Agnieszka Dygant

  Agnieszka Dygant

  Zakończyły się zdjęcia do piątej serii Prawa Agaty. Z tej okazji obsada serialu zorganizowała imprezę, na której również pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Z kim Agnieszka Dygant jest najbliżej? Co się stanie ze związkiem Agaty Przybysz i Dębskiego? Co czeka bohaterkę, którą gra Daria Widawska? Czy asystent Agaty poczuje instynkt ojcowski po narodzinach swojego dziecka?

  Ma na imię Hubert. Jak napisała jego dziewczyna: "jest uroczy i wesoły". Od dawna marzył, aby zostać aktorem. I stało się. Davina Reeves postanowiła spełnić to marzenie. Zaprosiła go na warsztaty aktorskie, które poprowadził... Zobaczcie, kto uczył go aktorstwa i jak Hubert wywiązał się ze swojego pierwszego zadania aktorskiego. Ma talent?

  Kinga Burzyńska odwiedziła na planie serialu Prawo Agaty Darię Widawską, Agnieszkę Dygant i Michała Mikołajczaka. Dowiedziała się od nich, jak będzie rozwijał się romans Agaty, co czeka filmowego Bartka i co się będzie działo z postacią, którą gra Daria Widawska. Będzie się działo.

  Jej stylem zachwycają się wszystkie Polki. Jaka jest tajemnica stylu Agaty Przybysz? W kawiarence TVN Cafe gościem była Anna Męczyńska – kostiumograf w serialu „Prawo Agaty”, a studio Dzień Dobry TVN odwiedziła sama Agata Przybysz, czyli Agnieszka Dygant. Jakie Anna stosuje tricki, by pani prawnik wyglądała zawsze wystrzałowo? Czym jest "pudełko wstydu" i dlaczego żelki pełnią ważną rolę na planie serialu?

  Jak sama mówi "Oni mają inny mental". O kim tak wypowiada się Agnieszka Dygant? Gdzie się "resetuje" i czy taniec jej jest mocną stroną? Aktorce w czasie niezwykłego wesela towarzyszył Filip Chajzer. Czy partnerował jej także w tańcu?

  Kobietom już dawno przestała odpowiadać rola gospodyni domowej. Współczesna Polka to nie tylko żona czy matka. To pewna siebie kobieta sukcesu. Takie są również bohaterki dwóch najpopularniejszych seriali TVN - Beata z „Przepisu na życie” oraz Agata z „Prawa Agaty”. To postacie niemal kultowe, a Polki chętnie się z nimi utożsamiają. Czy Agnieszka i Maja też utożsamiają się z Polkami? Aktorki zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN.

  Na planie serialu „Prawo Agaty” pojawił się Jan Frycz. Jak, współpracę z nim, ocenia Agnieszka Dygant? Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Kinga Burzyńska zapytała się Jana Frycza, co myśli o młodych aktorach oraz czy kiedyś się na kimś wzorował.

  Jak Michel Moran radzi sobie z popularnością? Czy, na każdym rogu, fanki proszą go o porady... kulinarne? Jak Kinga Rusin wspomina 20 lat pracy na wizji i czy Agnieszka Dygant zostanie lekarzem?! Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie jednego z ulubionych seriali Polaków. Spotkała tam Agnieszkę Dygant i Krzysztofa Kowalewskiego oraz Leszka Lichotę. Co wydarzy się w trzeciej serii?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Timem Burtonem, reżyserem takich filmów jak: „Edward Nożycoręki”, „Alicja w krainie czarów” czy „Mroczne cienie”. Niedługo do kin wejdzie jego najnowszy film pt. „ Frankenweenie”. Jakie najczęściej miewa sny, skąd czerpie inspiracje i jak wspomina współpracę z Dariuszem Wolskim? Zobaczcie, co kolekcjonuje Tim Burton!

  ... na planie serialu "Prawo Agaty", który odwiedziła Kinga Burzyńska. Co inspiruje kostiumolog Annę Męczyńską, do tego, by ubierać Agnieszkę Dygant, czyli serialową Agatę Przybysz? Jakie torby i biżuterię nosi Agata z serialu "Prawo Agaty"? Czy dobrze się czuje w przygotowanej dla siebie garderobie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie "Prawa Agaty". Tam spotkała się serialowym partnerem Agnieszki Dygant i samą Agnieszką.

  ... ale tylko w serialu "Prawo Agaty"! Czyli sławna aktorka gra sławną aktorkę podejrzaną o morderstwo. Mowa o niesamowitej Małgorzacie Foremniak, której broni równie niesamowita Agnieszka Dygant.

  Podczas wizyty na oddziale neurochirurgicznym dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała Szymona Bobrowskiego oraz Krzysztofa Pieczyńskiego, tym razem w roli światowej sławy neurochirurgów. Przy okazji panowie zdradzili Kindze, że są zawodowymi aktorami kina akcji, a Krzysztof Pieczyński posiada nawet fioletowy pas w karate. I to wszystko na planie serialu… „Prawo Agaty”.

  W najbliższą niedzielę pożegnamy z bohaterami serialu "Prawo Agaty". Czy na zawsze? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, na planie serialu "Prawo Agaty" wręczyła urodzinowy bukiet kwiatów Agnieszce Dygant. W zanadrzu miała coś jeszcze... Co? Zobaczcie!

  Razem z Agnieszką Dygant i Darią Widawską założył kancelarię adwokacką. Leszek Lichota to nie tylko zdolny mec. Marek Dębski, ale także bardzo utalentowany aktor. Tym razem to on znalazł się w ogniu pytań na naszym czacie!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agnieszką Dygant w jej ulubionym miejscu, w którym zwykła pijać poranny sok. Czy ma tremę po powrocie na antenę po blisko trzech latach? Jak czuje się przed niedzielą premierą serialu "Prawo Agaty"? Po co przywiozła z Łowicza trzy siatki skarpet? Czy to prawda, że występowała w grupie punkowej "Dekolt"? - Jak usłyszę dobrego punk rocka serce mi pika. Ja już jestem starym człowiekiem, na żadne imprezy się nie nadaję - mówiła w porannym programie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska miała niepowtarzalną okazję zobaczyć całą ekipę serialu. O czym będzie nowy serial, kim będą jego bohaterowie i za co mogą go pokochać widzowie?

  Czy Agnieszka Dygant lubi Małgorzatę Kożuchowską? Kto ubiera Tyszkę i Wolińskiego? Wieczorek i Bohosiewicz przyznają się do romansu na planie serialu "Jula"... Czy to prawda? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Zobaczcie kulisy pokazu Krzysztofa Stróżyny w Londynie na Fashion Week. Była tam reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co wydarzyło się na pogrzebie Whitney Houston? Czy Agnieszka Dygant lubi pracować z Małgorzatą Kożuchowską? I wreszcie, czy Ewelina Flinta rzeczywiście jest w ciąży? odpowiedzi na te pytania zna nasza specjalistka od show-biznesu Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego tak długo musieliśmy czekać na jej powrót do telewizji? Co takiego jest w serialu "Prawo Agaty", że zdecydowała się w nim zagrać? W jakim "projekcie" brała udział zanim zdecydowała się zagrać w nowym serialu TVN? Czy stresuje się grą po tak długiej przerwie? Gościem Dzień Dobry TVN była najpopularniejsza niania w Polsce, czyli Agnieszka Dygant.

  O czym jest nowy serial "Prawo Agaty"? O to zapytaliśmy Agnieszka Dygant, która gra w tym serialu, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Darii Widawskiej i Leszka Lichoty. Kto gra w serialu "Szpital Alicji"?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podczas premiery komedii romantycznej "Listy do M." zapytała gwiazdy o to, czy są romantyczne? Co powiedział jej Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr i Katarzyna Zielińska? Co najbardziej romantycznego spotkało Katarzynę Bujakiewicz?

  Agnieszka Dygant będzie kochanką św. Mikołaja, a żoną Piotra Adamczyka. Zmieni także zawód i imię. A to wszystko w nowej komedii bardzo romantycznej "Listy do M." W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę, która zdradziła nam pikantne sekrety nowej superprodukcji.