Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wiosenne nowości TVN!
Wiosenne nowości TVN!
Wiosenne nowości na naszej antenie
Wiosenne nowości na naszej antenie
Agnieszka Woźniak-Starak w 15. edycji "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak w 15. edycji "Mam Talent!"
Programy, które kochają nasi widzowie
Programy, które kochają nasi widzowie
Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Wiosenna ramówka TVN. Marcin Prokop w kilku programach
Wiosenna ramówka TVN. Marcin Prokop w kilku programach
Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej "Mam Talent!"
W TVN wiosnę zwiastują przełomowe, pełne emocji programy. Już niebawem na antenie pojawią się premiery, na które widzowie czekali z zapartym tchem. O przygotowaniach do nowego sezonu opowiedziały tworzące go gwiazdy. W Dzień Dobry TVN z kolei listę nowości streściła Ola Rogowska-Lichnerowicz.

Gwiazdy zapraszają na wiosnę w TVN

W programach TVN, które zostaną wyemitowane tej wiosny pojawią się nie tylko uwielbiani przez Polaków prowadzący, ale i ci, którzy dopiero debiutują w roli gospodarzy. Do drugiego grona zalicza się m.in. Mery Spolsky, którą zobaczymy w "Czas na show. Drag me out". - To będzie szałowy program, gdzie będzie mnóstwo tańca, występów i dragowych make-upów. Polega na tym, że profesjonalne, prawdziwe drag queen, które w Polsce już działają od wielu lat, biorą pod swoje skrzydła uczestników, którzy są celebrytami, różnymi postaciami z show biznesu i uczą ich dragu - powiedziała Mary. 

Do pierwszej ze wspomnianych grup - dziennikarzy, którzy swoim dorobkiem zdążyli już podbić serca widzów - zaliczają się oczywiście prowadzący Dzień Dobry TVN. Ewa Drzyzga zdradziła, co wydarzy się w wiosennej odsłonie naszego programu. - Co miesiąc mamy jakieś akcje specjalne i to ostatnio stało się naszą domeną. I tak jak w styczniu tańczyliśmy, w lutym przemawiamy do tych, którym bije goręcej serce - powiedziała.

- To, co jest, wydaje mi się, bardzo ważne i na co będziemy kładli nacisk w tym kolejnym sezonie, to jest to, żeby nasz widz miał poczucie, że włączając Dzień Dobry TVN, my mu dostarczamy nie tylko rozrywki, nie tylko poradnika, nie tylko opiekujemy się nim z rana, ale dajemy mu też porcję bardzo ważnych informacji. I tego nie zabraknie także w nowym sezonie - dodał Krzysztof Skórzyński

Wiosenne nowości w TVN

Istotną cechą oferty programowej TVN w nadchodzącym sezonie jest wysoka jakość. - Jeżeli ktokolwiek pomyślał przez moment, że telewizja ma jakąś tendencję spadkową, to właśnie ta oferta programowa pokazuje, że tak nie jest - powiedziała w naszym studiu Ola Rogowska-Lichnerowicz.

- Będą nowości, ale będą też programy, które nasi widzowie zdążyli już pokochać. Niektóre w nieco odmienionej wersji. No między innymi "Mam Talent!" - dodała, zwracając się do Marcina Prokopa, którego rola w programie znacząco się zmieni.

- Tak. To jest tak, jak wykąpać się raz na 14 lat. Człowiek wychodzi spod prysznica, czuje się zupełnie inną osobą. Tak samo czułem się, kiedy wychodziłem zza jurorskiego stołu, bo przez kilkanaście lat obserwowałem tę ławkę jurorską zza kulis. I tak momentami miałem takie ukłucie zazdrości, że oni mają wpływ na ludzkie życie. Ja jestem tylko prowadzącym, który wpuszcza, wypuszcza ludzi ze sceny, a oni rzeczywiście decydują o tym, kto ma szansę na karierę w show-biznesie - odpowiedział Marcin Prokop.

Jedna z wiosennych nowości miała już swoją premierę. Mowa o "The Traitors. Zdrajcy". - 24 uczestników trafia do zamku w Mielmont. (...) Malwina [Wędzikowska - przyp. red.] dzieli ich na zdrajców i na lojalnych. Ci drudzy dążą do wyeliminowania tych pierwszych, ale lojalni też muszą być czujni, bo muszą zdemaskować zdrajców - przypomniała zasady programu Ola Rogowska-Lichnerowicz.

Co jeszcze widzowie zobaczą wiosną w TVN? Dowiecie się tego z materiału wideo.

Wiosenne nowości na naszej antenie
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Michalina Kobla

Reporter: Sławomir Walasek

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości