scena DDTVN

  scena DDTVN

  Gościem Dzień Dobry TVN była Anna Rusowicz, córka znanej piosenkarki Ady Rusowicz, wokalistki zespołu Niebiesko-Czarni. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej fascynacji muzyką, starcie matki i trudnych relacjach z ojcem. - Nie boję się, przestałam się bać życia. Staram się patrzeć w przyszłość z dużą nadzieją - mówiła Anna Rusowicz. Czy potrafi zrozumieć i wybaczyć ojcu, który po śmierci jej matki Ady Rusowicz zaopiekował się jej bratem, a nie chciał się zaopiekować nią? Czy walczy z przeznaczeniem? - Nie wiem, czemu los tak chciał, żebym przypominała swoją osobą osobę mojej mamy - mówiła Anna Rusowicz.

  Marcin "Madox" Majewski na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z piosenką „Why”, czwartym singlem, promujący debiutancką płytę "La Revolution Sexuelle". Jak Wam się podoba?

  Andrzej "BoBo" Bobowski, król kibiców i Mirosław Kalisiewicz, książę kibiców wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN. Jaki będzie wynik dzisiejszego meczu? Jak dopingować polską drużynę? Który to już mecz Polski z Grecją? Jaki wynik Panowie obstawiają?

  Na naszej scenie Bilguun Ariunbaatar i Shemoans w piosence „Addicted to love”. Tym utworem Bilguun i Shemoans włączyli się w akcję pomocy chorym dzieciom "Music For Life". Podoba się Wam ta piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "SMS" wystąpił Olaf Bressa, zwany polskim Justinem Bieberem. Olaf wziął udział w 4. edycji programu "Mam talent". Podobny do Justina?

  Asia Ash, czyli Hołubińska, z piosenką "Pump it" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta muzyka?

  Niezwykłe wydarzenie muzyczne - Macy Gray na żywo na scenie Dzień Dobry TVN! Charakterystyczny chrapliwy głos Macy, z którego w dzieciństwie wszyscy się nabijali, trudno pomylić z głosem jakiejkolwiek innej wokalistki. Jej dzisiejszy występ w Polsce jest częścią trasy promującej najnowszy album artystki "Covered". Jak Wam się podoba piosenka, którą zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN? Co ją inspiruje?

  Na naszej scenie wystąpił artysta z Afryki Tcheka, który przyjechał do Polski na zaproszenie Marcina Kydryńskiego, by uczestniczyć w projekcie „Siesta w Studio” - cyklu koncertów w Radiowej Trójce. O to, kim jest Tcheka zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Marcina Kydryńskiego.

  Był przekonany, że w sobotę odpadnie z programu "X Factor". - Niestety zawiodłem, zawiodłem siebie i swojego mentora - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Spenner, który otwarcie przyznaje się do tego, że pierwszy utwór podczas programu zaśpiewał źle, nawet pomylił słowa. Co miał na myśli Kuba Wojewódzki, gdy mówił do Marcina: "My wiemy, co się działo przed tym programem"? - Muszę przyznać, że troszeczkę siadłem psychicznie i zjadł mnie stres - mówił finalista. Jak Wam się podoba piosenka The Beatles „Don’t let me down” wykonaniu Marcina Spennera na scenie Dzień Dobry TVN?

  Kacper Sikora, zwycięzca 4. edycji "Mam talent", na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką z nowej płyty "Yugopolis", na której wystąpił gościnnie. Płyta pojawi się w sprzedaży za kilka dni, a utwór nasi nazwę "Ocalić nas". Jak Wam się podoba?

  Muzyczny deser w Dzień Dobry TVN - zespól Tres.b na naszej scenie wykonał utwór „Like is” pochodzący z ich najnowszej, drugiej płyty, która ukazała się 15 maja. Podoba się Wam ich muzyka?

  Wnuczka Wojciecha Pokory. Utalentowana wokalistka. Studentka szkoły aktorskiej. Czy Agata Nizińska pójdzie w ślady dziadka, czy postawi na śpiew? W studiu Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę „I believe”, amerykańskiej piosenkarki Fantasii Barrino. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół RH+ z utworem "Światło". Podoba się Wam ta piosenka? 18 maja ukaże się nowa płyta zespołu pt. "Po prostu 3".

  Jeden z największych współczesnych wirtuozów skrzypiec, z urodzenia Ukrainiec, a z wyboru Polak od ponad 20 lat kilkunastu lat mieszka we Włoszech. Vadim Brodski był gościem Dzień Dobry TVN. Komu będzie kibicował podczas Euro 2012? Co robi teraz w Polsce? W studiu Dzień Dobry TVN zagrał na skrzypcach, które mają 265 lat.

  Na scenie Dzień Dobry TVN klan Szczepaników, czyli Tomek, Maciek, Marek i Mateusz w utworze napisanym dla nowo narodzonego synka Tomasza. Tuż przed premierą nowej płyty Pectus „Dla Ciebie”.

  Mela Koteluk w utworze "Dlaczego drzewa nic nie mówią" pochodzącym z płyty "Spadochron". Zobaczcie jej występ w Dzień Dobry TVN! Ciekawy głos?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky zaprezentował utwór, który będzie zagrzewał do walki rzesze kibiców podczas Euro 2012. Czy wam też zrobiło się gorąco? Podoba się Wam ta piosenka? Ten utwór znajdzie się na płycie, która we wrześniu będzie dostępna w sprzedaży.

  Wrocławski zespół Joao and The Rocks założył Portugalczyk João de Sousa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "The Call". Jak oceniacie ich występ? Podoba się Wam ich muzyka?

  Na scenie Dzień z utworem "Mówisz mi, że przepraszasz" wystąpiła Alexandra, czyli Aleksandra Jabłonka. Czy jej piosenka i muzyka porywa Was do tańca? Jak oceniacie tę wokalistkę?

  Światowej sławy wokalistka jazzowa Jaimee Paul, porównywana często do Arethy Franklin, wystąpiła dziś na scenie Dzień Dobry TVN. Czym jest powerhouse jazz, który śpiewa? Jak podoba się jej w Polsce? Zobaczcie jej występ!

  Pop, dance, afropop, hiphop, reggae to muzyka, która inspiruje Nigeryjczyka "De GoldFingera", czyli Charlsa Ezeude. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z utworem "Tempted". Teraz kończy pracę na płytą "FingerPrint". Podoba się Wam ta muzyka?

  Ten muzyczny kawałek z pewnością postawi Was na nogi! Grzegorz Wilk, wokalista znany z wielu popularnych programów rozrywkowych i ze współpracy z Piotrem Rubikiem, wreszcie nagrał swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór pt.: "Świat jest zazdrosny".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek Czerwiński z zespołem SAY. Jak oceniacie utwór "Niby świat"?

  Łukasz Jemioła z X-Factor, o którym Jolanta Pieńkowska powiedziała w Dzień Dobry TVN, że przygarnęłaby go, wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z utworem „Uciekaj moje serce” Seweryna Krajewskiego. Jak oceniacie to wykonanie przeboju sprzed lat?

  "Koniec świat jest tak blisko, uciekaj stąd. Zostanie hardcore i disco, tylko hardcore i disco" - śpiewają muzycy zespołu Sofa w utworze "Hardkor i disko" ze swojej najnowszej płyty. Jak oceniacie ich występ w Dzień Dobry TVN? Podoba się Wam to brzmienie?

  W studiu Dzień Dobry TVN Mrozu zaśpiewał piosenkę pt. "Rollercoaster". Singiel ten zapowiada trzecią płytę artysty, której premiera przewidziana jest na jesień 2012. Jak oceniacie ten utwór? Podoba się Wam?

  "Shemoans" - przebojowe dziewczyny znane m.in. z programu "Szymon Majewski Show" wykonały na scenie Dzień Dobry TVN utwór „Tell Me”. Podoba się Wam?

  Na naszej scenie wystąpiła, na prośbę internautów, Iwona Węgrowska. Wykonała energetyczny utwór "Jestem". Jak Wam się podoba ta piosenka?