Brytyjska rodzina królewska zwróciła się do matek na całym świecie. "Myślimy o was"

Autor:
Daria
Pacańska
Andrew Morton – bestsellerowy biograf royalsów
Andrew Morton – bestsellerowy biograf royalsów Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W brytyjskiej rodzinie królewskiej wielkie święto. To za sprawą Dnia Matki, które w Anglii obchodzone jest 19 marca. Na instagramowym profilu Pałacu Buckingham pojawiło się zdjęcie królowej Elżbiety z kilkuletni królem Karolem, a także fotografia księżnej Kate z dziećmi.

Księżna Kate świętuje Dzień Matki

Zdjęcie księżnej Kate pojawiło się nie tylko na oficjalnym profilu Pałacu Buckingham, ale również na tym, który należy do niej i jej męża. Na fotografii widać żonę następcy tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz jej trzy pociechy. Księżna złożyła też życzenia wszystkim mamom.

- Szczęśliwego Dnia Matki od naszej rodziny dla waszych - napisała.

Cała czwórka - księżna Kate i jej dzieci - księżniczka Charlotte, książę George oraz książę Louis, siedzi na drzewie. Wszyscy ubrani są w casualowym stylu, a na ich twarzach malują się uśmiechy. Obserwatorzy byli wzruszeni tym pięknym obrazkiem. - Piękna rodzina. Macie szczęście, że macie siebie nawzajem - napisała jedna z komentujących osób.

Królowa Elżbieta II na zdjęciu z kilkuletnim synem

Na oficjalnym profilu Pałacu Buckingham pojawiło się także zdjęcie królowej Elżbiety II z kilkuletnim synem Karolem. Pod fotografią pojawił się wpis pełen wsparcia dla wszystkich matek w różnej sytuacji.

- Do wszystkich matek na całym świecie i do tych, którzy być może tęsknią dziś za swoimi mamami, myślimy o was i życzymy wam specjalnego Dnia Matki - napisano.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Getty Images

Pozostałe wiadomości