Znaki zodiaku

  Znaki zodiaku

  Słowo ,,pieniądze” w języku łacińskim określa się jako pecunia, to zaś pochodzi od „pecus”, co oznacza bydło. Z tego powodu byk jest znakiem zodiaku nastawionym przede wszystkim na posiadanie dóbr materialnych. Znak byka jest symbolem pieniędzy, majątku oraz życia obfitującego w przeróżne gadżety. Dążenie do fortuny wzmaga poczucie bezpieczeństwa i stabilności, które stanowią bardzo istotne elementy w życiu osób spod tego znaku.

  Osoby spod znaku byka urodziły się pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja. Charakteryzuje je niesamowity upór, chęć dominacji i skuteczność działania. Sprawdzając horoskop dzienny, pamiętajmy, iż stanowi on raczej zbiór różnego rodzaju opcji niż faktyczne przepowiednie. Byk może dowiedzieć się nieco więcej o swoim losie, poznając mocne i słabe strony znaku. Co zatem mówią gwiazdy?

  Zdobycie serca panny wcale nie jest takie proste i wymaga odpowiedniego przygotowania. Poznając cechy panny, dowiesz się, jak nie popełnić błędu, który może skreślić cię raz na zawsze. Jak uwieść zodiakalną pannę? Czy pana i Twój znak zodiaku będą do siebie pasować? Jak zdobyć mężczyznę pannę, a jak kobietę pannę? Poznaj najlepsze metody na podryw osób spod tego znaku zodiaku.

  Słońce właśnie wkroczyło do znaku Panny i osoby urodzone w tej fazie obchodzą, bądź niebawem będą obchodzić urodziny.Znak Panny jest o tyleż ciekawy, co kontrowersyjny. Jego nazwa po łacinie to Virgo, co oznacza dokładnie nie pannę, ale dziewicę. Być może w obecnych czasach nie będziemy bawić się w szczegółowe definicje tych dwóch pojęć, jednak kiedyś miało to kluczowe znaczenie.

  Bez wątpienia osoby urodzone w znaku Bliźniąt budzą wiele skrajnych opinii. Jedni za nimi przepadają, inni się wystrzegają. Co o nich wiemy? Na niebie znak Bliźniąt panuje od 21/22 maja do 20/21 czerwca. Data bywa ruchoma z powodu lat przestępnych i obiegowego ruchu Ziemi wokół Słońca, który nie jest idealnie zgodny z rokiem kalendarzowym. W tym roku Słońce wkracza do znaku Bliźniąt już we wtorek 21. maja, o godzinie 10.00, a zatem wszystkie dzieci urodzone tego dnia, już od przedpołudnia będą zodiakalnymi Bliźniakami.