Kot utknął w ścianie podczas remontu. Spędził tam aż 6 godzin. "Pilnujcie swoich zwierząt"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Kobieta.gazeta.pl
Kot, Remont, Wypadek

Pewna kobieta pokazała w sieci, jak ratuje swojego kota. Zwierzę schowało się w ścianie podczas remontu łazienki i nie mogło się wydostać. Całe szczęście właścicielka usłyszała miauczenie pupila i natychmiast próbowała go stamtąd wydostać. 

Kot utknął w ścianie

TikTok szybko stał się jedną z ulubionych aplikacji na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ znajdziemy wiele treści rozrywkowych czy nawet edukacyjnych. Szczególną popularnością cieszą się tam krótkie nagrania, w których użytkownicy opowiadają o niezwykłych historiach ze swojej codzienności.

Zwierzęta

To miejsce przytuli każde zwierzątko
To miejsce przytuli każde zwierzątkoDzień Dobry TVN
wideo 2/33

Jeden z takich filmów opublikowała Emily znana w sieci pod pseudonimem @dr.emzieees. Kobieta pokazała widzom, jak uratowała swojego kota, który utknął w ścianie podczas remontu łazienki. Pracownicy nieświadomie zamurowali zwierzę za płytą kartonowo-gipsową.

Usłyszała miauczenie kota za ścianą

Emily zorientowała się, że jej mruczek jest w niebezpieczeństwie, gdy usłyszała dobiegające zza ściany miauczenie. Natychmiast sięgnęła po młotek i zaczęła kuć. Po chwili udało jej się wydostać zwierzę. - Dzięki Bogu beton nie stwardniał - tłumaczyła w opisie nagrania.

Tiktokerka podkreśliła, że kot był przeniesiony w bezpieczne miejsce, zanim pojawili się fachowcy. Niestety udało mu się uciec i schować się w ścianie, gdzie spędził aż sześć godzin. Nagranie z "akcji ratunkowej" stało się hitem w sieci. Do tej pory obejrzało go milion osób, a w komentarzach zawrzało.

- "Czy robotnicy nie słyszeli miauczenia kota?", "Biedny kot", "Mam nadzieję, że zwierzak ma się dobrze", "Takich filmów jest coraz więcej, pilnujcie swoich zwierząt" - czytamy pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/EThamPhoto/TikTok/Dr.emzieees

Pozostałe wiadomości