Agnieszka Dygant

  Agnieszka Dygant

  Agnieszka Dygant należy do tych bardziej skrytych gwiazd. Aktorka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak Agnieszka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym zdradziła tajemnice ze swojego prywatnego życia oraz opowiedziała o presji, jaka ciąży na aktorach w Polsce. Czego najbardziej obawia się Agnieszka Dygant? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno życie w show-biznesie wiąże się z permanentną presją. Czy gwiazdy ją odczuwają? Jest to związane z wyglądem zewnętrznym czy raczej z ich działalnością artystyczną? Jak gwiazdy odreagowują stres? Czy presja może być dobra? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wyprodukowany przez naszą stację film Listy do M. 3 pobił właśnie kolejny rekord - obejrzało go już ponad 2 200 000 widzów. We wszystkich trzech częściach zagrał Piotr Adamczyk. Partneruje mu Agnieszka Dygant. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy dobrze się bawi grając Szczepana? Jak zareagował, kiedy okazało się, że w trzeciej części jego bohater został dziadkiem? Ile lat znają się z Agnieszką Dygant? Gdzie się poznali? Dlaczego w młodości miał przezwisko "Węgier"? Jak aktor spędzi tegoroczne Święta?

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę komedii romantycznej "Listy do M. 3". Czym zaskoczy nas kolejna część kinowego hitu? O swojej przygodzie z "naszą odpowiedzią na brytyjskie hity świąteczne" opowiedzieli: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Magdalena Różczka. "Marka Apart musiała być obecna w tej produkcji" - powiedziała Helena Palej, PR manager marki.

  Piotr Adamczyk zagrał w dwóch częściach Listów do M. Nie mogło go też zabraknąć w trzeciej odsłonie filmu. Co się wydarzy w życiu bohatera granego przez niego? Czy związek Szczepana nadal będzie burzliwy? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również od niego, jak wygląda praca na planie komedii romantycznej.

  Po zakończeniu zdjęć do "Prawa Agaty", Agnieszka Dygant postanowiła zrobić sobie przerwę w karierze, podczas której skupiła się na życiu rodzinnym. Teraz wróciła na ekrany w kolejnej części kinowego hitu "Listy do M.". O kulisach powstawania tej romantycznej komedii i łączeniu życia rodzinnego z karierą, opowiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman i Piotrem Kraśko.

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  Ruszyły zdjęcia do trzeciej części filmu Listy do M. W najnowszej produkcji na pewno nie zabraknie Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka. Tym razem grani przez nich bohaterowie zostaną dziadkami. Jak aktorzy odnaleźli się w rolach młodych dziadków? Agnieszkę i Piotra odwiedziła na planie dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W ciągu dwóch dni "Listy do M. 2" obejrzało już ponad 400 tysięcy osób! To wynik, który położył na łopatki samego "Jamesa Bonda"! Jak czuli się nasi goście, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, wracając, po 4 latach, do postaci Szczepana i Kariny? Czy to prawda, że ta część jest "jeszcze bardziej romantyczna"? Zobaczcie też kto widział warana z komodo, żółwia skórzastego i legwana! :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: energia, moc i szybkość! Jarek Kazberuk zdradza gdzie i przy kim ma ochotę "przystopować". Następnie Kinga Rusin z wizytą na Harvardzie, a Radek Sikorski o swoich pierwszych dniach jako wykładowca tej uczelni. A na koniec Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk cztery lata później - w hicie, który pokochali Polacy. Zaczynamy o 8.30!

  Wczoraj odbyła się uroczysta premiera filmu "Listy do M. 2". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Agnieszki Jastrzębskiej. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała obecne na premierze gwiazdy, czy łatwo im było wrócić na plan po tak dużej przerwie. Okazuje się, że niektóre z nich nie widziały się aż cztery lata. Czy za sobą tęsknili? Czy aktorzy nie mieli obaw, że druga część filmu nie sprosta oczekiwaniom widzów?

  Już w listopadzie tego roku wejdzie do kin komedia romantyczna "Listy do M. 2". W drugiej części pojawią się nowi aktorzy, m.in. Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska i Waldemar Błaszczyk. Jakie postacie zagrają? Co Agnieszka Dygant zapamiętała z planów zdjęciowych obu części filmu? Jak na planie czuje się Mateusz Winek, młody aktor, którego można było już zobaczyć w serialu "Nie rób scen"? Z aktorami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. #czekamnalisty

  Dzień Dobry Wakacje! A u nas: Magda Gessler - rewolucyjna restauratorka zdradzi, gdzie dobrze zjeść na szlaku wakacyjnych podróży; małżeństwo Wrońska, Lichota na mecie morderczego triathlonu; Hozier o swoim debiucie oraz Honorata Skarbek na czacie. Bądźcie z nami o 8.30!

  Siódmy sezon serialu "Prawo Agaty" przed nami. Czy związek Marka i Agaty ustabilizuje się w końcu? Kto prawniczce zajdzie za skórę? Czy Dorota, grana przez Darię Widawską, wróci do Warszawy? Z Agnieszką Dygant rozmawiała Ula Chincz. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o drugą część filmu Listy do M. Jak potoczą się losy Kariny, czyli postaci granej przez Agnieszkę Dygant? Co aktorka mówiła o współpracy z Piotrem Adamczykiem?

  Bajki śpiewajki to kolejny projekt, w którym wzięła udział Agnieszka Dygant. Jaką bajkę z dzieciństwa zapamiętała? Jakie bajki lubi jej syn? Czy cały czas woła na nią: "mama Dygant"? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  Agnieszka Dygant na galę Telekamer wybrała obcisłą czarną kreację. Okazuje się, że Agnieszka bardzo lubi takie imprezy, bo na co dzień siedzi w.... No właśnie. Gdzie może siedzieć najpopularniejsza polska aktorka? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Telekamery po raz osiemnasty zostały rozdane. Czy Ewa Farna, Bartek Jędrzejak, Agnieszka Dygant, Barbara Kurdej Szatan, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Chylińska, Daria Widawska, Katarzyna Glinka, Olga Bołądź oraz Halina Mlynkova oglądają siebie w telewizji? O to na rozdaniu Telekamer zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na planie siódmego sezonu Prawa Agaty dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agnieszką Dygant. Niedługo przyjdzie coś, co zaatakuje aktorów. Co to będzie i co się rozrośnie? Agnieszka jest nominowana do Telekamer. Jak ekipa serialu sekunduje aktorce?

  Agnieszka Dygant to niewątpliwe najpopularniejsza prawniczka w Polsce. Także - najbardziej lubiana aktorka. Kinga Rusin w TVN Cafe rozmawiała z Agnieszką. Jakie są jej ulubione potrawy, czego sobie nigdy nie odmawia oraz ile potrafi zjeść?

  George Clooney w XVI-wiecznym pałacu powiedział sakramentalne „tak” Amal Alamuddin. Amal ma 36-lat i pochodzi z Libanu. Jest prawniczką. Aktor i jego goście byli zakwaterowani w hotelu Cipriani, a ślub wzięli w 7-gwiazdkowym hotelu Aman Canal Grande. Dziś wezmą ślub cywilny, także w Wenecji. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poznała szczegóły ich ślubu.

  Czy to prawda, że Małgorzata Socha chce zrezygnować z aktorstwa i kariery na rzecz rodziny? Czy mogłaby żyć bez pracy? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Jeszcze kilka miesięcy temu Karolina byłą zwykła studentką Akademii Teatralnej. Przegląd piosenki aktorskiej we Wrocławiu wywrócił jej życie do góry nogami. "Hera, koka, hasz, LSD" - to utwór który wzbudził sporo kontrowersji. Jakie były reakcje na tą piosenkę? Jak zareagowała na internetowy szum wokół niej? I co odpowiadała, kiedy chcieli od niej kupić narkotyki?

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry Wakacje! A w programie... nasza kamera u konkurencji. Sprawdziliśmy, jakie nastroje panują tuż przed meczem TVN kontra TVP Największe zaskoczenie tej jesieni! Agnieszka Dygant o późnym macierzyństwie, a Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska o tym, dlaczego ostatnio najbardziej fotogeniczny jest testosteron? Na koniec, w naszej, kuchni smakowita Klaudia Halejcio. Bądźcie z nami jutro od 8:30! Zapraszamy w imieniu Jolanty Pieńkowskiej i Bartosza Węglarczyka!

  Stworzoną przez nią bohaterkę Agatę Przybysz pokochali wszyscy Polacy! W studiu Dzień Dobry Wakacje gościem była Karolina Frankowska, scenarzystka "Prawa Agaty”. Czy jest jakaś recepta na stworzenie złego bohatera, którego wszyscy uwielbiają ?

  Wybieracie się do Francji? Warto abyście przyswoili sobie kilka potrzebnych zwrotów w języku francuskim. Pomoże Wam w tym Oliwier.