiada o przyszłości, w której rzeczywistość jest na tyle nieciekawa i dołująca, że ludzie uciekają w wirtualny świat, budując tam dla siebie bardziej atrakcyjne wersje życia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami grającymi w filmie, aby porozmawiać o pracy na planie. Jak przyjęli wiadomość, że zagrają w tak dużej produkcji i to u samego Stevena Spielberga? Według nich ten film to science fiction czy jest w nim element przewidywania przyszłości naszego społeczeństwa? Czy ich zdaniem ludzie mają potrzebę ucieczki od rzeczywistości?

  "15:17 do Paryża" to oparty na faktach film, opowiadający o udaremnionym ataku terrorystycznym na pociąg relacji Amsterdam-Paryż. Główne role w produkcji zagrali prawdziwi bohaterowie tej historii - trzej Amerykanie, przyjaciele, którzy w pociągu znaleźli się przez przypadek podczas wakacyjnej podróży po Europie. O swoim spotkaniu z terrorystą, jego obezwładnieniu i pracy na planie filmu opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej. Od razu przyjęli propozycję zagrania w tej produkcji? Jaką lekcję powinni wynieść z filmu widzowie?

  Pojawiła się informacja, że Cameron Diaz ma zamiar już teraz zakończyć karierę aktorską. Jeśli ta wiadomość jest prawdziwa, to co mogło wpłynąć na jej decyzję? Zastanawialiśmy się nad w Dzień Dobry TVN z reporterką Anną Wendzikowską. Rozmawialiśmy również o powodach przejścia na emeryturę znakomitego aktora Daniela Day-Lewisa. Czym może się zająć po zakończenie kariery?

  Jude Law nie słynie ze stałości uczuć. Z kim oficjalnie się spotykał? Ile ma dzieci? Jedną z partnerek aktora była Sienna Miller. Kiedy się poznali? W jakich okolicznościach dowiedziała się, że Law ją zdradza? O skomplikowanym życiu uczuciowym aktora mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Rossy de Palma to hiszpańska aktorka odkryta przez Pedro Almodovara. Przy okazji premiery jej najnowszego filmu: "Madame", spotkała się z nią Anna Wendzikowska. Czy Rossy jest przesądna, jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem i skąd zna Katarzynę Figurę? W studiu Dzień Dobry TVN o swojej znajomości z Rossy i wspólnej pracy przy filmie "Prêt-à-Porter" opowiedziała nam Katarzyna Figura!

  Zima nie jest zbyt łaskawa dla wielu gatunków zwierząt. Jak można im pomóc przetrwać mroźne noce i dni? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN: Piotra Mostowskiego z Eko Patrolu Straży Miejskiej w Warszawie.

  Lily James to brytyjska aktorka znana z popularnego serialu Downton Abbey i filmu Kopciuszek. W Czasie Mroku zagrała najbliższą asystentkę Winstona Churchilla. Jak przygotowywała się do tej roli? Czy zagranie w filmie, w którym przedstawiona jest historia Wielkiej Brytanii ma dla niej duże znaczenie? Jak się czuła grając z aktorskimi legendami? Marzyła kiedyś o hollywoodzkiej karierze? Czy według niej Gary Oldman za rolę Winstona Churchilla zasługuje na Oscara? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Ashton Kutcher miał opinię podrywacza. Potem poznał Demi Moore i stworzył z nią - wydawało się, szczęśliwy związek. Niestety po 8 latach para się rozstała. Dlaczego? Powodem były zdrady aktora? Obecnie Kutcher jest związany z Milą Kunis. Czy uchodzą za szczęśliwą parę? O życiu uczuciowym aktora rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak długo w związku są Dorota Wellman i Marcin Prokop :)

  Michelle Williams to amerykańska aktorka znana z filmów Blue Valentine, Tajemnica Brokeback Mountain i Mój tydzień z Marilyn. Wielokrotnie była nominowana do Oscara. Właśnie zagrała w filmie Wszystkie pieniądze świata. Spotkała się z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Rozmawiały o wychowywaniu dzieci, rzeczach, które są najcenniejsze i kontrowersjach związanych z filmem Wszystkie pieniądze świata.

  W filmie "Czas mroku" Gary Oldman wcielił się w postać premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla. Za rolę otrzymał swój pierwszy Złoty Glob i pierwszą nominację do Oscara. Czy ma szansę na nagrodę przyznawaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej? Kto z nim rywalizuje o Oscara? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z naszą dziennikarką Anną Wendzikowską.

  W wieku 55 lat stał się aktorem kojarzonym z kinem akcji. Na ekrany kin wszedł właśnie kolejny film sensacyjny pt. "Pasażer", w którym główną rolę gra Liam Neeson: "Chcę grać facetów z krwi i kości, prawdziwych bohaterów, prawdziwe sytuacje, trudne sytuacje, z których trzeba się jakoś wydostać". O prawdziwej, męskiej przyjaźni i... wysokim wzroście, który miał olbrzymie znaczenie dla jego kariery, opowiedział Annie Wendzikowskiej.

  Patrick Wilson to amerykański aktor znany z komedii Dzień dobry TV, serii horrorów Obecność, czy polskiego filmu Jack Strong. Jest mężem polskiej aktorki Dagmary Domińczyk. Właśnie wystąpił u boku Liama Neesona w filmie Pasażer. Zagrał tam policjanta, który z powodu braku pieniędzy wyrabia nadgodziny. Czy prywatne wybory aktora były kiedykolwiek motywowane pieniędzmi? Czy zagra jeszcze w polskim filmie? Jak wspomina pracę na planie produkcji Jack Strong? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Patrick Wilson to amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Znany jest z takich produkcji jak: Jack Strong, Naznaczony i Upiór w operze. Niedawno aktor zagrał w filmie Pasażer. Z okazji premiery tego obrazu spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Zapytała aktora, jak kieruje swoją karierą i czy podczas wyboru scenariusza kieruje się wyłącznie pieniędzmi. Cały wywiad z Patrickiem Wilsonem zobaczycie w najbliższy piątek w Dzień Dobry TVN.

  Niedawno w Stanach Zjednoczonych pojawiły się plotki, że Bard Pitt związał się z jedną z topowych aktorek młodego pokolenia Jennifer Lawrence. Czy te informacje zostały potwierdzone? A może ktoś już je zdementował? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską. Poznaliśmy również listę kobiet, z którymi spotykał się Brad Pitt. Które z nich określił jako "miłość życia"?