Julia Wieniawa w walentynki zaprezentowała nowy utwór. "Jest o gorącej miłości, którą znam z autopsji"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Premiera nowego utworu Julii Wieniawy
Premiera nowego utworu Julii Wieniawy Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

W walentynki światło dzienne ujrzał nowy singiel i klip Julii Wieniawy pt. "Rozkosz". - Jest to utwór bardzo osobisty i też bardzo odważny - zapowiedziała artystka w Dzień Dobry TVN, jakiś czas temu. Czy teledysk to potwierdza?

Julia Wieniawa - "Rozkosz"

14 lutego ukazał się nowy singiel Julii Wieniawy, która w ostatnim czasie coraz bardziej angażuje się w projekty muzyczne.

- Przychodzę przedpremierowo z singlem, który przygotowałam dla Was i dla moich fanów na walentynki. Myślę, że jest on mocno walentynkowy, bo jest o gorącej miłości, którą znam z autopsji i która aktualnie jest w moim życiu. Jest więc to utwór bardzo osobisty i też bardzo odważny - zdradziła jakiś czas temu artystka w Dzień Dobry TVN, nawiązując do swojego partnera Nikodema Rozbickiego.

Singlowi towarzyszy teledysk, który - jak przyznała Julia Wieniawa - jest "dość abstrakcyjny".

- Myślę, że to jest spoko, by zostawić do jakiejś interpretacji własnej, ale dużo rzeczy jest też tam wprost. Jest taniec, czyli coś, co kocham i cieszę się, że wreszcie ten taniec znajdzie się w teledysku u mnie. Chcę w ogóle wdrażać to w życie i robić to częściej, bo to kocham - przyznała.

- Dziewczyna wielu talentów, tak że odsyłam do obejrzenia całego klipu. Kawałek fajnej muzyki - zachęcała Sandra Hajduk Popińska.

Julia Wieniawa stawia na muzykę

Wokalistka w rozmowie zapowiedziała, że w tym roku ukaże się jej debiutancka płyta.

- Od lat to się przedłuża i wszyscy czekają. Mam dużo projektów po drodze, ale już w zeszłym roku i szczególnie w tym bardzo postawiłam na muzykę. Dużo aktorskich projektów odsunęłam na bok i mogę powiedzieć, że plan (wydania płyty - przyp. red.) jest dokładnie na maj. Mam zamiar w tym roku zagrać też parę festiwali i przygotować się do trasy koncertowej, co jest totalnym wyjściem spoza mojego comfort zone, ale lubię wyzwania - mówiła.

Julia Wieniawa to artystka młodego pokolenia, która śmiało łączy muzykę, aktorstwo i taniec. Okazuje się, że podczas koncertów na żywo zamierza wykorzystać wszystkie swoje umiejętności. - Chciałabym zrobić performance. To jest coś, co łączy i aktorstwo, i muzykę. Chciałbym, żeby na tej scenie zawitał też taniec i różne efekty, trochę jak teatr muzyczny - zapowiedziała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości