Patrycja Markowska rusza w trasę koncertową. "Gościem będzie mój tata"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Patrycja Markowska ruszy w trasę koncertową
Patrycja Markowska ruszy w trasę koncertowąDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Fani Patrycji Markowskiej mają powody do radości. Uznana wokalistka zaplanowała wyjątkową trasę koncertową, która ma być zwieńczeniem promocji nowej płyty. W Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o szczegółach tournée i zaprezentowała wyjątkowe połączenie utworów "Kieszenie" i "Dzień za dniem".

Patrycja Markowska rusza w trasę koncertową

Patrycja Markowska nie ustaje w poszukiwaniu muzycznych wyzwań. Wokalistka zamierza odwiedzić kilkanaście polskich miast, by zaprezentować fanom utwory z nowego albumu "Wilczy pęd". Trasa koncertowa wystartuje w marcu.

- Skończyliśmy promocję płyty. Dla mnie taką wisienką na torcie zawsze jest pokazanie tej muzyki na żywo (...). Na koncertach akustycznych gościem będzie mój tata (...). Na koncertach elektrycznych będzie Dawid Karpiuk. Jest taki jeden koncert, na którym będą obydwaj i to jest koncert w warszawskiej Stodole - zdradziła artystka.

Patrycja Markowska na scenie Dzień Dobry TVN

W ramach trasy koncertowej "Wilczy pęd" Patrycja Markowska zagra między innymi w Zabrzu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi i Warszawie. Fani artystki z pewnością nie mogą doczekać się wyjątkowych występów na żywo.

Na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała połączenie utworów "Kieszenie" i "Dzień za dniem". Zapadający w pamięć koncert w naszym studiu stanowi zaledwie przedsmak tego, co już niebawem będzie można usłyszeć w wybranych miejscowościach.

Patrycja Markowska w piosence "Kieszenie" & "Dzień za dniem". Zobacz wideo:

Patrycja Markowska w piosence „Kieszenie” & „Dzień za dniem”
Patrycja Markowska w piosence „Kieszenie” & „Dzień za dniem” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości