scena DDTVN

  scena DDTVN

  Nasz dzisiejszy muzyczny gość podjął się nie lada wyzwania - zaśpiewania piosenki Billie Holiday. Zapraszamy na kilka pięknych minut wyrwanych, jak mówi Marcin Prokop, z ponurej rzeczywistości. Posłuchajcie niezwykłej Idy Zalewskiej, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Now or Never".

  Na secenie Dzień Dobry TVN wystąpił polsko-łemkowsko-ukraiński zespół "Lemon" z utworem "Będę z Tobą". Podoba się Wam to brzmienie? Od wczoraj w sprzedaży dostępna jest także ich debiutancka płyta.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zagościł zespół Holly Blue, założony w 2011 roku przez młodą wokalistkę Sonię Kopeć. Jak na razie Holly Blue zdobył serca internautów, ciekawi jesteśmy czy zdobędzie też Wasze?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Forevel z piosenką "Otwórz oczy". To muzyczny projekt Eweliny i Łukasza Sztaby. Podoba się Wam ich muzyka?

  „Cisza niech odejdzie” - to piosenka, którą na scenie Dzień Dobry TVN wykonała Marta Podulka, uczestniczka 4. edycji programu "Mam talent". Czy podoba się Wam jej pierwszy singiel?

  „Nie będę po Tobie płakał” to tytuł piosenki Grzegorza Wilka, który wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ten utwór? Jak oceniacie Wilka? :)

  Dla Pana Rysia, Pani Krysi i dla Was - Mrozu na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie i oceńcie? Podoba się Wam piosenka "1000 metrów nad ziemią"? Bo nam bardzo się podoba!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpil Tomasz Stańko. Jak Wam się podoba jego jazzowa improwizacja?

  Zobaczcie i posłuchajcie, jak DJ Spectra, czyli Maciej Koźlakowski z "MasterChefa" miksuje w Dzień Dobry TVN! Porwała Was jego Czy jego muzyka? Lepiej gotuje czy miksuje?

  Trochę chory, ale na szczęście dotarł do studia Dzień Dobry TVN - Marcin Spenner - wystąpił na naszej scenie. Podoba się Wam piosenka "Nie chcę wiedzieć nic"?

  Robert Kantereit zaprosił Jolantę Pieńkowską do tanga podczas występu zespołu "Bardotka Trio"na scenie Dzień Dobry TVN. Trio zaśpiewało w programie piosenkę "Pocałunek ognia" z repertuaru Violetty Villas. Podoba się Wam to wykonanie? Czy dziewczyny są lepsze od oryginału?

  Dla wszystkich fanów programu "Mam talent" występ duetu akrobatycznego "Duo Creative". Niestety, nie udalo się im dostać do kolejnego etapu show, ale Internet ich pokochał. Jak oceniacie ich występ w Dzień Dobry TVN?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Rafał Majewski, który wziął udział w programie "X- Factor". To o nim Kuba Wojewódzki powiedział: "jesteś sensem tego programu". Słowa piosenki, którą u nas zaśpiewał, napisała Paulina Przybysz. Oczarował Was?

  Na senie Dzień Dobry TVN, pełna seksapilu, Wanda Kwietniewska z utworem "Lęk wysokości". To zapowiedź nowej płyty oraz jubileuszu 30-lecia zespołu, który przypada na 2013 rok. Podoba się Wam ta piosneka?

  Zuza, Agnieszka, Paulina i Bilguun, czyli zespół Shemoans na scenie Dzień Dobry TVN. To ostatni występ Bilgunna Ariunbaatara z zespołem. Dlaczego rozstaje się z Shemoans? Czy nie sprawdził się w roli wokalisty? Co teraz będzie robić? W Dzień Dobry TVN Shemoans ogłosił casting na wokalistę! Jeżeli chesz śpiewać w zespole, masz tylko siedem dni, by się zgłosić. Co musisz zrobić?

  A na koniec Dzień Dobry TVN prawdziwy rewolwer, czyli Mariusz Totoszko i zespół Volver z nową płytą! Komu kibicuje Mariusz Totoszko? Posłuchajcie piosenki "Kocha, lubi szanuje" i oceńcie ją! Podoba się Wam?

  Był zapaśnikiem, a teraz jest piosenkarzem. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Rafał Brzozowski z utworem "Katrina", z debiutanckiej płyty "Tak blisko". Posłuchajcie i oceńcie! Czy i ta piosenka Brzozowskiego będzie hitem?

  ... czyli na scenie Dzień Dobry TVN wykonała swój długo oczekiwany utwór „Naked”. Utwór nagrała w Los Angeles.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy "Formę", w której gra Jakub Tolak. Zespół zaprezentował ciężkie brzmienia. Jeśli Wam się podobają, to ich płyta jest dostępna tylko w Internecie!

  Zespół "Future Folk", w którym występuje Stanisław Karpiel-Bułecka, tworzy muzykę, która jest połączeniem folku z muzyką elektorniczną. Na naszej scenie wykonali utwór "Dukaty". Jak Wam się podoba ich piosenka? Czego dowiedział się Marcin Prokop od Staszka na temat swojego pochodzenia?

  Na naszej scenie wystąpił zespół "The Toxic" z utworem "Czy chesz". Jak Wam się podoba ich muzyka?

  Marina Łuczenko odwiedziła Dzień Dobry, by zaśpiewać piosenkę i pochwalić się swoim nowym teledyskiem do utworu "Saturday Night". Piosenkarka została swoją managerką. Dlaczego? - Bo nie chcę być produktem, bo chcę robić tak jak chcę. Tak naprawdę to nie jest tak, że jestem sama. Mam przy sobie wspaniałych ludzi, jest cała rodzina, która mi pomaga - mówiła w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam jej piosenka?

  Dwa tygodnie temu zajęła pierwsze miejsce na międzynarodowym festiwalu w Kaliningradzie. A 16 września możecie zostać tancerzami jej zespołu. Wystarczy przyjść na casting w Warszawie. Sabina Jeszka z utworem "To mój czas" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba ta piosenka? Pamiętacie występy Sabiny w programie "Mam talent"?

  Współpracuje z Krzysztofem Herdzinem, a w jej teledysku wyreżyserowanym przez Piotra Onopę zagrał aktor Łukasz Garlicki. Posłuchajcie fenomenalnej Oli Bieńkowskiej, która zdecydowała się na brutalne zakończenie związku z oziębłym emocjonalnie mężczyzną, i jej piosenki Diggin'. Kupilibyście płytę tej artystki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Funky Trip Foundation z wokalistą Witem Dzikim. Jak Wam się podoba nasz muzyczny deser?