Krzysztof Zalewski wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2021: "Testosteron będzie tryskał z czoła"

Jak zabrzmi „Testosteron” w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i Igo?

Niezapomniane hity lat 90. oraz współczesne utwory zaaranżowane na nowo przez Wojtka Urbańskiego usłyszymy 15 lutego w trakcie gali Bestsellery Empiku. Na scenie wystąpią m.in.: Anita Lipnicka, Julia Wieniawa, Vito Bambino i Artur Rojek. Pojawi się też IGO w duecie z Krzysztofem Zalewskim, który o szczegółach muzycznego święta opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Bestsellery Empiku 2021 - wykonawcy

Gala Bestsellery Empiku 2021 r. zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się niesamowite święto muzyki, za sprawą występów artystów w różnych konfiguracjach.

- Ja śpiewam z IGO "Testosteron" Kayah. Dwóch wokalistów tenorków jak ustawisz obok siebie, to jest trochę taka walka kogutów, więc tam testosteron będzie tryskał z czoła - zapowiedział Krzysztof Zalewski. - Ja jestem bardzo ciekaw Stanisława Sojki z Vito Bambino, będzie też Anita Lipnicka z Julią Wieniawą, więc będą też takie międzypokoleniowe starcia - dodał wokalista.

Oprócz występu w duecie Krzysztof Zalewski wykona piosenkę "Wilk", która tego dnia będzie miała swoją premierę w serwisach streamingowych.

Gala Bestsellery Empiku 2021 - transmisja

Gala będzie transmitowana 15 lutego od godz. 20:15 na antenie TVN oraz od 19:45 na profilach Empiku w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok i Youtube), platformie Empik.com i w aplikacji mobilnej Empik.

Na widzów streamingu czekają unikalne relacje zza kulis oraz dodatkowe występy muzycznych gwiazd. Na scenie z solowymi utworami zobaczymy takich wokalistów jak m.in.: Daria Zawiałow z „Principolo”, Igo z „Heleną”, Julia Wieniawa z „Roskoszą” oraz, jak już wspominaliśmy, Krzysztof Zalewski, który zaśpiewa piosenkę „Wilk” z nominowanego w kategorii Audiobook serialu audio Empik Go „Wilkołak”.

Galę Bestsellerów Empiku 2021 poprowadzi Marcin Prokop wraz z Gabi Drzewiecką, która wcześniej z Michałem Szpakiem zrelacjonuje także wydarzenia z backstage'u specjalnie dla widzów streamingu. Gala transmitowana w kanałach online – w tym teksty wykonywanych utworów – będzie w całości tłumaczona na język migowy.

Krzysztof Zalewski i trasa MTV Unplugged

Krzysztof Zalewski przygotowuje się także do trasy koncertowej w związku z płytą MTV Unplugged. To niesamowite wyróżnienie dla artysty, ale także bardzo duże wyzwanie. Muzyk postawił na występ w 100 proc. akustyczny.

- Wozimy ze sobą piękną dekorację, która udaje trochę prerię Arizony, trochę połacie Marsa niezamieszkane. Gramy w miejscach, które umożliwiają nam rozstawienie całej tej dekoracji. Poza tym gramy też unplugged, na akustycznych instrumentach wyłącznie, więc nie jest to też taki normalny koncert rockowy. Godzimy się na to, żeby publiczność siedziała tym razem - mówił Krzysztof Zalewski.

Wokalista obawiał się, czy jego utwory sprawdzą się w akustycznych wersjach i będą odpowiednie na tego rodzaju koncerty.

- Okazało się, że szczególnie te moje piosenki, które w aranżacjach są upstrzone syntezatorami czy jakimiś ciężkimi gitarami, kiedy pozbyliśmy się tego wszystkiego, to czasami brzmią dużo lepiej - stwierdził gość Dzień Dobry TVN.

Więcej informacji na temat gali znajdziesz na stronie Empiku: empik.com/bestselleryempiku

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości