Agnieszka Woźniak - Starak

  Agnieszka Woźniak - Starak

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, podczas jednej z imprez, czy powrót na salony po wakacjach jest dla nich łatwy, czy trudny? Co powiedziały jej: Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Jabłczyńska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Natasza Urbańska, Julia Wieniawa i Natalia Siwiec?

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: złota Anita Włodarczyk! Z naszą multimedalistką porozmawiamy nie tylko o jej paśmie spektakularnych sukcesów. Czym jeszcze nas zaskoczy najwybitniejsza obecnie polska lekkoatletka? Ponadto w programie: najnowsza superprodukcja z Tomem Cruisem. Co szalonego tym razem zrobił na planie filmu? Anna Wendzikowska zapyta o to czołowych aktorów Mission Impossible Fallout. Dlaczego chcemy wierzyć w makabryczne historie, które nigdy się nie wydarzyły? O roli strachu w naszej codzienności porozmawiamy z socjologiem Miłosz Brzezińskim. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika.

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje na naszej scenie będziemy gościć aż dwie gwiazdy muzyki - Patrycję Markowską i Renatę Przemyk! W programie także: zdradzimy, co działo się za kulisami Top of the Top Sopot Festival 2018. Następnie: artyści i psycholog o kontrowersyjnych poradach dla małżeństw. Czy parafialni eksperci mają dobrą receptę na udane pożycie? Porozmawiamy o tym z Magdaleną Steczkowską, Krzysztofem Respondkiem i terapeutką Martą Niedźwiecką. Z lekarzem porozmawiamy o najnowocześniejszych metodach leczenia wad wzroku, a z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim oczywiście o Krakowie! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika!

  W najbliższy weekend zabierzemy Was do Krakowa. Bądźcie z Dzień Dobry Wakacje w sobotę i niedzielę od 8:30! Na program zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika.

  Słońce, morze, gwiazdy. W Gdańsku odbyła się 4. edycja Pomorskiego Rendez Vous. Co tam się działo? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara sprawdziła, czy gwiazdy lubią wypoczywać na jachtach. I dlaczego na jacht nie można wejść w butach?

  Dawid Woliński, gdy był nastolatkiem, musiał w każde wakacje pracować u rodziców w firmie cukierniczej. Co należało do jego obowiązków? I dlaczego pracował za darmo? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Skończyły się zdjęcia do polskiego filmu „Zimna gra”, w którego obsadzie znalazły się hollywoodzkie gwiazdy. Producentem produkcji jest m.in. Piotr Woźniak-Starak. O kulisach powstawania filmu jego żona - Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Czy gwiazdy pozwalają sobie na przyjemności, po których mają wyrzuty sumienia? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dla niektórych grzeszną przyjemnością są odstępstwa od diety i słodkie wypieki, dla innych to czas, kiedy mogą robić to, na co mają ochotę.

  Social media spełniają w show-biznesie niezwykle istotną rolę. Czy jednak nie przysłaniają rzeczywistości? Na których wydarzeniach warto się otagować? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek, która porozmawiała z gwiazdami podczas wczorajszego pokazu Łukasza Jemioła. Według Karoliny Pisarek nagrywając krótkie filmiki na Instagram można pokazać swoją osobowość. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Basią przyznała, że social media trzyma na dystans. Kilka lat temu zrezygnowała z Facebooka, a o Instagramie często zapomina. Jak mówi, nie trawi i nie rozumie ekshibicjonistycznego podejścia do Instagrama.

  O swoich planach na nowy rok Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak: "Co roku proszę tylko, żeby się nie zmieniało. Staram się, żeby trwało i pielęgnuję to co mam"! Dokąd w tym roku wyruszy "Nie Azja Express tylko Inaczej Express"? Zobaczcie!

  Od kilka lat Agnieszka Woźniak-Starak spędza Sylwestra w górach. Tym razem będzie musiała jednak wrócić na kilka godzin do Warszawy, aby poprowadzić Sylwestra z TVN. Jak to logistycznie rozwiąże? Z prezenterką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A gdzie ostatnie dni w roku spędzi Michał Piróg?

  Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny. Czy usłyszała od ortodonty, że zęby najszybciej się prostują w ciąży? :) Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na imprezie pojawiła się również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która postanowiła zapytać gwiazdy o to, czy ulegają świątecznej gorączce? Zobaczcie, co odpowiedzieli jej: Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Natalia Siwiec, Piotr Czaykowski, Michał Piróg oraz Agnieszka i Kuba Wesołowscy. A jak gwiazdy planują spędzić święta?

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  Pierwszą rocznicę ślubu obchodzili w tym roku Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Jak ją obchodziła pierwsza z par, a jak planuje uczcić rocznicę druga? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Od najpiękniejszego dnia w życiu Agnieszki Woźniak-Starak minął już rok. Dlaczego właśnie teraz postanowiła wyciągnąć z szafy swoją suknię ślubną i oddać ją na aukcję na rzecz bezdomnych psów i kotów? Czym różni się adoptowanie zwierzaka przez Adopciaki od wzięcia go ze schroniska? I w jakim rozmiarze jest suknia Agnieszki? Już we środę o 21:30 będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu "Azja Express". W Dzień Dobry TVN prowadząca program powiedziała parę słów o przygodach, które spotkały uczestników w Indiach.

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Gwiazdy zaskakują oryginalnością również w Wielkanoc. Jak te święta spędziły: Maffashion, Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jessica Mercedes i Ewa Chodakowska? Która z nich wywołała burze wśród fanów, a która pojechała do Norwegii? A czyje święta najbardziej interesowały Dorotę Wellman? W Dzień Dobry TVN ciekawość zaspokaja Agnieszka Jastrzębska.

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Producentem filmu "Sztuka kochania" jest Piotr Woźniak-Starak. O kulisach powstawania obrazu powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Kto go przekonał do wyprodukowania historii Michaliny Wisłockiej? Kim jest Judy, która rządzi w domu Agnieszki i Piotra? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Woźniak-Starak o kolejnej edycji "Azja Express": "Docierają do mnie takie głosy, że Indie, i że wiosną..." O to, czy zgłaszają się już do niej gwiazdy, które chciałyby wystąpić w kolejnej edycji programu i, czy otrzymuje "propozycje korupcyjne", zapytała ją Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Woźniak-Starak o "Sztuce kochania": "Podczytuję sobie i tam są czasem różne takie zaskakujące fragmenty. (...) To jest bardzo fajna lektura. Czekam na ostateczną-ostateczną wersję filmu". Czy Agnieszka angażuje się w produkcję filmu i, czy ... załatwiła mężowi pracę w TVN?

  Czy znały i lubiły się już przed programem Azja Express? Czego dowiedziały się tam o sobie i co je połączyło? O przyjaźniach, które nawiązały się podczas azjatyckiej przygody opowiedziały nam Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis. Czy konkurują ze sobą w showbiznesie czy raczej wzajemnie się wspierają?