Za co dzieci najbardziej kochają swoich ojców? Odpowiedzi maluchów bawią do łez

Za co dzieci najbardziej kochają swoich ojców? Odpowiedzi maluchów bawią do łez
Dzieci szczerze o swoich ojcach
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak najmłodsi postrzegają swoich ojców? W ramach cyklu "To pan tego nie wie?" sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Bartek Dajnowski. Każdy z jego rozmówców miał za zadanie narysować portret swojego taty. Następnie maluchy porównywały obrazki ze zdjęciami i mówiły, za co najbardziej cenią swojego rodzica.

"To pan tego nie wie?"

Bartek Dajnowski w ramach swojego cyklu rozmawia z młodym, a niekiedy i, jak było tym razem, najmłodszym pokoleniem. Przy okazji Dnia Taty przedszkolaki pokazały naszemu reporterowi własnoręcznie wykonane portrety swoich ojców oraz porównały je ze zdjęciami.

Jako pierwszy swój rysunek zaprezentował 5-letni Michał. Czy tata z portretu przypomina tego ze zdjęcia? -Prawie chyba - ocenił maluch, a po chwili namysłu dodał: - A, tata ma tutaj ustki, a tu nie ma.

Maluchy o swoich ojcach

Bohaterowie materiału zostali także zapytani o to, w czym dobrzy są ich ojcowie. - W odkurzaniu sufitu - ocenił 4-letni Jaś. - To taki specjalny odkurzacz, który sam się włamuje na sufit i wtedy myje. (...) Trzeba kupić go przez internet - tłumaczył naszemu zaskoczonemu reporterowi maluch.

A za co dzieci najbardziej kochają swoich ojców? - Za zupkę buraczkową - powiedziała 3-letnia Zosia.

Więcej zabawnych odpowiedzi usłyszycie w materiale na górze strony.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Michalina Kobla

Reporter: Bartek Dajnowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości